reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

W eye cinema jest o 18.45 lub o 21.15, ja bym poszla na ten pierwszy bo film trwa 2 godziny. Strona omniplex nie chce mi sie otworzyc
 
reklama
Madbebe uff... a myślałam że tylko ja tak mam.. :-) W sumie masz rację niech się troszkę samodzielności uczy

Asieńka r przy ząbkach wszystko jest możliwe.. Organizm się osłabia i dzieciątka chorują.. U nas najgorzej szły kły.... Zapalenie oskrzeli...
 
sofik ja tak powiedziałam lubiczance a ona na to ze dzieci ci dom rozniosą :) co do ciast to za słodkie było a ja słodkiego nie lubie :D
Heh - ciasta zwykle są słodkie..;-) ale fakt - blok czekoladowy jest słodszy bo smakuje jak czekolada a wiadomo, że czekolady nie zje się za dużo..no chyba że ja się dosiądę..:-p

Mam pytanko do tych co latają wizzairem..:confused::confused::confused:
Czy można sól fizjologiczną przewozić w podręcznym? Znalazłam na ich stronie info, że do 100ml płynu można przewieźć zapakowane w foliowy worek. A co do leków - to tylko to, że w głównym nie można przewozić..czyli że w podręcznym można:confused: Moja siorka przylatuje w maju to by mi wzięła jej co nie co..w sumie ona nie jest taka droga - to najwyżej wyrzuci..no ale może wy wiecie coś w tym temacie? Bo ona ma tylko podręczny bagaż.
 
Witam

no i nocke do d..mlody znowy obudzil sie o 3:30 mowi ze go brzuszek boli..no to zrobilam mu herbaty mietowej..dalalm calpol i jeszcze podalam 2 kropelki kropli mietoiowych i chyba przeszlo ...no i jadl o tej godzinie jeszcze kulki z mlekiem... ciekawe czy do przedszkola wstanie
pogoda paskudna ...a tu trzeba z buta isc a musimy..ale dziswiaj chyba autko juz odbiore..lalala..tylko jak jak P w pracy do wieczora ..hmmm...


Julia28...no co Ty...tak nagle czy moze wypadek i skad wiesz..??
musze powiedziec kumpeli ze juz nie bedzie robil jej wiecej tatuazu..a chciala jeszczce jakby przylecial bo mowila ze w pl jest
 
Ostatnia edycja:
Witam
Joann-ja się do słodkiego dosiądę z Tobą:)))Co do wizzaira-można:)Ja nawet w torebce zestaw perfum,pasta itp zawsze wożę:))))
Sofik-tak jak Marta pisała-z całą gromadką może być niebezpiecznie:))))
Marta-jak dziś samopoczucie?
Anineczko-ależ Cię leń dopadł-a kysz draniu;)))
Didi,Kamcia-hmmmm ale sobie milusi wieczorek zafundowałyście
A u nas-Daniel budził się "tylko"4razy-czyli idzie ku lepszemu...oby...Pogoda jaka jest-każdy widzi:/A miałam taką nadzieję,że jednak to słonko się utrzyma...
No dobra-uciekam zająć się domownikami a Wam życzę mimo szarówy za oknem pogodnego dnia:)))
 
:-)Dzien Dobry!! Pobudka

Niewiem jak u Was ale u mnie taka ulewa za oknem, ze az sie wstawac i zyc nie chce, a tu do roboty trzeba isc ehhhh.....

joann jezeli chodzi o ta osade wikingow jest jakies 2 km od centrum, a wozeczkiem raczej nie bedzie problemu spacerowac, to taki lasek-park z domkami wikingow:-)

zycze Milego dnia Kobietki;-)
 
reklama
W eye cinema jest o 18.45 lub o 21.15, ja bym poszla na ten pierwszy bo film trwa 2 godziny. Strona omniplex nie chce mi sie otworzyc

umnie 18:15 odpada az do soboty bo P pracuje do 18:45 i w domu jest o 19

a w Omniplexie jest o 18:55 i o21:15
ale tezo 21 to pozno sie konczy wiec moge spac w kinie ..hahaha

idemlodego budzic pora do przedszkola sie zbierac..
 
Do góry