reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja już-kibelki zaliczyłam,obiadki porobiłam(każdemu coś z innej beczki:/),poodkurzałam cały dół,Dadzię odebrałam,pranie wywiesiłam-i ległam przed kompem-uffff
Marta-a to Ty dziś szczepienie miałaś-znam ten wyraz twarzy dzieciątka gdy go kłóją-"mamo-i Ty przeciwko mnie"...Całe szczęście teraz z Danielkiem staram się tak przekombinować,żeby był w tym momencie śpiący na maxa-w związku z czym kłócia nie robią na nim wrażenia-sprawdza się
Madbebe-nie ma czego zazdrościć-gdyby Marta była fanką słodyczy to na taki właśnie nastrój cosik wtrąchniętego by pomogło-a tak-męczy się bidulka:(Ja mam dla siebie zawsze zestaw ratunkowy-pt jakiś batonik czy cosik innego:)))
Ewelcia-ależ ja nie narzekam na swoje najmłodsze dziecię-wręcz przeciwnie.Czasem jak widzę problemy innych Mam spojrzę na Danielka i myślę sobie w duchu-skarb mi się trafił:)))
Pauletta-we czwórkę?Nie no ja też bym podziękowała za takie luksusy:)Powiedz lepiej jak tam Twoje samopoczucie-chyba nienajgorsze,skoro obracanie kibelków do głowy Ci przychodzi:))A tak serio-dbaj o siebie i się nie forsuj:)
 
reklama
Pauletta...ty laska nie forsuj sie bo cc nie wolno ..nie masz dzwigac...itd... uwazaj na siebie

Karolinanicola...tak to normalne ...niektorym dziecia pozno wychodza s wiec spoojnie napewno wyjda a jak juz zaczna to w ekspresowym temie wyjda wszystkie..1 za 2 wiec sie przygotuj ...
 
madbebe ale i tak mam sporo nadprogramowych kilogramów :/no wlasnie jestem niewyspana, K nawet mowi zebym sie położyła ale ja w dzień nie moge :(

lubiczanka jade do ciebie bo zwariuje,chyba tabletka przestała działac :/

aha pauletta dzięki za pozytywną energie :)
 
Asienko smakował jej obiadek ?? a smarujesz jej te dziasełka... ?? ja ja dawno nie zjadłam obiadu w spokoju, Fi ciagle by jadł i jak je swoj obiad to potem chce jeszcze moj hehehehehe

Jej wszystko smakuje:-D:-D:-D, smaruję jej dziąsełka, bo inaczej to by chyba masakra jakaś była. Ania lubi takie normalne jedzonko, nawet bardziej niż mleko:baffled:. Mleko to tylko w czasie drzemek jej przejdzie lub, jak je przemycę łyżeczką np z kaszą manną albo kaszką na gęsto:-), no ale jakieś tam normy wyrabia i przybiera. Na nasze talerze też patrzy, ale wie, że dostanie swoją porcję:-D:-D:-D
 
madbebe ale i tak mam sporo nadprogramowych kilogramów :/no wlasnie jestem niewyspana, K nawet mowi zebym sie położyła ale ja w dzień nie moge :(

lubiczanka jade do ciebie bo zwariuje,chyba tabletka przestała działac :/

aha pauletta dzięki za pozytywną energie :)
no chodz,chodz-nastawiam już wodę:)jak Ci się chce to wez wózio i pójdziemy na spacer:)
 
Ostatnia edycja:
Crazy Girl wspolczuje ale znam to z autopsji, spanie na malym lozku - junior bed, chodzenie ze sztywnym karkiem i to KOCHANIE JA NIE WIEM JAK JAK TO ZOBIC. Ale wzielam sie na sposob - ja tez teraz nie wiem wielu rzeczy jak cos zrobic i np. jak moj maz mial ochote na duszone pieczarki musial sobie sam je zrobic bo ja powiedzialam ze nie umiem ;-):-p a jak ma mi pozniej gadac 2 dni ze byly nie takie to niech sobie sam je zrobi i pertensje ma wtedy do siebie jak mu nie wyjda:tak::-D, czesciej boli mnie glowa albo jestem zmeczona a i czesniej wychodze sama z domu sama bo mnie od zycia tez sie cos nalezy:tak::tak::tak::happy2:. Wiec kochana walcz o swoja przestrzen i to by maz pomagal ci przy malej przeciez to wasze wspolne dziecko no nie? Trzymam kciuki:-)
będę walczyć. do niadawna jakoś jeszcze było a teraz to taki leniuch się zrobił.. i faktycznie powinnam sama wychodzić gdzieś.. Niech tylko dostaniemy jakiś samochód to będę gdzieś wybywać... Od urodzenia Emilki byłam tylko kilk razy sama na angielskim:szok:-właśnie sobie to uświadomiłam.. Ona zawsze jest ze mną..

crazy girl możesz podac przepis na ten zakwasik lubię tradycyjne barszczyki???


Wogóle mam do Was dziewczyny pyt odnośnie ząbków u dzieci. Moja Agatka skończy za pare tyg roczek i nie ma ani jednego ząbka. Niby dziąsełka górne napuchnięte ale ni widu ni słychu. Martwię się o nią i nie wiem czy to normalne???
Właśnie... Przepis to pokrojone w plastry buraki zalane przegotowaną ciepłą wodą i odstawione na tydzień.. to wszystko... Ja szukałam przepisu w necie i znalazłam ale jakieś wydziwnione aż w końcu m zadzwonił do swojej mamy i ona mu powiedziała że nic się nie kombinuje tylko wlaśnie buraki i woda..

A co do ząbków to nie martw się.. Synek mojej znajomej też bardzo długo nie mial.. Zdrowsze będzie miała :-)


A ja po zakupach. Kupiłam sobie doniczki i nasiona i będę kwiatuszki siać :-) W tym roku nie idę na łatwiznę i nie kupuję gotowych :-) Będę miała satysfakcję jak wyrosną;-) o ile wyrosną hihi..
Kupiłam dziecku dziś taczkę z foremkami, łopatkami, wiaderkiem i foremkami do piasku za 8€ w heatonsie i ma taką radochę że hoho.. A i crochet czyli szydełko i wełnę sobie kupiłam. Będę się uczyć :-D:-D

Pauletta Ty kobietko się oszczędzaj.. !:)
 
Ostatnia edycja:
Ania próbuje usnąć, więc czekam na to, bo oczywiście chwilkę się pobawiła, ale potem znowu zaczęła marudzić. Może poprasuję jej ciuszki, bo wieczorem pewnie będzie jeszcze gorzej:baffled:

Pauletta przystopuj kobieto, sprzątanie nie zając, musisz dojść do siebie
 
reklama
a jak z woda?moze to wina wody?Ja osobiscie filtruje bo bez tego mi sie bialy kozuch robi normalnie na powierzchni i bialo na plytce wokol garnka,jakbys kaszy mannej wysypala co najmniej..:baffled:
Też tak myślę,że to woda:tak:Bo rosół nie tyle mętny z szumu co ma taki mleczny kolor,zanim się mięsko dogotuje.Jak już dałam warzywka,zrobił się dużo ładniejszy:tak:Normalnie jak mięsko samo było to wyglądało jakbym krochmal gotowała:baffled:Mam filtr do wody tylko wkłady wciąz zapominam dokupić.Następnym razem zrobię z wody filtrowanej albo mineralnej:tak:
Tichonku ja też mam rosół czasem mętny i raz spr że to wina mieska i kostek rosołowych, kupiłam tutaj knora to normalnie aż mnie nioslo co zastałam w garczku.
Mięska to nie sądzę bo inne dziewczyny gotują na irlandzkim mięsku i mają ładne rosołki,P wujek jak był w Cork u syna,ugotował rosół w pół godziny piękny,aż mi oczy na wierzch wylazły:shocked2:
A kostka,też nie sądzę bo ja daję na koniec a rosół mętny przed kostką.Stawiam,że to wina wody:tak:
A u nas wreszcie pojawił się facet do sufitu:tak:Zaklajstrował szpachelką i jutro wróci znów bo to teraz ma wyschnąć.Jest szansa,ze na święta będę miała zrobiony.Ale tylko szansa:sorry2:
 
Do góry