reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hello:-)
Ja dziś tak późno bo zaprowadziłam Radka do przedszkola i stamtąd poszłam po sklepach połazić.Wynik:płaszcz,bluzka,2 pary kolczyków,para gaci i 23 kartki wielkanocne:-D
Tichonku - rozbawiłaś mnie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D muszę to pokazać mojemu A, bo on zawsze ma jakieś "ale", jak słyszy, że wybieram się do centrum:sorry2:

ale mamochote nasernik juz nie wazne jaki..byleby sernik sie nazywal..nie robi ktora jakos na dniach hahaha
Didi - ja mam plan ;-) i jak nic się nie zmieni, to wieczorem będę piec sernik:tak:
Sliwka - witam również - rozgość się i udzielaj jak najwięcej:tak:
a ja chciałam zrobić jakiś obiad i wsadziłam Małego do chodzika, żeby cokolwiek zrobić... no i tak sobie moje dziecię wędrowało z pokoju do kuchni. w pewnym momencie usłyszałam wielki huk:szok: odwracam się, a moje dziecko siedzi z torbą na głowie, a obok leży krzesło:szok: widać zainteresowała go torba wisząca na oparciu i postanowił ją mieć:baffled: całe szczęście, że jemu nic się nie stało, bo to ciężkie drewniane krzesło:baffled: a co najlepsze - myślałam, że się rozpłacze, a on siedział i śmiał się na głos:confused: i kto tu zrozumie dzieci?
 
reklama
Crazy Girl... zaporszenie na Nk przyjete

Widziałam:-) i zdjęcia obejrzałam :-) Teraz to tak troche inaczej się czyta;-)

Andzulina dzieci maja niesamowite szczęście.. Mojej zawsze się udaje jakiś unik zrobić czy coś..
Dobrze że nic się nie stało.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie

Nowe mamusie tez Witam !!!!;-)

Czy tam Wam, a jak zaczynam cos pisac to juz nie pamietam co komu...

Filipkowi wyszła dolna jedynka wkoncu... bo mial tylko gorne ząbki...:-p

ide poczytam , mzoe uda mi sie cos skomentowac... bo wstyd ze tylko tak zagldam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
I ja witam nowa foremke....
A myslalam ze juz moja Aska dolaczyla-Aska dawaj ilez mozna sie czaic;-)

Bylismy z mlodym na dworku,jeny ilez on ma energii na bieganie,ja zmeczona a ten dalej wio....
Oczywiscie kazdy kat musial zwiedzic i wszystko dotknac...

Teraz spi a ja loookam na m jak milosc....

Zjadlam kalafiora z bulka tarta i jakos mi ciezko:baffled:....

A gdzie zaproszonko dla mnie????

Asienko dzieki za zaproszenie-juz przyjete:tak:
 
reklama
Do góry