reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ewelcia, zrobiłas mi smaka tym kalafiorem ;-)
Sofik, właśnie sio na spotknia :-)

Dziewczyny cos mozna kupic dziewczynie na 12 urodziny??
 
reklama
I co?Co to za mina?:sorry2:
Acha,poproszę Was o coś:sorry2:Niech mi któraś opisze dokładnie jak mam zrobić czyściutki,klarowny rosół bo ja nie umieć:zawstydzona/y:To znaczy robię,dobry w smaku jest,ale nie taki ładniutki jakbym chciała:no:Zawsze mętnawy mi wychodzi.Chodzi mi o drobiowy:tak:
 
Ostatnia edycja:
Sofik pisz sie na spotkanko - wreszcie bedziemy mialy okazje sie poznac:tak::-)

A moj kalafior nie byl gorzki :)
A gdzie kupowalas?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny cos mozna kupic dziewczynie na 12 urodziny??

Hmmm. Jakiś kosmetyk.. tak na początek... bransoletke, kolczyki...


Ok. Ja wychodzę bo spędzę tu cały dzień:zawstydzona/y:...i Zejdzie mi się zanim nadrobię Wasze naszo-klasiane galerie...:-D:-D Ale narazie uciekam pooddychac świeżym powietrzem..
A i zaprosiłam kilka osób a jeśli kogoś pominęłam to sorki i wyślijcie mi zaproszenia ;-)

Tichonku wiem że byłaś na początku ale jak wpisywałam twoje imię i nazwisko na NK to nie wyszukało mi Ciebie..:-)
 
Sofik pisz sie na spotkanko - wreszcie bedziemy mialy okazje sie poznac:tak::-)

A moj kalafior nie byl gorzki :)
A gdzie kupowalas?
w Tesco kupilam
a co do spotkania... zobacze ale na razie wychodzi ze niee...
Moze uda nam sie tez wczesniej poznac...
ja za tydzien mam luzzz mloda w domu mozemy jak bedzie ładnie zgadac sie na spacerek...
zostanawiam sie ile km mam do Ciebie :)
 
reklama
w Tesco kupilam
a co do spotkania... zobacze ale na razie wychodzi ze niee...
Moze uda nam sie tez wczesniej poznac...
ja za tydzien mam luzzz mloda w domu mozemy jak bedzie ładnie zgadac sie na spacerek...
zostanawiam sie ile km mam do Ciebie :)
A ja w Lidlu:tak:
Do Lubiczanki mam jakies 105km....

Clazy Girl weszalm zeby dodac cie do znajomych na nk i nie ma cie:no:wyswietla mi sie tylko moj profil i tyle...
 
Do góry