reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

pauletta - szacun <pokłony>.Dalas rade z porodem i tym ze meza nie usmiercilas:tak:;-)

Madbebe truskawki Ci uschły:-D:-D:-D
znowu??cale??kolejne, dzisiaj posadzone??juz zdazyly??dzizas,bo ja zapominam a szybko zarobic chcialam,no to zarobilam:baffled::-(Dzieki za dobre wiesci;-):-)

nie moge Cię znaleźć :/



Po tych znaczkach nie można było Cię znaleźć :)

Mam wyrzuty sumienia w stosunku do mojej małej bo sama się bawi a ja tu siedze... No ale chce Was lepiej poznać..
moja tez sama sie bawi-mam wrazenie ze ja jej tylko przeszkadzam,bo niby co-mam jej zabawki pokazywac rzedem?nie miej wyrzutow sumienia-gdyby plakala,a Ty tutaj to co innego.Niech sie samodzielna staje dziewczyna:tak:( ja czasem tak samo robie;-):-))

I co?Co to za mina?:sorry2:
Acha,poproszę Was o coś:sorry2:Niech mi któraś opisze dokładnie jak mam zrobić czyściutki,klarowny rosół bo ja nie umieć:zawstydzona/y:To znaczy robię,dobry w smaku jest,ale nie taki ładniutki jakbym chciała:no:Zawsze mętnawy mi wychodzi.Chodzi mi o drobiowy:tak:
a na wolniutkich obrotach bulgoczesz?zbierasz dokladnie szumek??

dziewczyny dajcie mi troche waszej energii bo czytam czytam i nie moge nic wyskrobac :( w jakąs depresje popadam??:(
heh,ja depresje mam od lat kilku..wiec Tobie nie zycze:no:
Cichopek - Ty mnie nie strasz dziewczyno!truskaweczki wlasnie harvestuje dojrzale i soczyste a uschly mi wczoraj;-)niedopatrzenie male:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
moniadan....rok temu na 12 urodziny córki znajomej, kupiłam naszyjnik, kolczyki i brązoletkę ze srebra. Prezent trafiony, bo która kobita nie lubi błyskotek :biggrin2: Bo co do kosmetyków to tak średio, chociaż teraz dziewczyny w różnym wieku zaczynają się malować :tak:
 
madbebe no nic mi sie nie chce i nic mnie nie cieszy,mam jakiegoś doła!!wszystko mnie wkurza!!!Szymek sam nie poleży nawet chwili a dzieciaki juz nie chcą sie z nim bawic :(

ewelcia ja dalej jak 20km ze swoimi dziecmi sie nie wybieram Szymek dał nam wciery podczas wypadu do Limerick(lubiczanka świadkiem)
 
MartaF-buziak na poprawę nastroju.Głowa do gÓRY mŁODA:)))))
andzulina-no to sobie dziecię zabawę znalazło...Dobrze,że wszystko w porządku:)
Sliwka-witam i ja Ciebie:)Kojarzysz może Pleśną pod Tarnowem?Co do Twojego pyt-ja wysyłałam formularz do sociala na 4 tygodnie przed planowanym urlopem-nie było problemów:)A z Wexford nie jest tak daleko do Cashel?Jakby co zawsze możnaby było umówić się gdzieś w Waterford
Joann-też miałabyś pretekst do wypadu do Wexford:)
Tichonek-ważne ,że smak jest-zawsze możesz opaskę na oczęta zarzucić:))))
Didi-jak mi powiesz,że przyjedziesz,to i dziś upiekę serniczek:)
Ewelcia-mniam-kalafiorek...z bułeczką tartą-już mi ślinka leci
asieńko-przedyskutuj z mężowskim...Ja też będę spłukana na maxa-na bezpłatnym,przed urlopem-ale okazji przepuścić nie mogę:)
a ja po wizycie u dentystki...i-do zobaczenia w styczniu!!!!Wreszcie mam wszystkie kły porobione.Ależ się cieszę-jak głupi do sera:)))))Teraz czekam z dokończeniem obiadziu(placuszki węgierskie)na powrót J,bo mądra ja 2 razy leciałam do sklepu po składniki,ale mąki zapomniałam-taki standard,bo ostatnio zawsze o9 niej zapominam:/
 
kosmetyki odpadaja bo jej matka by nas chyba udusiła :-D
bizuteria, hmm ona nie nosi, to w ogole bardzo skromna dziewczyna, mieszkaja w małej miejscowosci, nie stroi sie, moze cos z ciuchow bo jak im dawałam jakies po mnie, to zawsze sie cieszyła
andziluna a gdzie tu jest jakas moda dla nastolatek/?
 
kurde normalnie ciężko coś napisać mała od cycka się odklajać nie chce jak już zaśnie i chcę ja odłożyć ta sie budzi i chce do cyca i tak w kółko :sorry2: teraz mam chwilkę Wiktor śpi Zuzia śpi u tatusia na rączkach no i tatuś też śpi rozłożony wygodnie w moim fotelu ;-)
Wiktor przyjął siostrzyczkę zaskakująco dobrze :tak: w końcu dostał od niej super prezent ( Larcia dzięki za Arkę;-)) no ma świetny ubaw z tą zabawką uwielbia ryczącego tygrysa i lwa lata i sam ryczy po całym domu :-D:-D:-D a mała za bardzo go nie interesuje tylko jak jest zmęczony sfrustrowany czy płacze i chce się do mnie przytulić a ja akurat mam małą to chce ją zrzucić ale ostatnio poszlismy już na kompromis i usiadł z drugiej strony i się przytulił więc póki co odpukać nie jest źle ;-)
madbebe truskawki dojrzewają w 4 godz. więc później masz tylko 4godz. na zebranie ich :sorry2: kurcze a ja jeszcze nie zajrzałam na moją farmę na szczęście mój tato się nią zajął :-)
 
reklama
Moniadan - nawet podejdź do Dunnse'a - my kupiliśmy takie leginnsy, które wyglądały jak jeansy, do tego taką dłuższą bluzkę z nadrukami (pełno ich teraz, bo to ponoć modne) z paskiem i kamizelkę - nasza solenizantka bardzo się cieszyła... a dodam, że ona taka damulka jest i dogodzić jej dość ciężko:sorry2:
 
Do góry