reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Didi dziekuje za odpowiedz.Moniadan mowila i pozniej tez doczytalam,ze mam rozpuscic proszek w 50 ml wody tylko podawac mu to w 3 dawkach.Wiec po troszenku dodam mu do herbatki
 
reklama
Czesc Dziewczynki:) Jestem tutaj nowa, mieszkam w Wexford, jest ktos moze z tej malej miescinki??? Pozdrawiam wszytkie Mamusie!:)
 
Hello:-)
Ja dziś tak późno bo zaprowadziłam Radka do przedszkola i stamtąd poszłam po sklepach połazić.Wynik:płaszcz,bluzka,2 pary kolczyków,para gaci i 23 kartki wielkanocne:-DW drodze powrotnej spotkałam Dytę,potem po młodego do przedszkola i do domu.Tu musiałam trochę ogarnąć,obiad zrobić i dopiero jestem:tak:
Pauletta,Twoja historia porodowa to się na jakiś film nadaje,tylko nie wiem czy horror(Twoje męczarnie:sorry2:) czy komedię(Twój m:-D).Tak czy siak jeszcze raz gratulejszyn dla Was obu:tak:
Asienko_r dziś rozmawiałam z Dytą i pomyślałyśmy,że jeśli nie jedziesz na ten zlot dlatego,że nie macie transportu to my mamy miejsca,możecie się z nami zabrać:tak:Karolinanicola nie jedzie,więc i ja i Dyta mamy miejsca,moglibyśmy Was z Rush odebrać i do Rush odstawić:tak:Tylko musicie szybko decyzję podejmować bo Kamcia zdaje się jutro chce pokoje bukować:tak:fajnie by było jakbyście się zdecydowali:tak:.Jak mówię,służymy transportem:tak:
Witam nową foremkę:Sliwkę
 
witam nowa mamusie ...rozgosc sie i pisz duuuzo.:)

Kamcia zekamna Ciebie...zrobilam nawet salatke z tuczykiem...hahaha...
i teraz ide lazanie wrzucic dopiekarnika no i trzeba umys sterte misek w zlewie ..jakos duzo tego zuzylam jak robilam ta salatke..


ale mamochote nasernik juz nie wazne jaki..byleby sernik sie nazywal..nie robi ktora jakos na dniach hahaha
 
Asienko_r dziś rozmawiałam z Dytą i pomyślałyśmy,że jeśli nie jedziesz na ten zlot dlatego,że nie macie transportu to my mamy miejsca,możecie się z nami zabrać:tak:Karolinanicola nie jedzie,więc i ja i Dyta mamy miejsca,moglibyśmy Was z Rush odebrać i do Rush odstawić:tak:Tylko musicie szybko decyzję podejmować bo Kamcia zdaje się jutro chce pokoje bukować:tak:fajnie by było jakbyście się zdecydowali:tak:.Jak mówię,służymy transportem:tak:
Witam nową foremkę:Sliwkę

Powodów jest kilka, nie tylko brak transportu, ale zobaczę, jak M zareaguje, może coś się da zrobić...., bo u nas mnóstwo wydatków nas czeka wiosną

Ania śpi dosyć długo. Niby to dobrze, bo nie cierpi:-(. Powinnam coś w chacie zrobić, ale mi się nie chce:-D:-D:-D

I ja witam nową mamę
 
Czytałam forum wiele razy i postanowilam z Wami troszke podyskutowac:p
:)Mam pytanko do Kobietek ktore tutaj na macierzyckim byly, Moze ktoras z Was sie orientuje w tym temacie , otoz wiem ze formulaz MB10 do zasilku macierzyńskiego powinno się wysłać na 6 tygodni przed planowanym urlopem macierzyńskim, ale co jeśli ja z tym formularzem się spóźnie??? Na urlop można iść na 16 tyg przed porodem, lekarz może uzupełnić swoją rubryczke dopiero po 24 tygodniu, później w pracy uzupełniają. Ja ide na urlop od 29 tygodnia a dalej czekam na dokument z pracy:/ Pozostaly tylko 4 tygodnie:/ Czy nie bede miala z tym problemu??? Może któraś też miala taka sytuacje, Dzieki z Góry:)
 
reklama
Wilwia, to znalazłam w necie na temat smecty:"Dzieci doustnie w 2-3 dawkach (po zmieszaniu z 50 ml wody, rosołu, kompotu, itp.): do 12 m.ż. 1 saszetka dziennie" nie martw sie u dzieci biegunka moze trwac dłuzej, wazne zeby pił duzo i jadl cos, to mu sie ureguleuje, mozesz tez ten priobiotyk mu dac do mleka
Didi ja sie ostatnio przejadłam sernikiem i na razie nie robie ;-)

Sliwka witamy :tak:

Ja ogarnęłam chałupe, a teraz mysle co by tu małemu na drugie danie wyczarowac, ja jakos nie mam ochoty na obiad, zjadłam zupe i mi wystarczy, ale Eryka musze utuczyc, co by w Polsce nie powiedzieli, ze go głodzę :-p
 
Do góry