reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam

madbebe u mnie wsio ok z odpowiedziami :dry:

Emili no normalka jak dla mnie z tym ich bałaganem :baffled:
Pieniążki napewno dostaniesz.Przedstaw im statment,że pieniążki nie wpłynęły na Twoje konto :blink:

Frog fajnie to powiedziałaś,kurtka służbowa potargana od szarpania :szok::-D:-D
A pracodawca nie może dac nowej? w końcu pewnie to wlicza sobie w koszta :sorry2::-D
A i trzymam kciuki za autko.Będzie super :tak::tak:

Lubiczanko jestem,ale mój leń mnie pokonał :dry:
 
reklama
Witam

madbebe u mnie wsio ok z odpowiedziami :dry:

Emili no normalka jak dla mnie z tym ich bałaganem :baffled:
Pieniążki napewno dostaniesz.Przedstaw im statment,że pieniążki nie wpłynęły na Twoje konto :blink:

Frog fajnie to powiedziałaś,kurtka służbowa potargana od szarpania :szok::-D:-D
A pracodawca nie może dac nowej? w końcu pewnie to wlicza sobie w koszta :sorry2::-D
A i trzymam kciuki za autko.Będzie super :tak::tak:

Lubiczanko jestem,ale mój leń mnie pokonał :dry:

Ach to drańsko...wykop lenia za drzwi:)
Madbebe-do głowy by mi nawet nie przyszło-przecież na straży porządku zawsze stoi Anineczka:))))A z szefem masz rację-ja z mojego też miałam ubaw-raczej z jego niewiedzy-taki był roztrzęsiony,bo nie wie czy mogę...Potem zadzwonił z dobrymi wieściami-wszystko posprawdzał i mogę sopbie wziąć te 7tyg.(jakbym go o zdanie pytała:D)
 
Witam laski
JA dzis rano bylam w bibliotece na czytani bajek dla dzieci i wróciłam teraz sie wykapalam i leniuhuje.
zaraz trzeba na zakupy:( a nic mi sie nie chce.
Dziewczyny nie zazdroszcze Wam problemów z socjalem to jest burdel na kółkach!!!!!
Miłego dnia choc bardzo wietrznie jest
Dostałam od teściowej kartke na Wielkanoc jak miło:)
Musze tez powysyłac
 
Witam

madbebe u mnie wsio ok z odpowiedziami :dry:
to chyba tylko moje sa 'niebezpieczne';-):-)

Ach to drańsko...wykop lenia za drzwi:)
Madbebe-do głowy by mi nawet nie przyszło-przecież na straży porządku zawsze stoi Anineczka:))))A z szefem masz rację-ja z mojego też miałam ubaw-raczej z jego niewiedzy-taki był roztrzęsiony,bo nie wie czy mogę...Potem zadzwonił z dobrymi wieściami-wszystko posprawdzał i mogę sopbie wziąć te 7tyg.(jakbym go o zdanie pytała:D)
:-):-)ja to bym nawet wrocila gdyby nie ta szuja:-(Na bank sie na mnie zemsci za ten dodatkowy.Teraz roboty od cholery,malzonek psioczy bo nikogo nowego nie bierze za mnie,tylko malza zaprzega do wszystkiego:no:Ogolnie to ja bym go..***.Marzy mi sie taki dzien.No facet jest strrrraszny:wściekła/y:
a mi ciagle niedobrze.Dzizas zeby mnie nie dopadlo.Co w razie wu mam zakupic?Probiotyki jakies z apotece?
f**k! zapomnialam o kartkach!:wściekła/y::dry:musze jakas kase wygospodarowac albo sobie odpuszcze...Nie no nie wypada.Eh:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja :-)
CrazyGirl-to czekamy na słonko:)))
Czekamy czekamy :tak:Tylko coś ciężko mu się przebić dziś przez te chmury;-)

Lewcia super że jelitówki za Wami


Wilwia szybkiego powrotu do zdrowia życzę i innym chory także..

Joann ja mam taką nadzieję że to chwilowe.. Chociaż u mnie to często się zdarza.. Moku wiesz, że kiedyś juz o tym myśałam, że jakbym miała psa to musiałabym i koniec.. A wtedy faktycznie jak przewietrzysz się na chwilę to potem co innego..

Pauletta my też się nie znamy ale gratuluję ślicznej córeczki jeszcze raz :-)

Asieńka r u nas ząbki też na całego atakują..:-( A co do Calpolu (nie wiem czy dobrze zrozumiałam) powinno się dawać tą minimalna dawkę co na opakowaniu jest i nie mniej bo to podobno bez sensu wtedy..A na katar ja Ci polecam polski lek na przyszłość Coryzalia..

Frog4
oj żeby wywiały... Ja mam nadzieję że tym sposobem one do nas nie dotrą.. Zabezpieczam się powoli. Dziś teściowa z Polski wysłała leki.. A co do auta to trzymam kciuki bo sama to teraz przeżywam. Każde auto któr oglądamy okazuje się złomem..:-(


A u mnie noc katastrofa i pobudka z rana.. Na szczęście moje dziecko zajęło sie bajkami i dospałam na kanapie..:-) Od razu lepiej się czuje..
Dziewczyny mam taki problem bo nie moge nigdzie znaleźć pościeli dla małej.. Chcę kupić w rozmiarze pomiędzy kiltem łóżeczkowym a single bed.. To pierwsze jest już przy małe a drugie za duże... Jeszcze mi się zawinie w nocy i dopiero będzie.. Można dostać coś takiego w Irlandii??


Madbebe mi jak zawsze nie dobrze to biorę dicoflor60.. A czy tu go mają to nie wiem...

wiecie co mam pomysł na biznes..;-) internetowa polska apteka w Irlandii :-D:-D
Znalazłam jedną http://www.zielonaapteka.co.uk/ ale to nie to....
 
Ostatnia edycja:
Crazy girl ja z posciela mialam ten sam problem dla oliwiera to jest junior size bed, i osobiscie kupiłam sobie z Polski posciel ładna kolorową i wypełnienia tez jestem zadowolona.
Chyba w Argosie sa takie ale słaby wybór. Na ebay tez sa:)
 
Madbebe-to biedny jest teraz Twój małż:/Ale to dowód jaki ch.m z tego Waszego szefa-ja też nie miałabym skrupułów na Twoim miejscu:)
CrazyGirl-tego typu rzeczy ja zakupuję wyłącznie na allegro-chybaże któraś mamusia ma odsprzedać:)))
 
reklama
Witam!
Wzcoraj leglam na lozku o 21:15 bylam tak zmeczona ze na nic nie mialam sily:sorry2:.

Co do samochodu na PL blachach to moj kolega w;lasnie tez mial sprawe.
Najpierw go zlapala taka zwykla Garda chyba 2 razy i dostal upomnienie ze ma go przerejstrowac ,al eon to olala.
Pozniej za jakis czas wychodzi z domu a tu ma na kola zabezbieczenia zakladaja - ale patrzy ze to nie taka zwykla garda tylko chyba Celna jak to juz ktos napisal.
Moim zdaniem nie warto przyjezdzac tutraj samochodem na PL blachach,lepiej kupic tutaj i ubezpieczyc.

pauletta super ze sie odezwalas:-)
JAk tam Zuzia?
grzeczna?

MAmoAdy udanego lotu i miekkiego ladowania.
My raz zostawialismy samochod na tym dlugoterminowym parkingu i ten co jest dalej od lotniska (niebieski chyba?) to jest tanszy.

Emili co za Debile:wściekła/y:
Trzymam kcuki zeby sprawa szybciutko sie zakonczyla na wasza korzysc oczywiscie:tak:

Bosszzz ju wiecej nie pamietam....

My dzis pospalismy do 8:30:-)chociaz SZym obudzil sie o 6 na mleko i myslalam ze juz nie zasnie ale posmeralam go bo lepetynce io zasnal.:tak:..........
 
Do góry