reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
d.dobry!
dzis mi/mnie z kolei flaki kreci:wściekła/y:A. tez.Wypilam szklane Coli-zobaczymy:-(ogoda sie spsula i jakos tak niewyraznie sie zrobilo:baffled:
mamo_ady-miekkiego ladowania i spokojnego lotu!
wczoraj chcialam cos napisac wieczorkiem,ale mala sie pobudzila i juz dzis nie wiem co:sorry2:
milego dnia!
 
Ciao Dziewczynki!!

Mamo Ady i Fasolki- spokojnego lotu!!:-)

Wilwia- zdrowka dla Was.....:-)

Andzilina and Pauletta- welcome back!!:-)


A u nas oki! Jelitowka zdaje sie,ze odpukac, ominela mnie i Alutka szerokim lukiem. :tak:

Aaron juz dawno dobrze. Pracuje i chodzi na silke. :tak:

Dzis ide robic pazurki- nareszcie bo mam juz takie odrosty,ze masakra!!:szok:

W weekend przyjezdzaja do nas tesciowie. Tesciu bedzie robil ogrodek- nareszcie!! Moze mu jeszcze wymysle jakis front robot bo on zawsze tylko szuka co by mogl jeszcze ponaprawiac.
Ostatnio zasadzilismy juz sobie Rododendrona, Magnolie, wczoraj Rozmaryn i Tymianek. Tylko trawki jeszcze brak! Ale zamawiamy ta rolowana z dostawa do domciu takze juz w weekendzik bedzie!!:-):-)

Jeszcze 2 tyg i Polandia!Ciesze sie,choc smutno mi,ze bez Aarona...:-(
No nic,milego dnia dziewczynki!!
 
witam
u mnie w koncu noc przespana starym rytmem.. nareszcie bo 2 noce to do d ..mialam
pewnie nie ma sprawy..:) tylko powiedz mi co to i jaki kolor nici potrzeba :)

Didi z gory dziekuje kochana:tak: na 100% czarna i cos ala stalowa;-). Moze jeszcze kurtke R sluzbowa-czerwona ale musisz zobaczyc ja czy dasz rade na swojej maszynie:tak:

Witamy:-)
U nas nocka kiepska przez Aniowy katar i ząbki. Obudziła się bidulka po pół godzinie spania wieczornego i długo nie mogła usnąć, ciągle popłakiwała:-( łezkami wielkimi jak groch, daliśmy jej troszkę Calpolu, ale niewiele pomogło, w nocy się wierciła, kręciła, nosek miała zatkany, ale dała sobie zaaplikować i Sterimar i kropelki. Miała 37,5 a gorąca była, że :szok:. Teraz od czwartej śpi, niespokojnie, ale śpi. Moje maleństwo kochane

Biedna Anulka:-:)-:)-( Asienka_r wiesz moze sproboj ten Karvol - moj Wiktor nie da sobie nic przy nosie zrobic wiec ratujemy sie tym. Jak byl malutki to moj R zawsze kladl go sobie na klacie i spal z nim na polsiedzaco tez pomagalo bo mlody byl spokojniejszy. Zycze zdrowka dla ksiezniczki:-)

i ja się melduję:-)
Frog - to ja dziękuję za gościnę:tak: brakowało mi takich luźnych pogaduszek o wszystkim i o niczym;-)
pogoda coś nie za bardzo, a tu trzeba wyjść na zakupy...:sorry2: i ten wiatr... ale wsadzę kamienie w kieszenie i pójdę;-)

Andzulina polecam sie jak zawsze;-). A z tymi kamieniami to nie przesadz zebys mogla ruszyc z miejsca:-D:-D:-D

d.dobry!
dzis mi/mnie z kolei flaki kreci:wściekła/y:A. tez.Wypilam szklane Coli-zobaczymy:-(ogoda sie spsula i jakos tak niewyraznie sie zrobilo:baffled:
mamo_ady-miekkiego ladowania i spokojnego lotu!
wczoraj chcialam cos napisac wieczorkiem,ale mala sie pobudzila i juz dzis nie wiem co:sorry2:milego dnia!

Madbebe zdrowka dla ciebie i dla rodzinki:happy2: I oby wiarty ktore nadeszly przewialy te wirusy poza IRL:-p

Dziendoberek wszystkim

Tak sobie siedze i was poczytuje, bo musze nerwy ukoic.:baffled:. Wczoraj mezowi w aucie poszlo sprzeglo i du... blada zostalismy bez aut bo moje tez juz odmawia posluszenstwa z tym ze moje nie oplaca sie robic. Wyczailam wczoraj super autko i dzis jedziemy je ogladac bo jezdzic czyms do pracy musimy najwyzej juz zostanie dla mnie:-) choc mnie marzylo sie cosik nowszego no ale coz nie zawsze mozna miec co sie chce :-p
Ja wlasnie koncze, zaraz tylko pomyje gary, obudze R i sie zbieramy. Zyczcie mi owocnego ogladania bo chyba sie zalamie jak okaze sie ze to jakis zlom:szok::wściekła/y:

Mamo_Ady spokojnej drogi zycze i spokojnego potu w PL:happy2:

Misia super ze u was juz wirus out. I jakie prace ogrodowe juz wykonalas hoho. Ja zastanawialam sie nad Azalia i Magnolia ale kto pozniej bedzie doniczki przewozil jakby przyszlo mi sie przeprowadzac.
 
Ostatnia edycja:
Hej mamunie my dopiero do PL 22maja wyruszamy autem trochę się boje o Julcię jak to zniesie bo Klaudiusz ok :tak: co do tego FIS to walczę z nimi od zeszłego roku przyznali mi FIS i mieli spłacić sumkę sporą...przyszła decyzję tylko kasy na koncie nie było:tak: wydzwanialiśmy do nich powiedzieli że kasa jest wysłana i co my chcemy to im tłumacze że nie ma jej a oni że jest i że mam podać im numer kąta podałam a oni że to nie ten więc podałam M myślę może jego konto podałam oni że nie ten że jest inny :szok:no to ja że nie mam innego a ona że to bank Irlandzki no to ja jej że nie mamy konta w tym banku :tak:to mamy przysłać szybko nasze konto wysłałam płacą co tydzień ale tej spłaty nie było :-Dwięc znów do nich dzwonie oni mi że muszę czekać jak się cofną to mi wpłacą ok 6tyg:tak:ok czekałam po 6tyg dzwoni M a oni co ja chce przecież mam na kącie te pieniądze więc na nowo nawija:-D wyzwał ich i powiedział że oddajemy sprawę do prawnika za chwilkę oddzwania przeprasza że sprawdzą :-) za tydz dostaje do oficera że mam przyjśc z papierami kiedy wrociłam do pracy ile M zarabia i wyciągi z kąt od czerwca do teraz przyjeła wysłała do FIS:tak: wczoraj dostałam znów do oficer że ma przynieś wyciągi z kąta tego Irlandzkiego które nie jest moje poszłam do Banku był Polak wytłumaczyłam mu że chce jakiś papier że to nie moje konto on mi powiedział że nie może mi dać ale jak oficer sobie zażyczy to wystawią sprawdził mi to konto jest to Katarzyna ale nic więcej się nie zgadza co zrobią to jest pytanie? a maj się zbliża komunia za pasem ja pasa ściskam żeby odłożyć a za to by miałam super komunie...ta co dostała to się cieszyła ale jak dojdą do będzie musiała oddać :wściekła/y: to na tyle pa
 
Ostatnia edycja:
Hej mamunie my dopiero do PL 22maja wyruszamy autem trochę się boje o Julcię jak to zniesie bo Klaudiusz ok :tak: co do tego FIS to walczę z nimi od zeszłego roku przyznali mi FIS i mieli spłacić sumkę sporą...przyszła decyzję tylko kasy na koncie nie było:tak: wydzwanialiśmy do nich powiedzieli że kasa jest wysłana i co my chcemy to im tłumacze że nie ma jej a oni że jest i że mam podać im numer kąta podałam a oni że to nie ten więc podałam M myślę może jego konto podałam oni że nie ten że jest inny :szok:no to ja że nie mam innego a ona że to bank Irlandzki no to ja jej że nie mamy konta w tym banku :tak:to mamy przysłać szybko nasze konto wysłałam płacą co tydzień ale tej spłaty nie było :-Dwięc znów do nich dzwonie oni mi że muszę czekać jak się cofną to mi wpłacą ok 6tyg:tak:ok czekałam po 6tyg dzwoni M a oni co ja chce przecież mam na kącie te pieniądze więc na nowo nawija:-D wyzwał ich i powiedział że oddajemy sprawę do prawnika za chwilkę oddzwania przeprasza że sprawdzą :-) za tydz dostaje do oficera że mam przyjśc z papierami kiedy wrociłam do pracy ile M zarabia i wyciągi z kąt od czerwca do teraz przyjeła wysłała do FIS:tak: wczoraj dostałam znów do oficer że ma przynieś wyciągi z kąta tego Irlandzkiego które nie jest moje poszłam do Banku był Polak wytłumaczyłam mu że chce jakiś papier że to nie moje konto on mi powiedział że nie może mi dać ale jak oficer sobie zażyczy to wystawią sprawdził mi to konto jest to Katarzyna ale nic więcej się nie zgadza co zrobią to jest pytanie? a maj się zbliża komunia za pasem ja pasa ściskam żeby odłożyć a za to by miałam super komunie...ta co dostała to się cieszyła ale jak dojdą do będzie musiała oddać :wściekła/y: to na tyle pa

Ja pikole:no: ale konowaly jak mozna przelac pieniadze nie sprawdzajac czy nr konta bank i dane osobowe sie zgadzaja. Trzymaj sie Emili mam nadzieje ze do maja sprawa sie wyjasni:tak::-)

Ja mam problem z allowancem. Czekam na decyzje od lipca09 i jakos sie zdecydowac nie moga. Mialam interview w pazdzierniku. POszlam na nie z chorym dzieckiem bo nie mialam co z nim zrobic w ulewe i zawieje a pan w okienku powiedzial mi ze JA SOBIE CANCEL MY INTERVIEW:szok::szok::szok: Ja sie pytam jakim cudem skoro stoje tu przed nim, a on do mnie ze on to nie wie i NEXT PLEASE wola:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Drugie inerview mialam miesiac temu i bylo ok Pani mi powiedziala ze na decyzje mam czekac 3-4 tyg tu ponad i nic mnie juz krew zalewa bo w sumie nie korzystamy z innych doplat - bo glupia jestem:tak:, a kaska by sie przeciez przydala. Uffff wyrzucilam z siebie :-p:sorry2: sorki za przynudzanie. Jak sie nie odezwa do konca miesiaca ide tam ale chyba mila juz nie bede - 9 m-cy czekania Szok w trampkach:szok::szok::szok:
 
Frog ...a co z ta kurtka jest nie tak?

Didi poniewaz to kurtka sluzbowa z disco wiec tu gdzie kieszenie i na szwie w gore jest rozerwane od szarpanin. Moze uda ci sie to zalapac jak nie to niech chodzi tak jak chodzi juz raz to mial szyte w jednej i teraz poszla druga:wściekła/y:
 
reklama
Madbebe-wiem,że to nie ten wątek-ale czy wysłałaś do szefa pismo o przedłużeniu(bezpłatnym)urlopu mac?I do sociala też?
:tak:myslalam ze szef z siebie wyjdzie - ma ch..za swoje.Jak Kuba Bogu...;-)
A Ty myslisz ze jak Kasia wyjechala:-:)-( to sobie mozesz swawolic i watek zasmiecac??;-):-D

Ja pikole:no: ale konowaly jak mozna przelac pieniadze nie sprawdzajac czy nr konta bank i dane osobowe sie zgadzaja. Trzymaj sie Emili mam nadzieje ze do maja sprawa sie wyjasni:tak::-)

Ja mam problem z allowancem. Czekam na decyzje od lipca09 i jakos sie zdecydowac nie moga. Mialam interview w pazdzierniku. POszlam na nie z chorym dzieckiem bo nie mialam co z nim zrobic w ulewe i zawieje a pan w okienku powiedzial mi ze JA SOBIE CANCEL MY INTERVIEW:szok::szok::szok: Ja sie pytam jakim cudem skoro stoje tu przed nim, a on do mnie ze on to nie wie i NEXT PLEASE wola:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Drugie inerview mialam miesiac temu i bylo ok Pani mi powiedziala ze na decyzje mam czekac 3-4 tyg tu ponad i nic mnie juz krew zalewa bo w sumie nie korzystamy z innych doplat - bo glupia jestem:tak:, a kaska by sie przeciez przydala. Uffff wyrzucilam z siebie :-p:sorry2: sorki za przynudzanie. Jak sie nie odezwa do konca miesiaca ide tam ale chyba mila juz nie bede - 9 m-cy czekania Szok w trampkach:szok::szok::szok:
z tymi zasilkami to moze byc bida teraz.Juz od jakiegos czasu czytam ze robia co moga ze podeprzec sie prawem i zasilku imigrantom nie przyznac..Czasem nawet dostaje sie decyzje odmowna bezprawnie,mimo tego ze Ci sie wszystko nalezy-chyba tylko po to zeby wszystko odwlec i jeszcze narazic na koszty zwiazane z domaganiem sie wyplaty..:szok:

Dziewczyny czy Wy tez tak macie?Ja od wczoraj mam problem z odpowiedziami-po zatwierdzeniu wyskakuje mi czesto blad-cos tam z bezpieczenstwem:confused:
 
Do góry