reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam dziewczynki.
Slynna jelitowka dopadla i nas:-(Ja chorowalam wczoraj,moj maz dzisiaj a Tobi od dwoch dni ma biegunke.Na szczescie on przechodzi to dobrze,oprocz biegunki nic innego mu nie dolega-chociaz leje sie z niego strasznie.No i moj maz okupuje wiekszosc dnia kibelek.Moniadan dzieki za "lek" K juz saszetke wypil,ale nadal go "pedzi"chyba zapodam mu jeszcze saszetke.
Pauletta Zuzia jest przeslodziutka.
Mamo ady wyrazy wspolczucia i spokojnego lotu.
Misia gratki dla Alusia z okazji pojawienia sie kolejnego zebusia:tak:
 
Witam laski ja juz wróciłam z Limerick było super spotkanko fajnie było pogadałysmy sobie dzieciaczki słodziaki, super mamuski:)
Pauletta witamy spowrotem:)
Mamo Ady bezpiecznego lotu
W Ryanair zmieniło sie możesz miec 2 bagaże po 15 kg na osobe.
Misia trzymaj sie!!!
Ok wracam do M jak miłość
 
Kamcia a kiedy to sie zmieniło/? bo wszelkie zmiany jakie były to na gorsze, ja kiedys dokupiłam sobie taki bagaz i mogłam sobie wziac dwie walizeczki po 7.5kg :baffled::-D:-D:-D
 
Monia jak lecialam teraz z polski w lutym to juz byla opcja dokupienia tego bagazu łacznie 30kg na osobe plus podreczny
 
Pauletta-gratulację dawno nie zaglądałam a ty już rozpakowana :tak: U nas jakoś leci dzieciaczki na razie zdrowe choć jelitówka panuje i na naszym osiedlu :tak:Julcia ma 6 ząbków ale coś się dzieje bo znów marudna :-Ddo tego chodzik zaczął ją parzyć nie chcę już w nim śmigać najlepiej na podłodze lub chodzenia za rączki :szok: a mamy kręgosłup wysiada już stary haha :szok: kiedyś wam pisałam że miałam dostać spłate z FIS jak się okazało wpłacili komuś na konto nie w moim banku tylko dlatego że też była Katarzyna a reszta się nie zgadza bo mi dziś gość w banku sprawdził po prostu debil...:baffled:
 
reklama
Witam sie dawno mnie nie bylo...

O rany!!! ile spotkan bylo....

Zdrówka wszytkim chorowitka!!

Joann piekny torcik i fotki....

Pauletta Twoja córeczka jest przesliczna... witaj!!!

Emili wlasnie ostanio myslam o Tobie i sie zastanawialam jak po rozmowie i czy oddali ci ten FIS, napisz cos wiecje co powiedzieli , dlaprawd deb..... ;/
 
Do góry