reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kamcia mam nadzieję,że zdjeciami się podzielisz :sorry2:;-)

MoKu wczoraj zabalowałam przed netem od nie pamiętam kiedy.Zazwyczaj staram się iśc spac koło 23 bo mam problem ze wstaniem do przedszkola jak się zasiedzę :-D
A chłopaki dziękuję,w porządku :tak:
Psina również się trzyma,wybredny francuski piesek się zrobił :-p
Nawet kuraka sobie czasami odmawia,nie pojęte :dry:

didi szkoda wielka.Ale powiem Ci,że to tak jest jak się kupuje używane cacko.Nie wiesz nigdy tak do końca na co trafisz.
U mnie niby akumulator,ale ja się obawiam,że coś więcej.Zawsze jest taki właśnie strach.
Oby u Was skończyło się na małej,taniej pierdółce :tak:

Dobra,pranie wstawione,cycki kurze się romrażają,mozna usiąśc z drugą kawką :tak:
 
reklama
Asieńko-to mi ulżyło,bo już zaczęłam podejrzewac,że to ja jestem taka mało zorganizowana:/
Tichonek-racja,potem zauważyłaqm wpadkę,ale mój laptopik chyba dogorywa i coś ciężko mi idzie zrobienie czegokolwiek,tak więc przy próbie edycji mojego posta najzwyczajniej padł(i znów półgodzinne włączanie:()
Kamcia-ależ z Ciebie towarzyska babka-ciągle jestem pod wrażeniem twojej osóbki:)
Didi-tu w Cashel poleciłabym Ci niejednego mechanika z komputerkiem...
Moku-znam ten ból-mój Dawid jak tylko zobaczy,że się przy komputerze kręcę to pierwsze pytanie-mogę grać?:)
Anineczko-powiedz"Młodemu"niech się nie wygłupia z tym choróbskiem;)
 
heh..czuje sie jakby mi dziecko zachorowalo..
a jak mojemu P mowilam jakis czas temu ze pontiac cos nie teges to on no co ty chodzi ja zyleta ..no i mam moja zylete...
hmm..albo on mi go popsul bo ostatnio jezdzil i nim ..:dry::dry::dry:
 
U nas zaczęły się gorsze dni... :-(Mieliśmy przerwę około dwóch miesięcy a teraz ząbki znowu się odezwały...I to któreś z tych dużych tam głęboko w buźce.. Wydaje mi się ze to 6! Ale nie wiem czy takim małym dzieciom szóstki już rosną... Możliwe to???:confused:
 
Crazy Girl nie wydaje mi się,że to szóstki.One wychodzą dopiero koło 6- 7 roku życia :tak::tak:
A małej pewnie brakuje piątek,co?

Tak tak.. Brakuje 5 . Mamy 16 od jedynek do czwórek.. Tylko że ja jej wypatrzyłam białą twardą plamę tak bardzo z tyłu i zostaje taka pusta przestrzeń i to mnie pewnie zmyliło...
 
Crazy Girl piatki są bardzo dużymi ząbkami.Najpierw wychodzi korona,a może ona wychodzi nie równo i najpierw przebiła się tylnia częśc ząbka :tak: Stąd takie wrażenie.
Mojemu została jeszcze ostatnia piąteczka,a ta co wychodziła teraz robiła wrażenie bardzo dużej.
Nie martw się,wszystko ok.
Są ewenementy,że dzieci się rodzą z zębami,albo wychodzą im dwa razy zęby stałe,ale nie słyszałam,jeszcze o stałych zębach w wieku 2 lat :sorry2:
 
reklama
U nas pogoda do bani:no:,wieje i pada, buuu, zimno! Mielismy z Nati isc na spacerek a potem wybrac sie do miasta ale mi sie odechcialo.Jutro przeciez tez jest dzien.:-)
Chce jej kupic jakies buciki na wiosne,(nie adidasy, bo juz ma) ale jak ostatnio zrobilam rundke po sklepach nie zauwazylam nic ciekawego, jedynie te z clarksa w miare pozadnie wygladaly. Bylam jeszcze w tk maxxie bo tam czase tez mozna fajnie trafic ale nic nie bylo. :-(
A Wy gdzie najczesciej kupujecie buciki dla swoich dzieci tu czy w PL?
 
Do góry