reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam!

Pauletta gratulacje!!! Wracajcie szybko do domku, duża dziewczynka z Zuzi :tak:

Fajnie, ze spotkanie wam sie udało, Kamcia, a co Oliego jakies choróbsko dopadło??

Ja próbuje uspac Emme, bo obudziła sie o 6:30 ale jakos mi to nei wychodzi, widac ze zmęczona, a buntuje sie przed spaniem, dobrze ze chate ogarnęłam rano, jeszcze obiad mnie czeka

Misia piłaś to teraz cierp :-p hehe

oki zmyka, bo maruda ryczy
 
Witam
Olivier dał nam pospac:) jak Dzis sie obudzil w super formie wiec niz mu nie jest tak jak myslalam za duzo wrazen:)
Pauletta wracaj do nas:))!!!!!
Misia lecz kaca hihihihi
Didi wpdaj do nas zamiast na zakupy:)!!!
Anieczka to rozumiem że zostałąs w domku ?:)
Pogoda masakra wieje jak nic
Moku witamy spowrotem!!!:)
Tichonek zawsze mozna znalesc jakis pretekst na wycieczke itp, ja tez namowilam L ze do Cashel na zamek pojedziemy ale na to w efekcie czasu nie bylo hihi
buziaki
 
Ciao Dziecwyznki!

Mam kaca jak stad do Polandii....

Madbabe- mam mam chuste. dzieki! Bylam akurat w sklepie jak przyjechaliscie! I nawet na kawce nie zostaliscie......:(

Paulettko- przyjmij najszczersze gratulacje!!!!!!!!! Niech sie malutka zdrowo chowa!!! A ty wracaj do formy szybciutko!!!!
hehehe-balowalas mowisz...
A no Ciebie nie bylo,A.mowil ze w miescie,wiec pomyslalam ze moze jednak sie wybralas na te parade.Poza tym chyba posilek mu przerwalismy ;-) Nawiedze Cie,nawiedze,tylko nie wiem jeszcze kiedy:sorry2:
 
Czeesc Mamunie:-D
W pierwszej kolejności
Pauletta-ogromniaste gratulacje.Dzielna z Ciebie Dziewczynka:)))
Ależ się za Wami stęskniłam nie wyobrażacie sobie...
Anineczko-dzięki za wczorajszy dzień
Kamcia-wspaniale było Cię poznać(i Twoich Panów też).Zaczynam się przekonywać,że na bb chyba najsympatyczniejsze i najmilsze dziewczyny na świecie goszczą:)
Tichonek,Karolinanicola-milusiego spotkanka-chociażby we dwie:tak:
Marta-szerokiej drogi
Asieńko-jakim cudem Wam się udało tak szybko ogaRnąć z tą przeprowadzką?Ja nadal mam kupę roboty(ale nie mogłam nie zajrzeć na forum:zawstydzona/y:)
No nic to-pogoda taka,że płakać się chce,więc o spacerze mowy nie ma-uciekam w związku z tym kończyć robotę(buuuuuuu)
 
Tak sobie pomyślałam że pokażę Wam moją Emilkę :-)
parada1..jpg
Tu jest więcej zdjęć: https://www.babyboom.pl/forum/member-crazy-girl-74029-albums-emi.html

My dziś spałyśmy do 9.30 :-) Wstawać się nie chciało.. Znowu tak ponuro się zrobiło.. Nawet obiadu mi się nie chce robić. Mam zamrożone pierogi to tylko ugotuję..
pencil.png
 
Dzień dobry :-)
Pauletta wielkie GRATULACJE byłaś dzielna, mocne buziaki dla Was ślę.
Ja mam cd. chorubska Agatki tzn. katarek. Noc spędziłam z małą na łóżku a J wysłałam do drugiego pokoju, tak sie biedactwo meczylo. :-:)-(
O wlasnie sie obudzila jesli to mozna nazwac snem ide ja utulac.
 
Dzien dobry
Pauletta-Gratulejszyn!!!!!
its_a_baby_girl.gif

MoKu-hello
Crazy girl-sliczna ta Twoja Emilka
Karolinanicola-zycze zdrowka dla Agatki
 
Ostatnia edycja:
reklama
crazy girl super fota:)
Didi lece sie ubierac w takim razie:)
Ja schodze na dól a tam nocnik wielkiej kupy Oliviera i to oczywiscie dzieki odwiedzinom św Mikolaja(Anieczka zaszalala z tym worem cukierków wczoraj) Olivier jak sie dossal to balam sie ze beda problemy z brzuszkiem dzisiaj , no ale juz mi ulzylo:)
 
Do góry