reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

O ja ale puchy :baffled:

Ja dopiero usiadłam.Wykąpałam psa,zmieniłam pościel,posprzątałam,w rozbiegu włosy sobie podcięłam :szok::-D a teraz czas na kawkę bo za godzinę klienta mam :dry:
Później jeszcze na szybkie zakupy :tak:
Idę sobie włosy wyprostowac i zobaczyc co to ja nawymodziłam przed tym lustrem :-D
 
reklama
Witam.
My juz po spotkanku, bylo super!:tak: Dziekuje dziewczynki, milo bylo Was poznac.:-)


Zobacz załącznik 223846Zobacz załącznik 223847Zobacz załącznik 223845
pencil.png

Spora grupa mamusiek :tak: Najważniejsze, że spotkanko się udało:biggrin2:
 
O jak fajnie renni.
Dużo twarzyczek poznaję,choc troszkę mało widoczne.
Ale super.Widzę,że pogoda i humory dopisywały :tak::tak:
Mmmm Margarittka nawet jest i Katarzyna :-D
Fajno.
 
Witam Was wieczorowo poro :-)
Nabylismy dzisiaj droga zakupu podwojny wozek:cool2: Jechalismy po niego az za Athlon i mielismy calkiem niedaleko do Dublina chyba. I troche mnie kusilo, nie powiem, ale nie wiem, gdzie park i w ogole juz za pozno bylo...
Zdjecia fajowe. Niektore widac wyraznie, co do niektorych musialam sie domyslac ale dalam rade z pomoca opisu;-)
Teraz ide sie troche dzieckiem, kotem i domem zajac, co by nie bylo...
 
Teraz ja!
Było super:tak:Świetne dziewczyny,dzieciaki.pogoda dopisała,humory też.Oby częściej takie zloty:tak:
Szkoda,że Kasia już do Polszy zjeżdża:-(
 

Załączniki

  • SDC12988..jpg
    SDC12988..jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 70
  • SDC12989..jpg
    SDC12989..jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 65
Witam sie

Super fotka, spodtkanie udane, szkoda ze nie mogłam sie wybrac na spotkanie z Wami...
Moze jakos na wiosne sie uda gdzies spotkac jeszcze raz...

Pauletta ja byłam z Sofik na kontroli wszytko OK, kazali mi przyjsc 25 listopada na wywolanie a na 2 dzien po wyzycie(ternim porodu) wyladowlam na porodówce... wiec wiesz nie trac nadziej...tesciowa napewno przyjedzie jak juz Zuzia bedzie z Wami :)


W sobote robie roczek Fi juz dzis przygotowalam dekoracje na tort a od jutro szykowanie az sie boje ze nie uda mi sie wszystkiego sama zrobic...

Miłego wieczoru...
 
reklama
Za jakie kilka miesięcy???????????????
jestem-melduneczek:)Padam na pysio,że hej.zajechaliśmy do domku o 19.50 dokładnie.Dziewczynki z Dublina-wielki szacuneczek-za Was w ogóle-jesteście super babki(na bb chyba same takie?)a poza tym-za to,że żyjecie w Dublinie i nie jesteście znerwicowane-myslałam,że mnie krew zaleje jak po 17-tej w korki wpadliśmy.Do tego pomylił mi się jeden zjazd-ależ by mnie szlag co rano trafiał:))))Dzięki wielkie za tak przemiłe i w tak licznym gronie spotkanko
Ewelcia-Tobie za to,że z nami w aucie wytrwałaś też dzęx:)))
Anineczko-a do Cashel Cie nie niesie?:)
Kasiu-specjalne thx for U,że znalazłaś dla nas czas:))))
Oki-lecim,bo kompulki-for me czekają
Ahaaa-MamoAdy-jak nie masz gdzie się pokręcić to zbieraj Emilii i Wy też w nasze strony walcie:)))
 
Do góry