reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
sofik moniak 100 latek dla waszych pociech:-)

Poczytalam i tak :
MamoAdy az mki glupio :zawstydzona/y:bo zapomnialam wczoraj napisac ze dziekuje bardzo ze mi to wyslalas(nie doszlo jesczze) i z enic nie szkodzi ze zapomnialas to zrobic w piatek:tak:
Narobilas mi ochoty na ogorkowa,....ogorki mam...tylko zadnej padliny co by sie nadawala do ogorkowe;-):baffled:moze jutro:cool2:

Sofik torcik rewelacja:tak:

Moniak teraz Ty sie pochwal swoim torcikiem

Anineczka przypomnialo mi sie .... dostalas ta prace w Barber Shop?

Larcia fajnie ze juz macie neta:tak::-)

dziewczynki z Dublina prosze mi tu nie zapominac ze Lubiczanka zabiera mnie,a w kupie sila wiec prosze uwazac:-D:-D:-D
My z lubiczanka przed wyjazde zjemy sernika i nabierzemy sil;-)
A swoja droga zastanawiam sie czy nie spakowac w pudeleczko sernik i zabrac ze soba-chetne na niego na pewno beda:tak:;-)

Podpuszczacie Paulette i pewnie poleciala okna myc:-D:tak:zapraszam jeszcze do mnie jak nic sie nie rozwinie:-ptez by sie zdalo....
 
a nie było mnie tylko 2 godzinki no!! i mam tyle czytania....ahhh
pauletta zmykaj juz no!!!bo chce dzidzie juz twoją zobaczyc :D
 
ewelcia jeszcze nie dotarłam do barber shop-a :no::sorry2::sorry2:
Może w tym tygodniu się uda :dry:
serniczek zabierz,zrobimy wymiankę.Ty mi serniczek a ja Tobie autko dla Szymonka :-D
Oooooczywiście jak namówię M do zawiezienia mojej szanownej na miejsce :tak:
Wtedy może będziecie miały szanse swojej okrutnej moderatorce nakopac do dupki :cool2: za bałagan na forum :-p
 
Hej mamusie chcialam sie poradzic bo nasz babel ma juz ponad miesiac i nie dostaljeszcze szepionki na gruzlice BCG jak dlugo wy czekalyscie?? U nas w szpitalu nie daja jej od razu po urodzeniu my mamy umowic sie dopiero w 6 wks check czy to nie jest za pozno?? A i jeszcze jedno karmienie mam mieszane z powodu malej ilosci pokarmu dziennie moze wypije tylko ok 80ml mojego mleka i nie wiem co z kropelkami D3 tymi tutejszymi(Abidec) czy powinnam podawac?? W mleku modyfikowanym jest jej wystarczajaco na dzienne zapotrzebowanie.Czy wy mammusie podajecie je nawet jak ktoras karmi sztucznie??
pozdrawiam serdecznie
 
kinia ja nie podaje witaminy bo ma ją w mleku :)

anineczko blagam jaka tu jest twoja wina????????

a pauletta dzisiaj urodzi jak sofik dobrze przewidziała mój porod to tak samo będzie u pauletty :D:D
 
reklama
Do góry