reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Co by nie czuć się gorszą właśnie jedno pranko mi się skończyło i wystawione na słoneczko i cały kosz poprasowałam :tak: a żeby atrakcji na dziś nie było mi za mało poparzyłam się żelazkiem :dry::sorry2: na szczęście nie mocno ale dokładnie w tym samym miejscu co ostatnio tylko na drugiej ręce heh przynajmniej będzie symetrycznie ;-) ja jednak do prasowania się nei nadaje :-p coś mnie skurcze łapią pewnie znowu młoda mnie podpuszcza ale co by z dążyć lecę zrobić obiadek dziś kaczka w kapuście :-):-):-)
 
reklama
Pauletta-Ty to lepiej po torbę idz a nie za obiad się brać:)
Kurczę-właśnie mi puszcza znieczulenie i dopiero teraz zaczynam czuć ten ból w miejscu gdzie mi szwy ściągała...będę wyć do księżyca-auuuuuuuuuuu(póki co do słonka)
 
aineczko oto moje arcydzielo x.jpg
tak wygladalo na poczatku, teraz jest podobnie tylko bez 2 roslinek (srodkowej i tej z prawej strony)
 
Hey laseczki.

Mam juz neta na nowej chatce, wiec wszystko wrocilo do normy. Powoli odnajduje sie na nowym miejscu, wszystko juz rozpakowane,pomyte :-) Jak Amanda wstaniem, to zmykamy do parku :-) w sumie nie brakuje mi tu ogrodu, bo tyle tu miejsc do spacerowania. Nie jestem w stanie was dziewuszki nadrobic, pare dni nie bycia na forum i za duuuuuuuzo tego jak dla mnie.
 
Ostatnia edycja:
Sofik torcik pierwsza klasa :tak::tak::tak: oj pochłonęłabym go i to szybciutko :-p:-D

Kaczka w piekarniku ...kolejne pranko wstawione...lecę polatać na odkurzaczu jak pomyje meble :tak::-D Lubiczanko nie czas na torbe jeszcze ;-)za dużo do zrobienia w domku :sorry2: a może Zuzia czeka na dziadków :-) za tydzien moi teściowie przylatują :tak:
 
didi dzięki za podpowiedź :tak::tak:

renni pochwal się tym co zostało :tak::-D

Ja się tak rozpędziłam,że dzieci już zupę jedzą...trochę za wcześnie jak na obiad :dry:
No to trzeba też drugie zrobic :blink:

mamoady mówisz,że pytony trzymasz pod kanapą :szok:
U mnie to tylko koty się walają :-D:-D
Yyyyyyy...
Ja ich nie trzymam, one mi sie tam same zalegly:baffled: A najlepsze jest to, ze przeciez niedawno krazylam tam z odkurzaczem. Tak czy siak, juz ich nie ma:-)

MamoAdy-u mnie też takie zjawiska pod łóżkiem zauważyłam,ale myslałam,że to J nowe zwierzątko nabył;)))A tak serio to czekam ze sprzątaniem do przeprowadzki.Teraz luz
No my niestety nie przeprowadzamy sie nigdzie... narazie bynajmniej:-) Byla bardzo fajna chatka i nawet sie nad nia glebiej zastanawialismy ale zanim doszlo do ogledzin, ktos ja wynajal:baffled:
Ale przynajmniej mamy dylemat z glowy.

A ja dzisiaj znowu tworze ogorkowa:-D Serwuje ja srednio 4 razy w miesiacu, od kiedy jestem w ciazy...:-D:-D
 
reklama
Mamo_Ady
Wpadnie do Ciebie...narobiłaś mi smaka i się zastanawiam czy też nie zrobić. Tylko ja kupuję 2 op ogórków, bo za nim zetre jedne to drugie pochłaniam w całości :-D
Wpadaj :-)
Ale nie wiem, jak mi tym razem zupka wyjdzie, bo mam niecaly sloik ogorkow:baffled:
Przedwczoraj degustowalysmy obie z Ada i mialam dokupic wczoraj ale... no tak, moj Alzheimer:baffled:
Jakby co, to dokup mi jeszcze jeden po drodze;-)
 
Do góry