reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Wolfia jeszcze ja,jeszcze ja życzę powodzenia na egzaminie? A kiedy masz?W Portlaoise zdajesz? W lorry :-D
No ja żeby nie byc gorsza to też piorę.Ale na słoneczko nie wystawię prania bo tam gdzie mam suszarkę to wieczny cień :baffled: Tak więc szybciutko wysuszę w bębnowej suszarce.

A mam pytanie.Kto lubi grzebac w ziemi niech mi powie co ja mogę zasadzic na ogórdku,który jest większą połową w cieniu? Są jakieś kwiaty co lubują się w cieniu? Marne szanse?
 
Wolfia jeszcze ja,jeszcze ja życzę powodzenia na egzaminie? A kiedy masz?W Portlaoise zdajesz? W lorry :-D
No ja żeby nie byc gorsza to też piorę.Ale na słoneczko nie wystawię prania bo tam gdzie mam suszarkę to wieczny cień :baffled: Tak więc szybciutko wysuszę w bębnowej suszarce.

A mam pytanie.Kto lubi grzebac w ziemi niech mi powie co ja mogę zasadzic na ogórdku,który jest większą połową w cieniu? Są jakieś kwiaty co lubują się w cieniu? Marne szanse?

wszystko lubi slonko bo to potrzebne kazdej roslince ale mozes sprobowac cos z celulek..jak irysy ..tulipani itd..albo normale nasionka jak masz tak chociaz odrobinke slonka wyrosnie ..i bez slonka tez powinno.. mozesz najpier wysadzic cebule w doniczce takiej dlugiej i jak juz wyjdz kwiatki na powiezchnie to przesadzic tam gdzie chcesz


ja wysadzilam gdzie tez mam cien..wlasnie cebile irysow i frezji nno i nawalilam maciejek.. bo tulipany juz w tym cieniu mi wylazly...wiec czekam na to co bedzie ...

tez piore hahaha juz 2 pranko leci na ogrodek
 
Hello
Ja tylko na sekundke...

Wszystkim slenizantom 100 lat i duzo zdroweczka:-)

Wszystkim wyjezdzajacym szczesliwej podrozy i udanego wypoczynku:-)

Wszystkin niewyspanym duzo energii na dzisiejszym placu boju :-)

Ide walczyc odkurzaczem z pytonami pod lozkiem i w ogole w prawie kazdym kacie:baffled:

Do potem
 
Czort tam z pakowaniem,niech się lepiej psychicznie przygotuje bo my tu straszne france jesteśmy:-D
A teraz to się pewnie lubiczanka psychicznie i fizycznie męczy u dentysty:baffled:

France to malo powiedziane;-)
Biedna lubiczanka, mam nadzieje, ze jakos sie tam trzyma!
A mam pytanie.Kto lubi grzebac w ziemi niech mi powie co ja mogę zasadzic na ogórdku,który jest większą połową w cieniu? Są jakieś kwiaty co lubują się w cieniu? Marne szanse?

dla mnie to czarna magia!Za kazdym razem jak jestesmy w PL ojciec suszy mi glowe o sadzeniu marchewek i innych pietruszek.
Za sadzenie kwiatkow tez sie kiedys bralam ale nic dobrego z tego nie wyszlo:tak:.
O przepraszam jedna palma i choinka przetrwala, zrobie zdjecie to wkleje.
 
hejka:-)
heh..może tak: kto dziś nie pierze? ;-) Takie ładne słoneczko, że od wczoraj zapoczątkowałam sezon wieszania prania na podwórku :tak: eh..od razu lepiej się śpi pod taką świeżutką osuszoną wiatrem pościelą..:happy2: Dziś kolejne pranie..brałam wszystko co popadnie.. :-D

Wszystkiego naj naj dla maleństw Sofik i Moniak
STo LaT!!!
 
Ago Irlandia a Ty co tak cicho siedzisz? Ja zaliczylam odwiedzinki na NK i wywachalam, ze masz dzisiaj urodzinki :-)
Dla Ciebie rowniez wielkie urodzinowe zyczonka. Spelnienia marzen i realizacji planow :-) I w ogole 100 lat!!!

Tabasiu, to juz jutro :-) Normalnie Ci zazdroszcze tych cudownych chwil!!!:zawstydzona/y: Ale mi tez szybko zleci do lipca;-)
A dzisiaj idz do fryzjera i zrob sie na bostwo :-D No chyba, ze juz jestes po...
W kazdym razie powodzenia jutro i trzymam kciuki;-)
 
didi dzięki za podpowiedź :tak::tak:

renni pochwal się tym co zostało :tak::-D

Ja się tak rozpędziłam,że dzieci już zupę jedzą...trochę za wcześnie jak na obiad :dry:
No to trzeba też drugie zrobic :blink:

mamoady mówisz,że pytony trzymasz pod kanapą :szok:
U mnie to tylko koty się walają :-D:-D
 
Wróciłam:)
Szwy ściągnięte,plomba założona(kit tam,że w zębie,który był juz plombowany-teraz wygląda ładniej bo zamiast czarnej sprzed19lat(szok)ma bialutką)
Anineczko-jak chyba Ci kiedyś wspomniałam ja i kwiaty nie przepadamy za sobą(nawet kaktusy mi padły),ale jak J wróci to go zapytam,bo on wszystko lubi-w ziemi grzebać też
renni,Tichonek-nic z tego-nie przestraszycie mnie:pA tak czy siak jedziemy grupowo,więc damy rade-i jeszcze na dobra drogę Was sprowadzimy;)))
MamoAdy-u mnie też takie zjawiska pod łóżkiem zauważyłam,ale myslałam,że to J nowe zwierzątko nabył;)))A tak serio to czekam ze sprzątaniem do przeprowadzki.Teraz luz
Joannn-ja nie mogę prać,bo jeszcze z godzinkę nie będę miała wody:(ale jak tylko będzie-pranie juz czeka:)))
 
reklama
Do góry