reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam się!
Filip,Emilka:Wszystkiego najpiękniejszego,spełnienia marzeń,tych małych i tych dużych:tak:

pierwszy_rok.jpg

Idę młodego budzić bo jeszcze nie wstał:baffled: a przedszkole wzywa

misia-oj uwielbiam świeże jajeczka
:shocked2::sorry2::-D:-D:-D
 
reklama
Tichonek-bez podtekstów plissss:D
Marta-co tam znowu?Szymuś?czy może K tak Cię wyściskał?
Asieńko-hmmmm...zacznę myśleć,że zawodowo się praniem zajmujesz;))))
Piękny dzień będzie,więc życzę wam przyjemności:)
 
Tichonek-bez podtekstów plissss:D
Marta-co tam znowu?Szymuś?czy może K tak Cię wyściskał?
Asieńko-hmmmm...zacznę myśleć,że zawodowo się praniem zajmujesz;))))
Piękny dzień będzie,więc życzę wam przyjemności:)

Tak, ja też tak zacznę niedługo myśleć:-D:-D:-D, a najlepsze, że jutro też mam pranie do zrobienia:-):-):-);-);-);-). Dwa razy w tygodniu Aniowe ciuszki, raz jasne, mężowskiego robocze itd i się kurcze zbiera

Teraz się bawimy z Anią
 
Dupaaaaaaa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie dość że miałam pełno zarazków Wiktora w domu to jeszcze P coś przytaszczyl wczoraj no i mam ... rano sie obudziłam z zawalonym nosem :no::no: a młody nie może się zdecydowac czy kichac czy kaszleć :wściekła/y::sorry2: no szlag by to trafił :-:)-(

Solenizantom dzisiejszym życzę wszystkiego co najlepsze :tak::tak::tak:
 
D.dobry!
wszystkiego najszczęśliwszego rocznym dzieciaczkom na wstępie!
spadam dupe ruszyc bo syf mam w domu a przy kompie od rana of course ;-)
pauletta sie melduj!a moze juz Cie nie ma..?
milego dnia!

MartaF - ja tez kieeepsko sypiam dzieki wiadomo komu,a dzis tzn. juz wczoraj wieczorem cos mi w plecy wlazlo z boku prawego:wściekła/y:i napier.. - super
Wczoraj Wikta dostala jabluszko a o dzisiejszej kupie to ja sie nie wypowiem - aromat identyczny z naturalnym jak to mawia malz :-D fuuuuj!:sorry2:

lubiczanko - masz pw - teraz Ci na kazdym watku bede o tym trabic :-D
 
D.dobry!
wszystkiego najszczęśliwszego rocznym dzieciaczkom na wstępie!
spadam dupe ruszyc bo syf mam w domu a przy kompie od rana of course ;-)
pauletta sie melduj!a moze juz Cie nie ma..?
milego dnia!

MartaF - ja tez kieeepsko sypiam dzieki wiadomo komu,a dzis tzn. juz wczoraj wieczorem cos mi w plecy wlazlo z boku prawego:wściekła/y:i napier.. - super
Wczoraj Wikta dostala jabluszko a o dzisiejszej kupie to ja sie nie wypowiem - aromat identyczny z naturalnym jak to mawia malz :-D fuuuuj!:sorry2:

lubiczanko - masz pw - teraz Ci na kazdym watku bede o tym trabic :-D

Pauletta zameldowała się przed Tobą:-). No tak to będzie z zapachem kupki, jak się wprowadza stałe posiłki:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry