reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

I ja dostałam kwiaty :-) moje znienawidzone chryzantemy :dry: no ale skąd miał wiedzieć ze nie cierpię tych kwiatów:sorry2: one capią a nie pachną jak dla mnie:baffled: no ale ponoć w sklepie już wszystko tak przebrane było że i tak dobrze że cokolwiek dostałam :-D a kiedy indziej mu powiem że nie lubię tego rodzaju kwiatków :tak::tak:
Wiktor mi sie rozkłada na łopatki :-( jak słysze jego kaszel to mi aż w pięty idzie masakra jakaś :szok: jak jutro sie choć troche nie polepszy niestety lekarz go czeka :no: cały dzien bajki lecą w tv żeby tylko spokojnie na dupie siedział bo przynajmniej wtedy mniej kaszle :sorry2: bo on nawet jak chory to by i tak latał jakby miał robaki w dupie :dry: no chyba że go gorączka rozkłada a to akurat bardzo rzadko się zdarza teraz też gorączki brak ale oczy załzawione i podkrążone az mi żal na niego patrzeć :-:)-:)-( a nochal jaki czerwony :baffled: normalnie ryczeć mi się chce :-(
 
reklama
lubiczanka - pewnie i bedzie, tylko ze ja 22/04 wracam do pracy i dlatego jak takie spotkanie to tylko w weekend wtedy bede,
Ja tez dostalam kwiaty roze i lilie -pachna super, jak rano pojechal moj P do mechanika to w drodze powrotnej kupil, stwierdzil ze tak sie zamartwiam mala ze moze chociaz na chwile poprawi mi humor:-D
 
Wiesieńko-wydaje mi się,że temat spotkania pomału powinien być nawiązywany,bo pogoda zaczyna być bardzo sprzyjająca:)I ja właściwie też deklaruję chęć na organizację owego zlotu w tygodniu kwietniowym-maj bedę busy,a w czerwcu też "do pracy rodacy"...A Mężowski wie jak zonce humorek porawić:)
no a ja tak w ogóle wpadłam powiedzieć dobranoc,bo z J idziemy świętować wtuleni,z lodzikami,pod kocykiem...tralala-bedzie milusio
Czego i Wam życzę.Dobranoc:)
 
Didi 103, imprezke zaczniemy pewnie tak ok 16 Zapraszamy serdecznie Lubiczanka co to taka odległość na twój nowy samochodzik, pokuj swoją dziatwe i do Oranmore:tak::-)
Spadam tworzyć torcika (a raczej pomóc teściowej)
 
Dobry wieczór:-)

Przez to robienie prawa jazdy jestem trochę zabiegana i nie mam czasu:sorry2: A że jestem w domu to korzystam i nie siedzę zbytnio przed kompem:-p Jak już zaliczę egzamin z teorii i nie będę ciągle rozwiązywała tych pytań, to postaram się więcej popisać:tak: Na razie tylko co jakiś czas zerkam poczytać co tam u Was;-)

Wszystkiego najlepszego Dziewczyny z okazji dzisiejszego dnia;-)
Zobacz załącznik 222710

A przydałaby mi się jakaś konsultantka z avon ( jeśli to czytasz potencjalna konsultantko z Portlaoise zapraszam do mnie z katalogiem :tak:;-) ) bo lubię ichnie kosmetyki.
Anineczko nie wiem czy w Polonezie są, ale na pewno są w tym drugim polskim sklepie:tak: Zamawiałam już u niejakiej Ani i przywiozła mi zamówienie do domu:tak:

Dobranoc:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia kobiet:)
My drinkujemy z mama dzis w nocy wylatuje do Polski, smutno mi:(
Olivier placze i mnie prosi zebym namowila babcie zeby jeszcze zostala.
Ide sie nacieszyc ostatnie chwile.
 
Wy tu o prezentach pioszecie...martini,kwiaty,przytulanko a u nas lipa...m oglada tv a ja przy laptopie...mala klotnia byla...wkurzyl mnie...cos ostatnio dogadac sie nie mozemy...:baffled:

Dobra nie smece juz , lece sie kapac...dobranoc :)
 
wolfia trzymam kciuki :)
kamcia trzymaj sie!!ahhh znam ten ból :(

dziewczynki jak ja wam zazdroszcze powrotu do pracy :(u mnie dalej nic nie wiadomo :(:(:(
 
reklama
dostalam i ja badyle :tak::-) i 2piwa bezalkoholowe-dobrze ze ja gazowane moge pic przy karmieniu:-DA normalnie bym je nosem wciagnela takiego mam smaka:-DTo ja tez sie chwale,a co:-D
Zdjęcie0349..jpgA ten krem sie zwie LUCAS' PAPAW OINTMENT papaw25_1..gif
Po wpisaniu w google wywalilo kilka stron,ale chyba wiekszosc za dolce ;-)
 
Do góry