reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao Kobiety!! :-)

Wiem, ze mnie sto lat nie bylo, a przynajmniej tak sie czuje. Nawet nie probuje Was zadrobic! :-D Bylismy na weekend u tesciow w Tralee. :tak: Bylo b.milo:szok: Naprawde, fajnie spedzone 2 dni. Najadlam sie pysznych obiadkow...mmmm.....napilam Bealysa....i wogole....Alex zostal wytarmoszony przez wszystkich ale mu sie to bardzo podobalo! Pogoda byla bardzo sloneczna tylko pizgalo.....:baffled: Ale przynajmniej sucho! Dobrze jest jednak wrocic do domciu, gdzie wszystko sie wie co i jak i gdzie...:tak:;-)

Zatoki mnie juz prawie puscily. Ali cos mi kaszle troche i nie wiem co mam narazie o tym myslec. Dzisiaj siedzial na ogrodku u dziadkow troche na kocyku i nie wiem, czy nie przesadzilam z tym bawieniem sie na trawce.....moze dlatego cos tak go bierze.....:-(

Anineczko- ja mam takie pyt do Ciebie. Czy jak wy sobie ogrodek wykladaliscie trawa z rolek to musieliscie jakos specjalnie ziemie przygotowywac pod spodem? Czy tak po prostu sobie walneliscie na taka jaka byla?

Najadlam sie na kolacje okrutnie. Tesciowa zawsze nas zaopatruje w domowy chlebek i jaja takie prosto od kurek- takie wiecie....ze tak powiem....jeszcze gownem obklejone z piorkami....:-D Ale jakie dobreeee....mmmm....poezja! :-D

No nic- to narazie tyle....bo nic ciekawego innego sie nie dzialo a poniewaz was nie nadrobilam to nie mam czego komentowac. Mam nadzieje, ze zadne skandale mnie nie ominely! Paulatta widze jeszcze w dwupaku czyli wszytsko ok:-)
 
reklama
Misia mój m mi tutaj podpowiada,że przekopywali cały ogródek,wygrabic grabiami jakieś śmieci,wyrównacgrabiami,położyc trawsko i walcowali 2 dni tą trawkę(mieli skądś walca takiego małego specjalnego do trawy).Nie usuwajcie kamieni bo usuniecie cały drenaż (u nas chłopaki tak niestety zrobili i trawka była wilgotna) ,Aha i podpowiada mi,że trawa nie może leżec w rolkach dłużej niż dwa dni bo zacznie gnic.
Po tym jak ją położycie musicie dobrze ją zlac by się ukorzeniła (wieczorem lub wcześnie rano zlac i nie chodzic po niej przez kilka dni).Trawkę ułożyc w mocnym ścisku,krawędzie muszą byc delikatnie jak domek z kart i później ją przygnieśc do ziemi z góry. Ot takie wytyczne dostałam :-D
Masz jeszcze te teleskopy.:sorry2::sorry2:
 
witam sie :zawstydzona/y:

Podczytuje Was przy kawie, wiem wiem powinnam zawsze cos napsiac,ale zawsze czasu mało...
Teraz mam tate z PL wiec komp na boku... teraz wszyscy u mnie spia to ja na kompie na chwile...

Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobieta na koniec dnia :-)

dobranoc
 
Czy mozecie mi polecic dobry krem natłuszczający do rąk?
Ta Portliszowska woda tak mi wysusza łapska,że az mi skóra pęka i całe ręcę pieką :sorry2:
Ja od siebie polece Atrixo. Rewelacja. Moj A. ma tez popekana i sucha skore na dloniach i jemu sluzy bardziej Neutrogena. Ale ja jej nie lubie, bo za tlusta i czuje ja dlugo na rekach...

lubiczanka to przez ten obiad:-:)baffled:ale powoli dochodze do siebie a co do bukietów to obleciał wszystkie sklepy i dokupił oddzielnie tulipany bo właśnie takie kwiatki daje sie na dzien kobiet:-)a ja zdjęłam folie i je połączyłam:tak:a co do J to mój K go podziwia i stwierdziliśmy ze musi go baaardzo kochac skoro dzień kobiet spędza z samochodem zamiast z tobą:dry:
Tulipany sie daje:confused: To nie wiedzialam. Kiedys to byly gozdziki a teraz to myslalam, ze co popadnie:confused:...

Dobry wieczór:-)

Przez to robienie prawa jazdy jestem trochę zabiegana i nie mam czasu:sorry2: A że jestem w domu to korzystam i nie siedzę zbytnio przed kompem:-p Jak już zaliczę egzamin z teorii i nie będę ciągle rozwiązywała tych pytań, to postaram się więcej popisać:tak: Na razie tylko co jakiś czas zerkam poczytać co tam u Was;-)

Wszystkiego najlepszego Dziewczyny z okazji dzisiejszego dnia;-)
Zobacz załącznik 222710
Trzymam kciuki.
Dasz rade:tak:

A my dzisiaj bylismy na malym spacerku na Salthill.
Ptaszyska nakarmione, dziecko taka radoche mialo, ze az piszczalo z zachwytu:-D Pozniej jeszcze plac zabaw, ale to tak na szybko, bo zimno bylo jak w psiarni:baffled: No i pozniej jeszcze obowiazkowo mis z automatu:-D
Dziewczyny, musze Wam opowiedziec, co mi sie dzisiaj przydarzylo...:-)
Spotklam w kasynie (tam gdzie sie misie z automatow wyciaga:-D) znajomego z PL:szok::-D On mieszka na mojej dzielnicy, kilka blokow dalej. Chodzilismy do tej samej podstawowki ale on o rok mlodszy. A do Galway do brata przyjechal w odwiedziny. I normalnie sie spotkalismy:-D No dla mnie to taki szok, bo akurat o tej samej godzinie, w tym samym miejscu i miescie kolega z osiedla. A w PL, to ja go chyba z 10 albo i wiecej lat nie spotykalam w przelocie.
Szok, szok, szok...:-D
 
A ja rozyczke dostalam :-)no i wlasnie wrocilismy z restaurante.
Strasznie jestem zmeczona, pa dziewczynki, zycze szalonej nocki!;-)
 
(...)
Joann fajnie ze podrozojecie:)mnie sie marzy wypad do Corka na weekend...nocleg w jakims BB :).
Rok temu nie bylismy nigdzie bo Szym byl maly i ciagle puszczal pawie wiec nie bylo mowy zeby sie na dluzej gdzies ruszyc , dwa lata temu bylismy w IE polnocnej :) i w Ring of Kerry i Dingle:) no i oprocz tego jakies krotkie jednodniowe wypady niedzielne....:)
(...)
Cork :confused: A co w nim takiego ciekawego, że aż o nim marzysz... :cool: Ode mnie blisko to może też się skuszę na zwiedzenie tego miasta bo jak na razie to akurat wczoraj zrobiłam kurs z Corku - autostradą 120 :szok: pierwszy raz w życiu :tak:
Joannn nawet na wieżyczkę nie weszliście?
Oj szkoda.Ale pewnie wiało masakrycznie co?
Co do wizzair to moja kuzynka leciala do nas w lipcu i nic nie potrzebowała,nic nie drukowała.Gdyby coś trzeba było to będzie na ich stronie,która też jest w j.polskim.
(...)
No tak wyszło.. Ale na klifach aż tak nie wiało jak na parkingu :baffled:
hej dziewczyny, ja na spotkanie nie będę mogla przybyć, tak jak Margaritta pisała 10 lecę do PL, Asia ma wirusowke jak podobno mnóstwo dzieci teraz, trochę czerwone gardło -dostala antybiotyk, ale jakby dopiero sie pogorszyło to mam jej dac, poza tym dolny ząbek wychodzi i nie chce jeść, ale to nie wszystko ma alergie i dlatego za uszkiem takie lekkie podrażnienie. Doktorka zaproponowała przejście na nutramigen, ale to nasza decyzja. W sumie ma tylko tam i czasami na policzkach przy uszku. Bede jej to smarowała a jak będę w Pl to na pewno alergologa odwiedzę. Nie chce jej zmieniać mleka na ten niedobry nutramigen. Poza tym ja tez w niezbyt dobrej formie, ale coz pakowanie prawie skonczne i w srode o 7 rano frrrrrrrrrrrrrr do PL
Wisienka - szczęśliwego lotu i pobytu w PL:-) oraz zdrówka dla kruszynki :-)

Mój szkrab ostatnio budzi się z zaklejonymi oczkami ropą :-(..dziś to nawet w dzień co chwilę mu ściągałam ropkę..aż widziałam na źrenicy jak mu się ciągneły nitki.brr..bidulka.. Miałyście taki problem? Nie wiem czy iść z tym do GP czy mnie pogoni bo ostatnio często tam jestem:baffled:
Wy tu o prezentach pioszecie...martini,kwiaty,przytulanko a u nas lipa...m oglada tv a ja przy laptopie...mala klotnia byla...wkurzyl mnie...cos ostatnio dogadac sie nie mozemy...:baffled:

Dobra nie smece juz , lece sie kapac...dobranoc :)
Ewelcia - nie smutaj się :happy2:
(...)Tulipany sie daje:confused: To nie wiedzialam. Kiedys to byly gozdziki a teraz to myslalam, ze co popadnie:confused:...
(...)
Mi też się kojarzą goździki z Dniem Kobiet i rajstopy :tak:
 
Witam w nocy
Ja byłam tak padnięta, że zasnęłam o 19 :szok: przed dziećmi, nic nie słyszałam, nawet kiedy spać wszyscy poszli i teraz sie obudziłam :-)

Ewelcia ja nie miałam takiego problemu to nie pomogę

Misia, fajnie ze weekend się udał :tak:

Sofik, Moniak Wszystkiego Najlepszego dla Filipka oraz Emilki z okazji roczku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WinniethePoohs1stHappyBirthdayAdventureCenterpiece1.jpg

Pauletta moze Zuzia dzis dołączy do solenizantów
 
Ostatnia edycja:
Bry:-)

Emilciu i Filipku wszystkiego najpiekniejszego, radosci, słonka, duzo zabawek, rodzenstwa i oby Wasze buziaki byly zawsze usmiechniete



Aniu, Andziulino, Wiesienko spokojnego lotu i udanego pobytu w pl:-)
 
reklama
Witam
noc była a jakże:D
Moniak-dziękuję za zaproszenie ale mnie dziś lepsza przyjemność czeka-dentysta,ściąganie szwów z dziąsła i być może rwanie 8ki;/Ale Twojemu kochanieństwu wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy pobytu na światku(ależ się działo przez ten rok,prawda?A to dopiero początek:))
Joann-polecam przemywać Patryczkowi oko(oczka)naparem z rumianku:)
Sofik-to Fifi też już roczkuje???W takim razie 100lat i dla niego:)
Ewelcia-głowa do góry,nie smutkuj...odbijemy sobie pojutrze:D
MamoAdy-dziwna sprawa z tymi spotkaniami...Ja też kilka razy miałam podobne przypadki-wieeeki kogoś nie widziałam a tu np. na lotnisku jak mamę odwiozłam koleżanka siedzi z mężem...A rajstopy na DzK-obowiązkowo:D
Anineczko-jak tam,M przekonany do czwartkowego wypadu?J się śmieje,że będzie naszym przyzwoitkiem-ale akurat wiesz,że on nie należy do tych panów,których towarzystwo peszy i spuszczają oczęta w ziemię:)
misia-oj uwielbiam świeże jajeczka-zawsze jak jadę do moich rodziców jajeczniczka co rano na śniadanko:)
Monidan-Ty nocny marku:)A co Cię tak wykończyło wczoraj?
renni-uuuu-restauracyjka zaliczona:)U nas jakiekolwiek wyjście z domku będzie możliwe pewnie za parę lat:/
Madbebe-piękny bukiet Ci mężu sprawił:)
 
Do góry