reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Wiesienka miłego lotu.
I zdróweczka dla Was.

Mój mi badyli nie przytachał,ale od teraz jestem free od dzieci.Wykąpie je a ja zasiądę przed tv :sorry2:
Ale bukiet Lubiczanki pikny :tak:
 
reklama
Wiesieńko-z pewnoscia okazjado spotkanie bedzie-np.na masowym zlocie mam z Irlandii:)
Tichonek,Madbebe-spokojna głowa-faceci bestyjki,ale o 8mym marca pamietają:)
ewelcia-zadzwonię napewno.brawa dla listonoszy.A co do Twojego M-kochany jest,mój J ani nawet buzi rano z okazji DK mi nie dał-i do przyjścia z pracy byłam w niepewności czy z jego łebka nie wyleciała ta magiczna data;/
Madbebe-nic się nie przejmuj i nie patrz na to kiedy kto co swojemu Maluszkowi zapodaje.Trzeba to robić instynktownie i z przekonaniem.A w końcu Twoje Dziecię jak najbardziej zadowolone z mamusinego mlesia jest,bo i jeszcze maluszek no i chętnie się przysysa.Dawidek kiedy dostał pierwszy raz kachę za cycusia podziękował-w rezultacie karmiłam go zaledwie 3 miesiące;)
 
lubiczanka hahahaha widze ze nasze chłopaki robią zakupy w tym samym sklepie :tak::D tyle ze ja mam ulepszony o tulipany:-) ja..jpg
 
tichonek mój chciał mi kupic martini czerwone bo uwielbiam ale juz wczesniej mu powiedziałam ze więcej go nie kupie:no:więc dostałam tyskie:-)

asieńka Szymek tez za bardzo tej maty nie lubi ale czasem sie pobawi:tak:i akurat tak sie wkurzał ze aż go nagrałam na kamerke:-D
 
Zgadnijcie gdzie jest J...Taaaak-przy samochodzie,a jak;/
Marta-może kupił przed J...i jeszcze były inne wersje-ale minkę na zdjęciu nie za wesołą masz-uśmiech od ucha do ucha powinien być:)
 
lubiczanka to przez ten obiad:-:)baffled:ale powoli dochodze do siebie a co do bukietów to obleciał wszystkie sklepy i dokupił oddzielnie tulipany bo właśnie takie kwiatki daje sie na dzien kobiet:-)a ja zdjęłam folie i je połączyłam:tak:a co do J to mój K go podziwia i stwierdziliśmy ze musi go baaardzo kochac skoro dzień kobiet spędza z samochodem zamiast z tobą:dry:
 
lubiczanka to przez ten obiad:-:)baffled:ale powoli dochodze do siebie a co do bukietów to obleciał wszystkie sklepy i dokupił oddzielnie tulipany bo właśnie takie kwiatki daje sie na dzien kobiet:-)a ja zdjęłam folie i je połączyłam:tak:a co do J to mój K go podziwia i stwierdziliśmy ze musi go baaardzo kochac skoro dzień kobiet spędza z samochodem zamiast z tobą:dry:

na razie o miłości mowy nie ma-póki co to zauroczenie;))))
 
reklama
Do góry