reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej dziewczynki!
Ja tak tylko na sekundkę...
U nas nadal problem z jedzonkiem:-(Wczoraj mały zjadl mi tylko malutki jogurt między 8 a 17:szok:
Nie wiem o co chodzi??
Jeśli chodzi o spotkanko to ja jak najbardziej za 13 w parku:tak:jeśli wszystko bedzie ok u nas:sorry2:
Wszystkim chorowitkom życzę dużo,dużo zdrówka!
Mamopatrysia witam serdecznie:tak:

Kobitki w dniu naszego święta życzę Wam wszystkiego naj...naj...
 
reklama
D.Dobry!
Jestem,jestem!:-DPodczytuje regularnie,tylko pisac czasu nie bylo..checi z reszta tez.Sobota-koszmar,ale bylo minelo ;-)
A dzisiaj nasze święto,wiec wszystkiego najpiękniejszego Wam kobietki!

Dzien Kobiet..jpg
i tradycyjnie milego, slonecznego dzionka!
 
A ku ku :-D:-D:-D:-D:-D
My dopiero wstaliśmy bo mieliśmy przerwę nocną :-(Wiktor dostał kaszelku i biedaczek nie mógł spać strasznie się męczył i dostał w nocy chydroxyzynkę także spał do 10:40 :tak: także wyspaliśmy się oboje ;-) a teraz lecę śniadanko zrobić :-)
Wszystkiego naj naj najlepszego z okazji dnia Kobiet moje kochane :-D
 
Witam Was Kobiety w ten jakze piekny a przy okazji pogodny dzien:-)
Oczywiscie ja rowniez skladam Wam najlepsze zyczonka z okazji Naszego swieta:tak:

Iwonop22, ja rowniez Cie witam

Ale sobie dzisiaj pospalam... Do 10.:-) A. ma dzisiaj wolne wiec znikneli mi z oczu z Ada:-)
A tak w ogole, to Ada ma ostatnio jakas faze i budzi sie kolo 7.30:szok: To juz chyba 4-ty dzien pod rzad:baffled: Ajutooo!!!

No... Nie pytam sie, gdzie Pauletta, bo pewnie juz smaruje posta, ktory pojawi sie nad moim:-D:-D

Ewelciu, wlasnie wczoraj wieczorkiem znalazlam PW od Ciebie:baffled: Ale powiadomienia nie mialam! I jeszcze wiadomosc na poczcie:zawstydzona/y: Ja tak czesto sprawdzam, ze dobrze, ze jeszcze w ogole haslo pamietam:-D

Dobra, ide swietowac i zycze Wam milego dnia...

Pauletta... a nie mowilam :-D :-D :-D :-D :-D
 
Hej,hej

U nas sprzatanko:tak:, jak zwykle w poniedzialek rano dom wyglada jakby huragan nas nawiedzil!:szok:
Sloneczko pieknie swieci wiec na spacerek trzeba czym predzej isc.

Ja tez przylaczam sie do zyczen, WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ DROGIE KOBIETKI!!!!tulipany-na-dzien-kobiet.jpg

Iwonop22-WITAJ!!!
Lubiczanko-Kononowicz jest the best:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Iwonko-również witam:)
a ja w ramach lenistwa"dnia Kobiet" pakuję co można w kartony,lodówkę wymyłam(bez tych setek magnesów i obrazków wygląda zupełnie inaczej),obiadzio-mięsko przyprawione czeka na włączenie piekarnika,ziemniaki tylko jeszcze obrać muszę i extra przystaweczkę wymyślić-z kukurydzą,pomidorkami i majonezem(może z czymś tam jeszcze-ale nie mam idei;/)
zaraz poczłapię do góry popakować co się da w sypialni...A do przeprowadzki coraz bliżej-już się nie mogę doczekać...
i po raz kolejny-udanego Dnia Kobietki
pauletta-a Zuzia chce pierwszy dzień kobiet w brzusiu spędzić???Wychodz dziewczyno!!!!
mamoAdy-ale masz dobry zmysł przeczuwania-dokładnie tak jak napisałaś:D
Renni-przyjemnego spacerku...Może ja po Dadzię też spacerkiem pójdę?
 
Ostatnia edycja:
No... Nie pytam sie, gdzie Pauletta, bo pewnie juz smaruje posta, ktory pojawi sie nad moim:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D Ty czarownico Ty :-D:-D:-D:-D
pauletta-a Zuzia chce pierwszy dzień kobiet w brzusiu spędzić???Wychodz dziewczyno!!!!
Już w nocy dała mi nadzieję że wyjdzie a tu znowu podpucha :baffled::sorry2: ale dzien się jeszcze nie skończył kto wie może zrobi prezent urodzinowy mojej i Pawła babci i się dzisiaj urodzi :tak:

I ja gapa witam nowe foremki :-):-):-)
 
Matt wstawia misie do kąta tak więc mam chwile.:blink:
Wylały mu sok i karę ponieśc muszą :tak:


Wszystkim kobietkom tym małym i dużym wszystkiego co najlepsze życzę w dniu ich święta.


Pogoda piękna,wczoraj plac zabaw koło basenu był zatłoczony co nie miara,ale chłopaki umorusali się tak jak lubią.A matka dzielnie cwiczyła jazdę.
Dziś się lekko wkurzyłam bo jeden Pan,który odwozi też dziecko do przedszkola już wracał a ja jechałam do przedszkola i tak franca jedna ścięła zakręt,że serce miałam w gardle,zmieściliśmy się na milimetry chyba :wściekła/y:

Teraz jadę po Antka a jak wrócę powyciągam rzeczy po dzieciach i posegreguję :tak:
 
reklama
Witam się i ja i dołączam do wszytskich zyczen- tych od Konowicza tez:-D wszytskiego co najlepsze dla Was/ Nas kobietki :tak: Zobacz załącznik 222530


A co do spotkania w czwartek...:sorry2: juz nawet brałam taką opcje pod uwagę,ze najwyzej w ogole nie połoze Niki spac :baffled: chociaz to ryzykowne jest ,ale co tam. Bo ona w wózku nie spi :happy2: za duzo ciekawych rzeczy dookoła... No ,ale zobacze jeszcze... w kazdym razie wiem gdzie i o której;-) No chyba,ze Kasia irlandka sie wybiera i mnie zabierze to wtedy mniej sie bede zastanawiac :-p:-D obaczymy...

Wiosny ciąg dalszy... nie mam juz co prac :dry::-D ale pójde za przykładem anineczki i przejrzę ciuszki dziewczyn i moze swoje :cool2:


no to slonecznego moje drogie ;-)
 
Do góry