reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ahhh ja głupia:wściekła/y:wczoraj nie kąpalam małego ale dzisiaj lepiej sie poczuł to mysle wykąpie go tak szybko a on po kąpieli tak sie rozwrzeszczał:szok:i pół godziny sie darł aż zasnął:baffled:

no właśnie niektórzy są zmuszeni do siedzenia w domku:-(

wiecie moze gdzie moge kupic taką poduszke do łóżeczka zeby mały był wyżej ale zeby leżał na całej jej długości:confused:wiecie o co mi chodzi,czy coś pokręciłam:dry:
 
reklama
Marta ja mam cos takiego
Bezpieczna PODUSZKA DLA NIEMOWLĄT Zdrowy Sen (937361641) - Aukcje internetowe Allegro

i własnei jak Emma ma katar to spi na niej, w ogole fajna ta poduszka, polecam dla niemowlaka, kupiłam w Pl ale widziałam gdzies tutaj, tylko cena kosmiczna w porownaniu z PL :baffled:
Witam po weekendzie
moj Erys dostal rower i cale dnie spedza na dworze :-)
tak sie ciesze ze juz wiosna, dzis zimno było co prawda, ale mam nadziejej ze jzu bedzie coraz cieplej

edit: w mothercare jest cos takiego wpisz kod w wyszukiwarke bo strona mothercare jest do doopy i nie wchodza linki tylko zawsze głowna mothercare wdge support pillow (Code No :K0488) ale chyba za wysoka
 
Ostatnia edycja:
Marta podłóż pod nogi łóżeczka książki tak aby ta górna część gdzie Szym ma głowę podniosła się o jakieś 10cm :tak: i też będzie git ;-)
 
Hej mamunie ja o 9p.m. wróciłam z pracy serce mi się kroi że tak pięknie a ja muszę iść w te mury...i nie mogę z iść dziećmi na Plac Zabaw np.,, Dziś sprzedaliśmy nasze autko VW było mi go żal 3razy nas zawiózł i przywiózł z PL bez żadnych zastrzeżeń,,,, ale zdarzyła się okazja na młodsze teraz mam VOLVO z automatyczną skrzynią biegów nigdy takim autem nie jezdziłam, jadąc nie wiedziałam co zrobić z nogą bo tam tylko hamulec i gaz,,,, kosmos pierwsze auto nasze wiśniowe ciągle mieliśmy czarne lub granat mam nadzieje że też w maju dojedziemy nim i wrócimy bez awarii,,,aha Julia ma (limo)siniaka pod okiem jadąc w chodziku podjechała do szuflady i ja otwarła prosto pod oko oczywiście była z tatą bo z mamusią by tego nie miała ok uciekam spać jutro mam off....pozdrawiam gdzie ikonki są nie wiem
 
Renni,Asieńko,Tichonku-jak mówiłam mnie jest wszystko jedno.A jeżeli jeszcze w pobliżu jakieś centrum handlowe jest-to jestem pierwsza na liście:tak:Co na to inne mamy(Margaritta,dyta,karolinanicola,Kasia)-przepraszam jeżeli którąś mamunię ominęłam(Ewelcia nie ma prawa głosu;-):-D)
....
:-D:-D heh musze siedziec cicho i nic nie mowic bo mnie lubiczanka nie zabierze;-)

Marta podłóż pod nogi łóżeczka książki tak aby ta górna część gdzie Szym ma głowę podniosła się o jakieś 10cm :tak: i też będzie git ;-)
to samo mialam napisac...

U nas z katarem juz lepiej,oby nie zapeszyc,ale mam nadzieje ze do czawartku przejdzie:tak:
Kupilam w aptece jakies krople nasosal sie nazywaja czy jakos tak:tak:...
 
Dzień dobry:-)
Wczoraj cały dzień (no prawie) byliśmy poza domem, co prawda troszkę zimnego wiatru było, ale i tak ładnie było. Obudziliśmy się przed siódmą, teraz Ania znowu zaczyna usypiać a ja mam pranie do wstawienia, prasowanie czeka, sprzątanie i obiadek. Czyli typowy początek tygodnia:-)
 
gozdziki3..jpgdzienkobiet2..jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-)witam kobietki:-)

u nas nocka ok:tak:

dziewczynki w dniu naszego święta wszystkiego najlepszego i miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry