reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej hej
Ja jak zwykle sto lat za murzynami.
Miałam takiego fajnego długiego posta do każdej prawie z Was a przyszła moja Agutka klik i nie ma dobra jest bo nie wiem co ona nacisneła.
Więc tak w skrócie kochane, jak na razie to latam z teściowa to tu to tam i dni uciekają. Wyniki mam w normie ale wciaż obejmuje te niskie granice ;-(
Tichonku , Lubiczanko dziewczyny kiedy to spotkanko w swords i gdzie chetnie sie na nie pisze.
Witam też nową foremke. Co za niesprawiedliwośc a gdzie dziewczyny ze Swords wszystkie tam to galway okupujecie a tu w nasze progi zapraszamy
O musze leciec kupa wzywa i tyle moge sobie podzialać
 
reklama
cześć dziewczyny, my wczoraj miałyśmy spotkanie w St.Steven Green było super, potem kawka. Szkoda ze mnie nie będzie wtedy już w Irlandii- lecę na m-c do PL 10/04, ale byłoby super tak sie z Wami spotkać.;-):tak:
 
Szczerze mówiąc mi pasi to zoo-wtedy J ze starszakami mógłby sobie połazić i nie czułby się skrępowany,że sam na tyle pań(choć on do wstydnisi nie należy)ale Wy decydujecie:)Ewelcia-zgarnę Cię,zgarnę(o ile będę miała czym)
 
Hej mamuski

Ja od dzis swietuje tesciowa wyleciala i w koncu usmiech wrocil mi na oblicze:-)
Nadrobilam wiekszosc moich zaleglosci na forum i postaram sie juz byc na biezaco z Wami:tak::-D

Lubiczanko az mi wlosy deba stanely jak opisalas przypadek tej dziewczynki. Biedne dziecko i matka:baffled:SZOK:szok: Co za lekarze tutaj sa przeciez dziecko moze stracic wzrok przez ich olewanie sprawy.Oby ten wyjazd nie byl za pozny.

Od jutra oficjalnie mieszkam w knocknacarra na manor court :-) Sorrki, nic wiecej nie napisze, mam mnostwo pakowania,przewozenia itp. Neta tez nie bede miala przez jakis czas. ok uciekam pa

Super kochana bedzie weselej i tlaoczniej:-D:-D:-D

Witam wszystkie forumowiczki:-)Zagladalam tu pare razy i widze,ze bardzo tu u Was sympatycznie i wesolo.Chetnie przylacze sie czasem do pogaduchy z Wami.Mieszkam w Galway,mam juz jednego lobuza,a za 9dni powinien dolaczyc do nas drugi:-)No i sie zacznie:tak:Dlatego pomyslalam,ze dobrze bedzie sie tu czasem odezwac,tak zeby sie oderwac od prac domowych,no i poradzic doswiadczonych mam.Pozdrawiam

Witam Cie;-) Salii. Mam nadzieje ze bedzie Ci milo w naszym towarzystwie. A mozesz napisac w ktorej czesci Galway mieszkasz? Moze ktoras z nas ma do ciebie rzut beretem;-):tak::-D
 
reklama
Do góry