reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hello dziewczeta.,.wielkie apologize ze nie zagladam tzn zagladam ale nie pisze bo i czasu malo.. Przegladam moj szeroko pojety dobytek :D i juz wielka paka czeka na kuriera...:D 130 kg... Pozdrawiam chore, pocieszam strapione ... jakby jakie problemy byly to prosze na priv :)
 
Cześć Dziewczynki:-)
Dziewuszki,która jechała do Polski autem?
Możecie mi wszystko opowiedziec?
Czyli czy płyneliście do Anglii czy prosto do Francji.Jak długo się przemierza Anglię do eurotunelu.
Ile się płaci za eurotunel i jak długo z Francji do Pl? Czy się gdzieś zatrzymywaliście?
Na co trzeba zwrócic uwagę i jakieś przydatne wskazówki.?
Plisssss :sorry2:
anineczka - ja jechałam z A. we wrześniu 2008. płynęliśmy promem z Irlandii do Francji (od 17 do 11 rano następnego dnia) w sumie fajnie, bo mogliśmy przespać całą noc. a potem to w miarę szybko - mieliśmy może ze 2 przystanki i gdybym nie pomyliła dróg na mapie:baffled: to bylibyśmy o 3 nad ranem w domu... a tak zgubiliśmy się w Niemczech w jakimś dużym mieście... i dojechaliśmy na 6 rano... aaa - mieliśmy 2-godzinny przystanek u teściowej w Niemczech.
Dziewczynki - ale was wzięło na wspominki muzyki z młodzieńczych lat:-D ja też lubiałam kelly family - no może raczej ich muzykę niż ich samych (wygląd;-))... backstreet boys też byli super:tak: ale ja miałam fioła na punkcie Axel Rose z Guns n Roses:sorry2:...ehhh... kiedy to było...
Mamo Ady - szykuj się na jutro;-) planuję wyjechać z domu ok 10 (jeśli moje dziecię mi nie pokrzyżuje planów...), najpierw załatwię sprawy w Tuam i będę dzwonić do Ciebie:tak:
MartaF - może zastanów się nad zmianą wózka... ja wiem, że nie są tanie, ale wcale nie musisz kupować "nówki sztuki nieśmiganej";-) i ja też zrobiłabym dym producentowi...:dry:
yyyy - i nie wiem już, komu miałam odpisać...:sorry2:
a my dzisiaj po szczepieniu - całe szczęście, że Igor nie płacze (no oprócz wkłucia...) ale po 2 minutach zapomina, że coś mu robili:sorry2: a teraz już śpi od ponad godziny...
a za tydzień do PL:tak: Aaniaa z Kacperkiem ze mną lecą, więc będzie wesoło:-D uciekam pranie rozwiesić;-) do później...
 
No i mój roczek doszedł:-)
Gastone-dzięki za transakcję-jestem baaardzo zadowolona.I masz sympatycznego męża:tak::happy:
Madbebe-kto nie lubi ruskich:confused::szok:Jak ich można nie lubieć:confused::confused::szok::szok:Prześlij mi bo ja za leniwa jestem,a uwielbiam:tak:
Marta-awantura musi być-to na bank...powiedz gościowi,że towar odsyłasz i albo dostaniesz nowy,albo chcesz kaskę.A juz najlepiej gdyby ktoś w pl mógł się tym zająć osobiście
Anineczko,Tichonek-zdrówka
A ja umieram-chcieli mnie zabić-u dentysty:szok:.Poszłam najzwyczajniej w świecie na plombowanie,a ona-zonk...Okazało się,że jest w tragicznym stanie i albo rwanie,albo kanałowe-z dwójki złego wolę rwanie:sorry2:.W międzyczasie mi kamień usunęła-masakra...myślałam,że ją kopnę w przyrodzenie i się zmyję-ale wytrwałam...ale gdy do rwania się zabrała-horror-15minut walczyła i skończyło się na kilku szwach-wyobrażacie sobie mieć szyte dziąsło:confused::szok::baffled:A teraz już mnie tak napie...la,że oszczędzę Wam jakichkolwiek porównań:no:
Andzulina- z mapą w taką trasę???Podziwiam-a chyba pokręciłaś w manchesterze:)confused:)na obwodnicy-ja z GPSem miałam problemy:dry:
Kasiu-oj zegar tyka tyka...ależ Wam się towaru zebrało:szok:
 
Wypociłam posta i go skasowałam ehhh:dry:
Dziwnie się czuję dzisiaj z każdym krokiem mam wrażenie jakby mnie ktoś w krocze kopał:dry::baffled: masakra jakaś z kanapy mi sie wstawać nie chce:sorry2: a dziecko ma bunt i nie chce obiadu :-( jak zgłodnieje to zje i będzie całkiem zimne wsuwał a co :dry:
Lubiczanka współczuje szycia dziąsła mogę tylko próbować sobie wyobrazić ci teraz czujesz:sorry2: Big Hug for you ;-)
Andzulina ale Wam się z Aanią fartło że razem lecicie przynajmniej będzie wesoło :tak:
I nie pamiętam już co miałam jeszcze napisać :baffled:
 
EwelciA-ALEŻ SIĘ STĘSKNIŁAM ZA tOBĄ-GDZIEŚ tY WCZORAJ BYŁA...A no właśnie jeden facio dał mi się przejechać trajetem-bomba...tyle miejsca.nawet jak wszystkie siedzenia rozłożone z tyłu jest jeszcze miejsce na jakieś zakupki np,a w zafirze-niet...
AFkt jest jeszcze miejsce z tylu nawet jak sa wszystkie siedzenia,ale moj wyjal te ostatnie:).
Ahhh wczoraj bylam w Dublinie,ajk wyruszylismy o 8 tak dotarlismy na 15 a nawet po...
Kolezanka jest w ciazy i tam bedzie rodzic a wczoraj miala pierwsza wizyte i pojechalalm z nia bo ona bala sie ze sie nie dogada,ale miala szczescie bo akurat tlumaczka byla,bo przewaznie jest na pierwszej wizycie....
Smiac mi sie chcialo bo tlumaczka byla Litwinka :).
Pozniej juz nie mialam czasu bo mlodu szaleje i strasznie jest niegrzeczny.
Niby teraz spi od godziny ale slysze ze sie rusza i pewnie zaraz wstanie.


anineczka moi znajomi nie jechali tunelem tylko płynęli drugim promem:tak:bo jest dużo taniej:tak:

narazie to wszystko bo najmłodszy wzywa:dry:
Drugim promem jest taniej ale tunelem szybciej po tylko 35min...a jak sie jedzie z dzieckiem to sie chce szybciej dotrzec na miejsce:)

No to moze sie zamiencie ;-):-D:-D:-D



[/COLOR]
Heh nie nie zamienimy sie bo moj m Oplow nie lubi.
W ogole on jest dziwny bo niby wczesniej mowil ze nie lubi wolsvagenow ale kupil w koncu Bore...niby jezdzil ale caly czas gadal ze jest do d*py az w koncu sprzedal...
On uwaza Audi i marzy o A6..heh ciekaqe kiedy tte jego marzenia sie spelnia hihi....


Witam z rana:-)

No wlasnie mialam pytac... Gdzies Ty byla jak Cie nie bylo:szok::-D

Ja bylam na Slowacji:tak: A co?


To do pozniej
Pisalam wczesniej gdzie bylam.
W niedziele wieczorem zagladalam ale bylam taka padniete ze tylko troche poczytalam i poszlam spac....
Jak mlody nie spi to ja nawet kompa nie odpalam bo jest masakra nie ma szans poczytac a juz o pisaniu nie wspomne.
Moj m mnie zszokowal w niedziele bo powiedzial ze na wakacje chce nas zabrac do Slowacji :).
A gdzie dokladnie bylas?
Chodzi mi o jakies ciekawe miejsca coby mozna bylo zwiedzic a i odpoczac....


Pauletta,nie strasz kobieto!Już myślałam,żeś sobie fotkę córci w awatar włożyła:sorry2:I chciałam pytać po kim to to takie brzydkie:baffled::-D:-D:-D
:-D:-D:-D:laugh2::laugh2:


chciałam was powiadomic ze rozsadziło mi felge w wózku bo jakiś cymbał napompował za dużo powietrza a ze przyszły juz napompowane to nie sprawdzałam jak mocno,brak mi słów a facet zamilkł więc mam do was pytanie,co moge zrobic jak z ich strony cisza??czyli równoznaczne z odrzuceniem reklamacji??
O juz przyszly kolka.....szkoda tylko ze juz znow sie popsuly:baffled::angry:
Hej dziewuszki.
Nooo nocka to była przednia.M całą noc obejmował kibelek.Dopiero o 5 nad ranem skończył.Matt też się budził,a i ja nie mogłam spac przez odgłosy wydawane przez M :baffled:
Ja już lepiej,tylko jestem nietomna i brzucho boli.
M do pracy dziś nie poszedł tak więc pomoże mi przy dzieciach.

Ale na kompa to nie mam siły :sorry2:
Duzo zdrwoka Wam zycze:tak:

A ja umieram-chcieli mnie zabić-u dentysty:szok:.Poszłam najzwyczajniej w świecie na plombowanie,a ona-zonk...Okazało się,że jest w tragicznym stanie i albo rwanie,albo kanałowe-z dwójki złego wolę rwanie:sorry2:.W międzyczasie mi kamień usunęła-masakra...myślałam,że ją kopnę w przyrodzenie i się zmyję-ale wytrwałam...ale gdy do rwania się zabrała-horror-15minut walczyła i skończyło się na kilku szwach-wyobrażacie sobie mieć szyte dziąsło:confused::szok::baffled:A teraz już mnie tak napie...la,że oszczędzę Wam jakichkolwiek porównań:no:
Andzulina- z mapą w taką trasę???Podziwiam-a chyba pokręciłaś w manchesterze:)confused:)na obwodnicy-ja z GPSem miałam problemy:dry:
Kasiu-oj zegar tyka tyka...ależ Wam się towaru zebrało:szok:
Ooo wspolczuje....
Ech 15 min jak walczyla to i tak malo...mi kiedys 1h rwala toz to byla masakra...a pozniej 40min nastepnego ale inna dentystka....ja cala w krwi i ona tez:szok::szok::baffled:.....

Ale mi eleborat wyszedl:sorry2:
 
No,Pauletta,zdaje się,że nadchodzi wielkimi krokami ten wielki moment:tak:
A ja sobie właśnie przeglądnęłam troszkę wstecz nasze forum i natrafiłam na posty Anineczki,gdzie pisze,że Antek jeszcze nie chodzi:-),poszłam za ciosem,poszukałam posty z lutego 2005,a tam test ciążowy,który nic nie wykazał na początku:tak:,potem potwierdzenie ciąży i czekanie na córeczkę:sorry2:No i listopad,gdzie wielkie gratulacje dla mamusi i Matta:tak:Fajnie tak sobie poczytać wcześniejsze posty,ale znajomych twarzy tam niewiele,w sumie to tylko Kamcię i Didi przyuważyłam:tak:
O,pardon,jeszcze WolfiA była!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry