reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Pauletta-to ja poproszę o ten adres
Futro-no coment:-D:-D:-D:-D
Anineczko-wcale się nie dziwię pani w sklepie.Ja przeżyłam szok w Aldim rok temu jak do mnie babka ,że chce ID-ja na nią-a pani żartuje,tak?A ona wzrokiem srogiej pani nauczycielki-nie!!!:szok:
Joannn-szczerze mówiąc okolice wexford są mi już mniej znane-byłam tam tylko przejazdem na prom-ale pamietam śliczne miasteczko(bardzo malownicze)New Ross po drodze.Wiesz my czasami lubieliśmy tak z partyzanta gdzieś pojechać-np.wybieraliśmy punkt docelowy-w Waszym przypadku wexford i jechaliśmy rozglądajac się czy po drodze nie ma czegoś godnego zatrzymania się.I takie perełki też są bardzo urokliwe:tak:
Na razie ja się zmywam...Miłej sobótki Wam życzę dziewczynki:tak::-)
 
reklama
Dobry:sorry:
..Czy jak go tam zwał?...:eek:Pięknie,po prostu pięknie!Co dzień mi coś nowego dochodzi:wściekła/y:Najpierw korzonki,potem opryszczka,a dziś wstałam z zawalonym nosem,bólem gardła i chrypą,a raczej brakiem głosu:wściekła/y:Przynajmniej tu się wykrzyczę mogę:angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-(
Położyłam się szybciej(jak na mnie,bo ja nocny marek),o 23:00,żeby się wyspac bo o 7 musiałam wstac,ogarnac się i do Dylana,ale oczywiście całą noc spac nie mogłam,plecy mi napieprzały i gardło i nos....ech:-(
P miał zostac z Radkiem,ale niestety też do pracy musiał dzis jechac więc cała familia dziś od rana na nogach,wszyscy w pracy:sorry:P,ja i Radek:sorry:
Kawę piję,ale oczy nadal się zamykają:sorry:To jeden z tych dni,w którym z chęcią zostałabym w łóżeczku,z herbatką i kołderką i nie ruszała się nigdzie.Niestety za duży luksus:confused2:
 
Witam sie i ja z rana:-)
Ja od 6 na nogach za sprawa mojego syncia, wiec juz chatka wysprzatana prawie;-)jak nigdy:szok:
Jacieeeee jaki piekny dzien mamy, okno mam na cala szerokosc otwarte - pieknie jest, oby sie tylko nie zepsulo:tak:
Pauletta jesli sie czujesz na silach i lubiczanka bedzie miala ochote to moze spotkamy sie choc na chwileczke na spacerku w naszym parku;-)dzieciaki by poszalaly a my poplotkujemy sobie:tak:plis zorganizujcie cos, bo bardzo bym chciala poznac osobiscie lubiczanke i jej rodzinke:tak:;-)
 
Ciao dziewczynki:tak:,

Ja tylko na chwilunie,piekna pogode dzisiaj mamy wiec szkoda w domku siedziec!Zaraz ruszamy nad morze.
Lubiczanko-powodzenia!(ty juz wiesz o co chodzi)
Tichonku-a tobie zycze szybkiego powrotu do zdrowka!

zycze wszystkim udanej sobotki!
 
D.dobry
Czy w Smythsie można kupić te żyrafki gryzaczki???
To ulubione zwierzątko Ani, ale mamy taką z maty i chciałabym kupić taką, żeby Anulka mogła ją ślinić i gryźć do woli
te zyrafki to jakies zaczarowane chyba bo mam taka mate jak Ty,Asienko i Wikta tez tylko za zyrafka :-D
Qrcze ja tez dzisiaj do Galwaya na shopping,rowniez bym Was z checia uwidziala na zywo,ale ja Knocknacary nie znam,a juz tym bardziej parkow tam;a chyba bez malza bede musiala jechac:eek:-on to obcykany jesli chodzi o to co i gdzie:cool::zawstydzona/y::-(
milego dzionka!
 
reklama
Do góry