reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
lubiczanka dziękuje,nie skorzystam:no:ugotowałabym sie w nim tutaj:eek:

K naprawił mi kółko:eek:6 wkrętów na wylot:confused2:ale sie trzyma świetnie,tylko gorzej z wyglądem:szok:ale jakoś dam rade te 2 tygodnie:sorry:
 
bd_cow_28_card-p137178465842942749tdne_210.jpg

Anineczko wszystkiego najlepszego,
spełnienia najskrytszych marzeń,
uśmiechu na co dzień
i zadowolenia ze swoich trzech mężczyzn;-)
Sto lat!!

 
Lubiczanka przy moich gabarytach to nawet nie mam co do tego futra startować a szkoda oj szkoda bo kuszące :-D:-D:-D:-D daj znac jak wyjedziecie to będe wiedziała mniej więcej o której dotrzecie :tak:a Ty adresu to nie chcesz??:eek::sorry:
Właśnie wróciłam z zakupów i staram się zmotywować aby zrobić sernik :tak: ale dzisiaj busy dzień masakra:sorry:
 
Hej mamunie ja tylko na chwilunie;-)
Wlasnie wstalam po drzemce, bo jakos kiepsko z moim samopoczuciem ostatnio, ale zaraz zmykam spac

Kochane Emili i Anineczko zycze Wam z okazji urodzinek wszystkiego co najpiekniejsze w zyciu, zdrowka, radosci, pomyslnosci i spelnienia najskrytszych marzen:-) Buziaki i usciski :tak:

Zmykam lulu, spokojnej nocki mamuski;-)

ps misia gryzak moj ofkors...i juz jest pretekst cobys mnie odwiedzila w przyszlym tyg;-)​
 
Dziękuję pięknie za życzonka.
A teraz pozwólcie,że oddam się mojemu drinkowi z tejże okazji :tak::tak::-)

Aaaa dziś pani w Tesco poprosiła mnie o ID :eek:
Jak usłyszała,że mam 28 lat to zaczęła się brechtać :confused2::confused2:

Miłego wieczorka :laugh2:
 
Hejka
Marta - jak chcesz to ja Ci pożyczę stelaż bo w końcu mamy te same wózki..:tak:a ja jakby co to mam drugi wózek - dzięki Sofik zresztą.. :-) za co jeszcze raz dziękuję :happy:
Teraz i tak częściej używam tego drugiego bo więcej podróżujemy a on jest taki zgrabny do naszego malusiego bagażnika :laugh2:
(...)Joannn-z Waterfort kierujecie się na TRAMORE:tak:(..)
Dzięki. Dojechaliśmy :tak: Nawet pamiętałam drogę - tyle, że jakieś przebudowy w Waterford były i przy wyjeździe inną drogą pojechaliśmy. GPS oszalał i na nowych drogach widział pola i lasy ;-) A co do wyjazdów - przypomniały Ci się może jakieś ciekawe miejsca? Może okolice Wexfordu są warte wycieczki?
(...)
wlasnie wracalam sobie ze sklepu bo bylam po mleko dla mlodej i lekki koreczek zrobil sie w moje ciasej uliczce..przez smieciare o i musialam ja przepuszczac bo byla z naprzeciwka..a zania sznurzysko innych aut..a te debile zamna trabili ze mam jechac a niby jak po dachac...wiec ja luz blus...poczekalam sobie pospiewalam i pojechalam a Ci za mna musieli piane toczyc..hahaha
Heh :-D
(...)Aaaa dziś pani w Tesco poprosiła mnie o ID :eek:
Jak usłyszała,że mam 28 lat to zaczęła się brechtać :confused2::confused2:

Miłego wieczorka :laugh2:
Bo Ty młodziutko wyglądasz :tak:Gratki za pierwsze kroki za kółkiem! Teraz pójdzie już z górki :tak: A z okazji urodzinek:
Wszystkiego naj naj naj!!!
 
A ja laseczki boję się nocy mała strasznie marudziła dziś jak M wrócił to chciałam mu pokazać te dwójki małej u góry a tam i jedynki widać więc wychodzi na to że dama ma 6zębów idzie jak bomba ale płacze też nie zle :tak:aż mi jej żal dałam jej czopka na noc :-( jutro się wybieramy do Galway na zakupy ale się zastanawiam czy sobie nie odpuścić :wściekła/y:
 
reklama
Do góry