reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Z tego co wiem, to u Lrrci juz jest komplet ale ja mam jeszcze wolne miejsca:-) Jakby co, to mozesz sie do nas dosiasc:-D
Ale to byś musiała specjalnie przez całe miasto jechac kochana nie chcę Cię aż tak fatygować :sorry2: ;-) może Larcia się zgodzi wziąć mnie w ponad stan jak nie to pojade swoim nie ma problema :tak:

Co do teściowych hmmm ja jak na razie nie mogę złego słowa o mojej powiedzieć póki co liczy się z moim zdaniem ale zobaczymy jak przyjedzie w odwiedzinki w marcu po narodzinach małej jej prawowitej wnuczki jak to się będzie układać bo Wiktorek to taki dla niej przyszywany wnuk choć nie powiem traktuje równo i jego i swoją pierwszą wnuczkę jak jesteśmy w Pl i mam nadzieję że to się nie zmieni jak się urodzi Zuzia :tak:
 
reklama
anineczko, w sumie logoczne to, biegunka to naturalna reakcja organizmu, przeczyszcza sie bo coś mu zaszkodziło, to dlaczego mielisbysmy to blokowac, zreszta te wszystkei leki to tylko zarabianie kasy :sorry2:

kurcze od jutra nic nie jem, bo na panienskim pomyslicie ze Monia sie nie przyznała ze w ciazy jest :-D:-D:-D
 
anineczko, w sumie logoczne to, biegunka to naturalna reakcja organizmu, przeczyszcza sie bo coś mu zaszkodziło, to dlaczego mielisbysmy to blokowac, zreszta te wszystkei leki to tylko zarabianie kasy :sorry2:
Tak własnie.Przy biegunce powinno się organizm nawadniac i podawac elektrolity by zapobiec wypłukaniu sodu,wapnia itp..:tak:
Zresztą jak dałam Mattowi probiotyk do wypicia to zamiast kupki miał w pampersie wodę :szok:

Misia ja na bank wezmę tą lunetę i autko_O lunecie Antek marzy już jakiś czas....tylko nie wiem czy on chce gwiazdy na niebie oglądac czy te z domku naprzeciwko....
 
Ostatnia edycja:
Młody kąpieli zażywa,pranie się pierze(o tej porze:baffled:,ale to robocze szmatki mojego szanownego,razem z kurtką i nie mogą czekać bo mu potem nie wyschną:sorry2:),a ja wiadomo gdzie:zawstydzona/y::-D
...tichonku jak tam po pilnowaniu Dylana Ty to masz energii tyle poprosze troszeczke:-):-) nie dziwie sie ze tesciowa Cie wychwala sama bylam swiadkiem jak tu pranko, mieszkanko blysk ciasteczka upieczone, bigos na palniku Twoj P powinien codziennie z bukietem w rekach stawac przed Toba.
A co do tesciowej to do nie dawna sadzilam że mam najlepsza pod sloncem, że naprawde wielkie szczescie mnie spotkalo ale jak trafilam do szpitala to wiele rzeczy się pozmienialo i tak naprawde takie sytuacje potrafia nam otworzyc oczy spojrzec na to wszystko innym punktem z czego sie ciesze bo żyłabym z klapkami na oczach:szok::szok::szok:
No nic zmykam mama wzywa :-):-):-)
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
Proszę Cię:-D:-DJa i dużo energii:baffled:Skapcaniałam ostatnio straszennie
blee.gif
Kiedyś to ja miałam energię,a teraz to ech...szkoda gadać
No proszę jak to się można co do ludzi pomylić(a co do teściowej szczególnie:-D)


A co już zaczela sie wtracac jak mam dziecko wychowywac. Że ma plamki na nogach straszne a to przecież ta skaza białkowa tak jakbym ja zaniedbała dziecko moja Agatka ma dość często takie plamki poprostu są trzeba je smarować i z czasem z nikną; że dlaczego nie daje malej wapna zabawiala sie w lekarza. potem jaki to mój mąż dobry tata dziecko lgnie do niego no ja oczywiscie zla mama tylko dziecko mnie tyle nie widzialo i mialo oparcie w ojcu jedynie. A jaka ta kuchnia moja mala nic nie mozna w niej zmiescic, lozeczko powinno stac gdzie indziej normalnie byloby co pisac sa tez rzeczy o ktore tez musze zachowac dla siebie ale uwierzcie mi bylo to nie do zniesienia. Moze wydac sie to glupie ale gdy ja walczylam o zycie ona martwila sie ze jej synek jest chory ze na pluca mu choroba poszla a lekarz powiedzial ze to wirus i mu przejdzie normalnie masakra wymyslala z ciotunia ktora tez tutaj byla cuda niewidy.
Teraz wreszcie odpoczywam ufff:-):-):-)
Łosz,matko:szok:Tzn.teściowo!!!To się faktycznie można wykończyć:baffled::-D

...Karolina - wiesz - dobra tesciowa to jest tak samo czesty widok jak mroz w czerwcu :D
A mozesz powiedziec co zdiagnozowali lekarze u Ciebie?
Z tego co mi wiadomo to nadal nic
583.gif
,czekają jeszcze nadal na wyniki badań molekularnych.
anineczko,Ty uważaj,żeby Twój M młodemu lunety nie podbierał,skoro,jak mówisz masz takie gwiazdy w domu na przeciw:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja..:-)
Czytalam i czytalam ze az zapomnialam co mialam napisac...:-D
Pamietam o tym artykule.... masakra:szok: ale komentarze dobre:tak:
Wit D3 podaje ale 4 krople dziennie (tylko ze nie raz zapominam:sorry2::baffled:)
Pauletta- To jak juz jestes urzadzona to moze bedziesz miala czas mnie odwiedzic???? Juz Cie tak dawno nie widzialam:tak: W tym tygodniu moze bedziesz miala czas???

ale niedowno przyzylam szok:szok: Mysle sobie, ze zobacze dzisiaj ile ja tam mam pokarmu w tych cycach moich bo ten moj Kacper wiecznie nie najedzony.. (dzisiaj w nocy musialam mu butle dac a i tak po 2 godz gotowy i zwarty do jedzenia) No wiec zrobilam co trzeba i z obu sciagnelam ledwo 40ml:szok:I to jeszcze ostatnio karmienie bylo o godzinie 9 rano a tu o 7 wieczorem tylko 40ml....na ale mysle dam malego jeszcze do piersi moze cos wyciagnie z niej... no i wyciagnal ale troszeczke... Kurde chyba z tych nerwow jak Kacper chorowal to naprawde pokarm stracilam...:-(

Ide polozyc spac Kacperka i pozniej do was zajrze:tak:
 
Dziękuję :tak:
A smecty się nie podaje bo zatrzymuje wirus w organizmie wraz z biegunką :sorry2:
Dziś to potwierdziła nasza pani doktor i kategorycznie zakazała używać takich specyfików :dry:
Wiesz - zdziwilam sie bo jak bylam ze Staskiem w szpitalu, to z nami lezala dziewusia 2 mc, i zarowno jej jak i Stasiowi wowczas 14 mc dawali Smecte bo zle reagowali na antybiotyki. A kilka mc pozniej to juz tu w Irl mial straszna biegunke i lekarka tez zalowala ze nie mamy Smecty.
 
reklama
Do góry