reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Właśnie Matt zwymiotował marchwiankę :baffled::baffled:
Tichonek ja na szczęście nie wiem co to jest odparzenia :no:
Smaruje mu profilaktycznie sudocremem,ale odparzeń nie ma.
Młody w sumie od wczoraj robi samą wodą podbarwioną na żółto,wcześniej kupka była tylko taka mniej stała,taka papka.
Tak mi się wydaje,że to jakiś wirus :sorry2:
Dobra,jem i lecimy do GP :tak:
 
reklama
Jezuuuuuuu!!!!
Wlasnie mialam stan przedzawalowy:szok::szok::szok: Czytam, nadrabiam sobie forum (jestem juz na 29.12) a tu mi jakas reklama w komputerze ryknela na caly regulator. I tak nagle!!! Szok:szok:
:-D:-D:-D
 
Hallo dziewczynki!

A ja mam dzisiaj małego doła:-(
Właśnie wróciłam od GP(bo małego kaszel zaczął bardziej męczyć) i myślałam ,ze mi coś przepisze:sorry2:A ona mówi tak jak we wszystkich tutejszych aptekach,ze mają dopiero dla dzieci od roczku,a tak to mogę podawać mu miód z cytryną:baffled:I za tą wiadomość 50 E:no:
Paracetamolem tez nie chcę go faszerować:no:Zostaje mi tylko patrzeć i słuchać jak jest coraz gorzej:errr:
Nic,przynajmniej mi go osłuchała czy wszystko jest ok:sorry2:W niedziele będę miała cybionmulti z Pl:tak:
Ach...Już mi troche lepiej:blink:


Larcia artykułu wolę nie komentować...:no: Brak słów...

dziewczyny, czy mialyscie okropne bole glowy w ciazy? pytam bo jestem w 15 tyg ciazy i od 2 dni szczegolnie popoludniu ledwo zyje. zero komunikacji ze mna, wylaczam sie, nie mam totalnie sily na nic, jak mierze puls to jakby na wyscigach :) byl a glowa boli godzinami. nie wiem co robic. jak jutro nie przestanie to bede musiala kupic sobie cisnieniomierz albo zawracac glowe GP.
Mnie głowa bolala czasami nawet cały dzień jak byłam w ciąży:tak:ale za to nie wiem co to są mdłości:cool2:

jeszcze jedno pytanie, mimo moich zmartwien o konflikt serologiczny, lekarze mnie zbywaja i nie wiem czy wlasciwie, bo nie znamy grupy krwi męża. i nie wiem czy wymagad od nich zbadania tego czy zostawic to w spokoju?
plis o jakas rade.

My również mieliśmy konflikt serologiczny,ale dali mi tylko po porodzie zastrzyk i było ok:tak:A badanie grupy krwi mąż robił w Pl

jeszcze się chciałam zapytać podajecie swoim dzieciaczką vitamine D3

Emili ja również podaję 2 kropeli dziennie
Strasznie mroźny wiatr na dworze:baffled:Wysmagało mnie i Radka,że hej:sorry2:Dylan śpi to zajrzałam;-)
Pauletta,witaj wśród żywych!Bo bez netu to jak bez tlenu,ja wiem:tak::-D
Frog,za to Ty chyba z teściową się raczej czujesz jak bez tlenu:confused::-DMasz Ty się z nią:sorry2::-DJa muszę powiedzie,że mam wspaniałą teściową.Do niczego się nie wtrąca,jest kochana,nieba by nam uchyliła,zawsze mogę na nią liczyc:tak:A jak przyleciała do nas z teściem w kwietniu to potem mojej mamie powiedziała,że dawno tak dobrze nie wypoczęła jak u nas,a ja jestem "gospodyni całą gębą",czysto,posprzątane,poprane,ugotowane :sorry2:Trochę przesadziła,ale i tak mnie duma rozpierała,a moją mamę tym bardziej:-DTakiej teściowej każdej dziewczynie życzę:tak:
Hmmm...mały miał wstac o 12-tej a nadal śpi:sorry2:A mój Radek już wychodzi z siebie i pyta kiedy ten Dylan wstanie bo chcę się z nim pobawic:sorry2:Tylko,że potem są wojny o zabawki:-D

Tichonku widzę,ze jeśli chodzi o teściową to mamy to samo:tak:
No problemoooo:-)

Dziewczyny, przepraszam ze tak sie naprzykszam, ale jestescie niezastapionym zrodlem wiedzy dla mnie:tak: bo od poloznych ciezko sie czegos dowiedziec kontketnego:-(
chcialam Was zapytac jak wyglada tutaj sprawa posiewu z pochwy przed porodem? robia, nie robia? czy tylko na zadanie? wiem, ze w Pl jest obowiazkowy min ze wzgledu na paciorkowca... dzieki za wszelkie info. ps-ja bede rodzic w Rotundzie w Dub.
Aga ja także rodziłam w Rotundzie i posiewu mi nie robili:no:ale zapytać zawsze możesz:tak:Powodzenia

Jezuuuuuuu!!!!
Wlasnie mialam stan przedzawalowy:szok::szok::szok: Czytam, nadrabiam sobie forum (jestem juz na 29.12) a tu mi jakas reklama w komputerze ryknela na caly regulator. I tak nagle!!! Szok:szok:
:-D:-D:-D

To samo mi sie przed chwilką stało....:wściekła/y:Prawie dziecko mi obudziło...

Misia a jak Twój Al dzisiaj??Nasze dzieciaczki muszą mieć jednak co innego,bo Twój się biedaczek tak pochorował ,a u mojego na szczęście tylko kaszelek:sorry2:

Nic,ochłonełam troche i biorę się za tworzenie obiadku.....dopiero:baffled:

Wszystkim chorowitkom życze Duuuuużoo zdrówka:tak:Oj to najważniejsze...
 
no to i ja sie przywitam:-)lepiej późno niż wcale:-D

tichonku ja wstałam o 8 i szok przeżyłam ze tak długo spałam:sorry2:i wszystko w biegu:-(potem poszalałyśmy z lubiczanką na zakupach,potem sprzątanko i dopiero odpaliłam kompa:tak:

a więc nawet nie dali mi 1000euro kredytu na laptopa:wściekła/y:durnie jedne,musze likwidowac lokate bo cymbały są sępami!!!a więc likwiduje lokate i sie walą:wściekła/y:jestem taka zła ze szok więc likwiduje u nich konto:dry::crazy:

iza doszła paczuszka??

anineczka ja mam to samo to jakiś wirus:sorry2::baffled:

dyta dlatego ja z małym nawet nie poszłam do lekarza:no:szkoda czasu,z małą też,daje tylko nurofen:sorry2:
 
Oj,biedny Matt:hmm:.A od czego to może byc?Sprawy żołądkowe czy bardziej jakieś przeziębienie+leki?
Jesssuu,pamiętam jak Radek kiedyś był chory,brał leki i do tego (albo z tego)dostał biegunki:szok:Cały czas mu z pupy leciało,a odparzenia się zrobiły w moment,darł się jak opętany bo go to strasznie piekło i do tego kupka z lekami szła,normalnie miał wżery na pupce.Ja aż syczałam jak go przebierałam,ała...jak to musi bolec:-(Żadne kremy nie pomagały,dopiero Linomag kupiłam i on ponoc utworzył taką oslonkę na pupce,że tak szybko się do rany (wiadomo co)nie dostawało.3 dni z tym walczyłam i płakałam razem z młodym,a co dopiero 5 dni jak Matt:szok:
Moje dziecie majac 5 miesicy przywloklo z Pl wirusa i mialo biegunkie 12 dni:szok: biedulek strasznie sie meczyl..i nawet smecta nam nie pomagala.
Jezuuuuuuu!!!!
Wlasnie mialam stan przedzawalowy:szok::szok::szok: Czytam, nadrabiam sobie forum (jestem juz na 29.12) a tu mi jakas reklama w komputerze ryknela na caly regulator. I tak nagle!!! Szok:szok:
:-D:-D:-D
:-D:-D:-D u mnie tez wlasnie wyskocylo,nic nie widzialam a jaks baba sie darla:-D
 
To samo mi sie przed chwilką stało....:wściekła/y:Prawie dziecko mi obudziło...

:-D:-D:-D u mnie tez wlasnie wyskocylo,nic nie widzialam a jaks baba sie darla:-D
Prawda, ze zawalu mozna dostac? Z tego stresu prawie mi laptop z kolan spadl:-D:-D

A teraz zalapalam faze i slucham i slucham i slucham tego...:-D
Dobrze, ze to nie plyta, bo juz by mi sie chyba zdarla, tyle razy to puszczalam:-D

[video=youtube;AZqLgt503g8]http://www.youtube.com/watch?v=AZqLgt503g8[/video]
 
reklama
Do góry