reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Moje dziecie majac 5 miesicy przywloklo z Pl wirusa i mialo biegunkie 12 dni:szok: biedulek strasznie sie meczyl..i nawet smecta nam nie pomagala.
Bo małym dzieciom smecty się nie podaje :sorry2:

U lekarza w sumie ok.Zbadała czy mały nie jest odwodniony i nie jest :tak: Zaleciła tylko probiotyki i sucharki,bananki i chlebek tostowy :tak:

Za to ja i M na antybiotykach :baffled:

Misia nie damy rady na ten weekend przyjechac do Galway.Jeśli trafi się kupiec na te rzeczy to sprzedaj,jeśli nie to na następny weekend może uda nam się przyjechac :tak:
 
reklama
Helloooo!

Al juz dzisiaj o niebo lepiej chociaz noc znow do bani byla....:baffled: Juz prawie na 100 proc jestem pewna ze to zeby bo ma napuchniete i rozpulchnione dziasla na gorze. :-):tak: No ale dzis juz nie bylo goraczki i humorek powrocil!

Anineczko- Jesli chcesz te rzeczy to ja Ci je zatrzyam tak czy siak. Mi sie nie spieszy....one sobie leza i juz...:tak: Jesli oczywiscie napewno chcesz:-)

Nie wiem co jeszcze chcialam.....ide wiec dalej konstruowac obiad...a raczej obiadokolacje. Posiedzialam dzis u Moni, potrulam jej tyleczek, wypilam boska kawe i obiadu nie zrobilam...:baffled:
 
Kurde tyle napisałyście przez tydzień że nie ogarniam tego nadrobić:sorry2: a Wy cały czas skrobiecie i skrobiecie :-D:-D:-D

Przeprowadzka poszła w miarę sprawnie mąż cały czas dowozi mi jakieś pierdołki z domu ale dzisiaj już wszystko ma skończyć no bo jak już jest internet tu w domku to może przewieźć kompa :tak: bo tak to mi wracał co dzien godz 2 w nocy do domku bo na kompie sobie siedział :dry::sorry2: no ale ja wyrozumiała jestem bo chociaż przed takimi posiedzeniami przyjeżdżał do domku trochę czasu spędzał ze mną i fru jak dziecko spać on do swojej kafejki internetowej jechał :-D:-D:-D

Misia że się tak zapytam można się jeszcze wpisać na listę gości na Twój wieczór panieński hmmm:confused::blink: z chęcią bym zasiliła wasze szeregi :tak::tak::-)

Frog teściówka suuuuuuuuuper :sorry2: tylko ja bym od takiego gadania w psychiatryku wylądowała :-D:-D:-D trzymaj się kochana ;-)

Galwayowskie dziewczyny co byście powiedziały na wypad do Cashel w piątek za tydzień:confused::tak: lubiczanka pasowałoby i Tobie?? ;-)
 
Cześć dziewczyny wieczorową porą;-)
Ja co by nie bylo dosc czesto Was czytam ale jestem teraz myslami i sercem z moja Agatką jest taka pocieszna nie mogę sie nia nacieszyć; w dodatku plotkujemy co rusz z mama wiec jak coś chcę drypnąć to zaraz wątek gubie.
mamo_ady slyszalam tą piosenke w radiu i tez od razu wpadla mi w ucho ale za nic nie wiedzialam kto ja wykonuje i teraz mam podane na tacy wiec oj bede sluchac i sluchac jest the best !!!
anineczko widze ze i Was wirus nie oszczedza korcze co sie tu dzieje fruwa to w powietrzu czy co najlepiej w domu sie zabunkrowac i czekac az wiosna zawita.
tichonku jak tam po pilnowaniu Dylana Ty to masz energii tyle poprosze troszeczke:-):-) nie dziwie sie ze tesciowa Cie wychwala sama bylam swiadkiem jak tu pranko, mieszkanko blysk ciasteczka upieczone, bigos na palniku Twoj P powinien codziennie z bukietem w rekach stawac przed Toba.
A co do tesciowej to do nie dawna sadzilam że mam najlepsza pod sloncem, że naprawde wielkie szczescie mnie spotkalo ale jak trafilam do szpitala to wiele rzeczy się pozmienialo i tak naprawde takie sytuacje potrafia nam otworzyc oczy spojrzec na to wszystko innym punktem z czego sie ciesze bo żyłabym z klapkami na oczach:szok::szok::szok:
No nic zmykam mama wzywa :-):-):-)
 
O to super :-D:-D pytanie tylko czy dziewczynki znajdą dla mnie miejsce transportowe czy mam brać własne autko?? :sorry2:;-)
Z tego co wiem, to u Lrrci juz jest komplet ale ja mam jeszcze wolne miejsca:-) Jakby co, to mozesz sie do nas dosiasc:-D

A co do tesciowej to do nie dawna sadzilam że mam najlepsza pod sloncem, że naprawde wielkie szczescie mnie spotkalo ale jak trafilam do szpitala to wiele rzeczy się pozmienialo i tak naprawde takie sytuacje potrafia nam otworzyc oczy spojrzec na to wszystko innym punktem z czego sie ciesze bo żyłabym z klapkami na oczach:szok::szok::szok:
No nic zmykam mama wzywa :-):-):-)
A co Ci tesciowa nawywijala, jak Cie nie bylo?
Moze pisalas ale przeoczylam:zawstydzona/y:
 
A co już zaczela sie wtracac jak mam dziecko wychowywac. Że ma plamki na nogach straszne a to przecież ta skaza białkowa tak jakbym ja zaniedbała dziecko moja Agatka ma dość często takie plamki poprostu są trzeba je smarować i z czasem z nikną; że dlaczego nie daje malej wapna zabawiala sie w lekarza. potem jaki to mój mąż dobry tata dziecko lgnie do niego no ja oczywiscie zla mama tylko dziecko mnie tyle nie widzialo i mialo oparcie w ojcu jedynie. A jaka ta kuchnia moja mala nic nie mozna w niej zmiescic, lozeczko powinno stac gdzie indziej normalnie byloby co pisac sa tez rzeczy o ktore tez musze zachowac dla siebie ale uwierzcie mi bylo to nie do zniesienia. Moze wydac sie to glupie ale gdy ja walczylam o zycie ona martwila sie ze jej synek jest chory ze na pluca mu choroba poszla a lekarz powiedzial ze to wirus i mu przejdzie normalnie masakra wymyslala z ciotunia ktora tez tutaj byla cuda niewidy.
Teraz wreszcie odpoczywam ufff:-):-):-)
 
reklama
Hejo mamuski,
ja dopiero teraz na kompie
Misia, wcale mi nie trułaś, wpadaj kiedy tylko chcesz :tak:
po południu zaliczylismy herbatke u Pauletty, mieszkanko fiu fiu i jak bliziutko nas

ja tez obiadu nei zrobiłam i zamowilam pizze hut, tak sie objedlismy z Erykiem, ze ledwo sie ruszam :-)
Aga mi w Pl nikt nie robił zadnego posiewu, a w Irl nawet ginekologicznie nie badaja, a co dopiero jakies posiewy :sorry2: ja co prawda miałm tu ale miałam polska GP i upławy i ona sama mi zrobiła od siebie, ja nawet nic nie mówiłam ze chce

Dyta Emma jakies 2 m-ce temu tez miała katar i kaszel i lekarz nam przepisał syrop, takze nie wiem dlaczego Tobie powiedzieli ze nie ma :confused:
Karilonanicola5 wiele rzeczy wychodzi jak sie z kims pomieszka, albo jak jakies problemy są, wtedy tez najwiekszy sprawdzian dla małżenstwa, bo wiadomo ze jak wszystko sie układa to kolorowo sie zyje, przykro mi ze tesciowa okazała sie fałszywa, ale nie przejmuj sie, wazne ze wracasz do zdrowia i jestes w domu
Larcia moze damy radę zabrac Paulette? ona sobie usiadzie z przodu, a my 4 szczupaczki z tyłu?? :-)
 
Do góry