reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam!
Zaraz cosik poczytam ale najpierw chcialam sie pochwalic:-p
Mamy pierwszego zabka:-):-):-)

EDIT:
Frog a do kiedy masz tesciowke u siebie?
Ja te bym sie wkurzala jak ktos by po mnie poprawial....
No ale z tej scierki wyjmowanej z kosza sie usmialam :)....

Tygrynio mnie tez w ciazy bolala glowa,ale jakos dalo sie funkcjonowac ...nie bylo najgorzej:)

Larcia alez z Ciebie obrotna kobitka :)

A ja mam pytanko....
Ma ktos neta na karte?
My wzielismy na probe wczoraj z meteora(w ciagu 10 dni mozna oddac)-dziala ok,tylko zastanawiam sie ile nas wyniesie na miesiac?

Szym dzis dal mi pospac....spal od 20:45 do 6 a potem o dziwo zasnal i spal do 8 :)
Za tio przed 12 dal mi niezly koncert,az piszczal,dalam mu nurofen i dopiero zasnal.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja mam pytanko....
Ma ktos neta na karte?
My wzielismy na probe wczoraj z meteora(w ciagu 10 dni mozna oddac)-dziala ok,tylko zastanawiam sie ile nas wyniesie na miesiac?
Nie wiem jak jest w meteorze, ale my mielismy vodafona i placilismy co miesiac staly abonament ok 30€. Czasami przekroczylismy ale najwiecej chyba kolo 12€ musielismy doplacic.
Takze jesli masz wybrany abonament, to nie powinno byc problemow z przekraczaniem limitu. Tyle, ze o sciaganiu czegos tam:-) mozesz zapomniec:-)
 
Dziewczyny, przepraszam ze tak sie naprzykszam, ale jestescie niezastapionym zrodlem wiedzy dla mnie:tak: bo od poloznych ciezko sie czegos dowiedziec kontketnego:-(
chcialam Was zapytac jak wyglada tutaj sprawa posiewu z pochwy przed porodem? robia, nie robia? czy tylko na zadanie? wiem, ze w Pl jest obowiazkowy min ze wzgledu na paciorkowca... dzieki za wszelkie info. ps-ja bede rodzic w Rotundzie w Dub.
 
Nie wiem jak jest w meteorze, ale my mielismy vodafona i placilismy co miesiac staly abonament ok 30€. Czasami przekroczylismy ale najwiecej chyba kolo 12€ musielismy doplacic.
Takze jesli masz wybrany abonament, to nie powinno byc problemow z przekraczaniem limitu. Tyle, ze o sciaganiu czegos tam:-) mozesz zapomniec:-)
taki na abonament to mamy z 3G lipa jakich malo:baffled:
Od jakiegos czasu zrobila sie masakra,placimy 20e na miesiac ale coz z tego jak strona laduje sie dlugo.
Czasami jak wejde na bb poczytam a odpisac nie odpisze bo juz nie chodzi,albo wywala mnie przy wysylaniu odp:baffled:....
Czasami podczas szukania czegos w necie wylacza mi sie 1000razy:wściekła/y:

a co dosciagania to sciagalismy sporo i raz tylko musielismy doplacic 8e.....teraz o sciaganiu moge zapomniec-nie ciagnie wcale-wylacza sie

A teraz wzielismy meteora na proba na karte-czyli tak jak tele....
No i nie wiem jak sie to ma do calego miesiaca,chodzi mi o koszta....

Dzis zatankowalam za 20e zobacze na ile starzczy

Mnie nie robili tego posiewu
 
Witam.
Jak widac "zaraz" to pojęcie względne u mnie :-D
Ale jakoś weny brak i w dodatku mam chorego Matta.Biedak ma biegunkę :sorry2:
Za godzinkę pędzimy do lekarza bo to już się ciągnie od niedzieli.Słaby jest i taki biedny.:sorry2:

Ty grynio mnie w każdej ciąży bolała głowa.Jak rano wstawałam z bólem głowy tak się kładłam wieczorem z bólem.Cały dzień.O dziwo w nocy mnie nie bolała.
Ciągnęło się to do 18-19 tygodnia ciąży jednak nie brałam żadnych paracetamolów bo w lekomanię bym popadła :-D

aga mnie nie robiono żadnych posiewów :no: Ale możesz skłamac,że masz upławy i cię swędzi :cool2::-D to może i zrobią wymaz :sorry2:


Dziś Antek też nie był w przedszkolu,ale od 5:30 co chwila zmieniałam pieluchę Mateuszkowi i za cholerę nie byłam w stanie wyjśc z nimi :baffled:
 
Witam się i ja:-)
Tichonek-spokojna Twoja śliczna główka...Jesteśmy(Marta też)...Tylko teraz ja mam na głowie sprawę swojego autka...I może(plis)dziś wreszcie nabędziemy...Nawet taki jaki chcieliśmy,niestety nie ten rocznik-przyjdzie nam staruszka kupić:-(
Frog-podeślij teściówkę do mnie-mi się sprzątanko naprawdę przyda;-):tak::-D
Emili-ponoć dobrze jest dawać dzieciom wit.D3 do roku życia(chybaże karmisz kaszką -nie piersią.Bo one mają dostatek witaminy)Na irl.jest napisane aby podawać 5kropli.Ja ostatnio dostałam takie w kapsułkach do dawkowania od Marty(dzęx)
Ewelcia-brawo dla Szymusia-uważaj tylko,żeby wszystkiego dookoła nie obgryzł;-)
Anineczko-buziak na zdrówko dla Matta:sorry2:
 
Witam.
Jak widac "zaraz" to pojęcie względne u mnie :-D
Ale jakoś weny brak i w dodatku mam chorego Matta.Biedak ma biegunkę :sorry2:
Za godzinkę pędzimy do lekarza bo to już się ciągnie od niedzieli.Słaby jest i taki biedny.:sorry2:

Ty grynio mnie w każdej ciąży bolała głowa.Jak rano wstawałam z bólem głowy tak się kładłam wieczorem z bólem.Cały dzień.O dziwo w nocy mnie nie bolała.
Ciągnęło się to do 18-19 tygodnia ciąży jednak nie brałam żadnych paracetamolów bo w lekomanię bym popadła :-D

aga mnie nie robiono żadnych posiewów :no: Ale możesz skłamac,że masz upławy i cię swędzi :cool2::-D to może i zrobią wymaz :sorry2:


Dziś Antek też nie był w przedszkolu,ale od 5:30 co chwila zmieniałam pieluchę Mateuszkowi i za cholerę nie byłam w stanie wyjśc z nimi :baffled:
Oj,biedny Matt:hmm:.A od czego to może byc?Sprawy żołądkowe czy bardziej jakieś przeziębienie+leki?
Jesssuu,pamiętam jak Radek kiedyś był chory,brał leki i do tego (albo z tego)dostał biegunki:szok:Cały czas mu z pupy leciało,a odparzenia się zrobiły w moment,darł się jak opętany bo go to strasznie piekło i do tego kupka z lekami szła,normalnie miał wżery na pupce.Ja aż syczałam jak go przebierałam,ała...jak to musi bolec:-(Żadne kremy nie pomagały,dopiero Linomag kupiłam i on ponoc utworzył taką oslonkę na pupce,że tak szybko się do rany (wiadomo co)nie dostawało.3 dni z tym walczyłam i płakałam razem z młodym,a co dopiero 5 dni jak Matt:szok:
 
reklama
Witam!
Zaraz cosik poczytam ale najpierw chcialam sie pochwalic:-p
Mamy pierwszego zabka:-):-):-)

A ja mam pytanko....
Ma ktos neta na karte?
My wzielismy na probe wczoraj z meteora(w ciagu 10 dni mozna oddac)-dziala ok,tylko zastanawiam sie ile nas wyniesie na miesiac?

Szym dzis dal mi pospac....spal od 20:45 do 6 a potem o dziwo zasnal i spal do 8 :)
Za tio przed 12 dal mi niezly koncert,az piszczal,dalam mu nurofen i dopiero zasnal.

Gratuluję ząbka:-D:-D:-D:-D

My mamy na kartę z 3G, na miesiąc mamy 25 euro i 10GB i w zupełności nam wystarcza, a ile ściągam:-D:-D:-D, głównie seriale, ale idzie

A my poszłyśmy na spacerek, bo pogoda znośna. Ania leżała sobie na łóżku na brzuszku, nagle patrzymy a ona się przeturlała:-D:-D:-D, dobrze, że łóżko duże:szok:

Dziewczyny, przepraszam ze tak sie naprzykszam, ale jestescie niezastapionym zrodlem wiedzy dla mnie:tak: bo od poloznych ciezko sie czegos dowiedziec kontketnego:-(
chcialam Was zapytac jak wyglada tutaj sprawa posiewu z pochwy przed porodem? robia, nie robia? czy tylko na zadanie? wiem, ze w Pl jest obowiazkowy min ze wzgledu na paciorkowca... dzieki za wszelkie info. ps-ja bede rodzic w Rotundzie w Dub.

Mi nie robili, a też rodziłam w Rotundzie
 
Do góry