reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
czesc Dziewczyny,
ja tak troche z innej beczki. W kwietniu mam urodzic synka w Rotundzie w Dublinie i zastanawiam sie, czy jest szansa, zeby mi jeszcze przed porodem jakies usg zrobili? bo mialam to jedno planowe (w 20tyg) ale boje sie ze moze cos byc nie tak. Poza tym, chcialabym przynajmniej mniej wiecej wiedziec ile dziecina wazy i mierzy, zeby wiedziec czego sie moge spodziewac. A tu tylko polozna z miarka krawiecka, ale to jakos do mnie nie przemawia... Mialyscie moze jakies dodatkowe usg? jesli tak, to jest jakis "sposob" zeby zrobili? nie chce przesadzac i naciagac, ze dziecka nie czuje, czy ze mnie cos boli czy cos, bo jak narazie jest w miare ok.
dzieki za info,
pozdr
Aga

Tak sami z siebie to raczej Ci nie zrobią, mi zrobili dzień przed porodem (urodziłam wcześniej o tydzień), bo według centymetra położnej mała przestała rosnąć

Witam

Ewelciu 100 lat

Ania miała wczoraj swój dzień dziecka:-D:tak:, spała, więc nie obudziłam jej na kąpanie

Andziulina
ja mam Zmierzch w wersji pdf od Misi:tak:, więc jeśli taka wersja Ci odpowiada to napisz mi na priv maila to Ci wyślę:-)

Mamy w planach zrobić zakupy w Lidlu, na szczęście pogoda zapowiada się ładna.

Misia dobrze, że z Alem lepiej
 
dyta,ja nie pomogę:no:Nie znam się na tutejszych lekach dla takich maluszków.Radek tu przyleciał w wieku 15-tu miesięcy i dłuuuugo nic nie musiałam mu kupować:tak:A wiadomo,teraz jak już coś się dzieje to bierze syropki dla starszaków:tak:
A tak poza kaszlem jak Dominiś?
misia,jak Alencjusz?
marta,idziecie do GP?Z Szymkiem czy z Oliwką,a może z dwójką?
Jak dzieci chorują to i rodzice chorzy-na duszy:sorry2:Tak by człowiek chciał na siebie wziąć to dziecka choróbsko...:sorry2:
Biorę się za odkurzacz i gulasz:tak:
 
tichonek narazie układam ciuchy w szafach:sorry2:a mały w dzień nie kaszle i jakoś mi ciężko sie do tego lekarza wybrac:zawstydzona/y:trzeba ze 2 godziny czekac:wściekła/y:Oliwke tylko głowa boli,juz nie wymiotuje i nawet zjadła:tak:
 
dyta,ja nie pomogę:no:Nie znam się na tutejszych lekach dla takich maluszków.Radek tu przyleciał w wieku 15-tu miesięcy i dłuuuugo nic nie musiałam mu kupować:tak:A wiadomo,teraz jak już coś się dzieje to bierze syropki dla starszaków:tak:
A tak poza kaszlem jak Dominiś?
misia,jak Alencjusz?
marta,idziecie do GP?Z Szymkiem czy z Oliwką,a może z dwójką?
Jak dzieci chorują to i rodzice chorzy-na duszy:sorry2:Tak by człowiek chciał na siebie wziąć to dziecka choróbsko...:sorry2:
Biorę się za odkurzacz i gulasz:tak:

Poza kaszlem dobrze:tak:Nie ma gorączki,ani katarku tylko ten nocny kaszel:confused: Marudny jest troszkę,ale mniej niż wcześniej:tak: Myśle,ze gorączkował przez ząbki,a kaszel może po basenie:sorry2:hmm
Wpadnij na kawke jak nie masz planów:blink:
 
dzień dobry Mamuśki;-)
Andziulina ja mam Zmierzch w wersji pdf od Misi:tak:, więc jeśli taka wersja Ci odpowiada to napisz mi na priv maila to Ci wyślę:-)
asieńka - dziękuję za chęci, ale zmierzch już czytałam i pozostałe dwie części... brakuje mi tylko ostatniej... nie pamiętam tytułu - chyba "przed świtem" :sorry2:

a pozostałym Mamusiom i ich dzieciaczkom - dużo zdrówka!!!
 
Pozwólcie,że się tak wyrażę-mam dupowaty jakiś dzień:-:)wściekła/y:Nic mi się nie chce i zaraz całą gromadą(czyt.ja ,Dadzia i Daniel)ruszymy na podbój sypialni;-)
 
Poza kaszlem dobrze:tak:Nie ma gorączki,ani katarku tylko ten nocny kaszel:confused: Marudny jest troszkę,ale mniej niż wcześniej:tak: Myśle,ze gorączkował przez ząbki,a kaszel może po basenie:sorry2:hmm
Wpadnij na kawke jak nie masz planów:blink:
No,niestety mam:sorry2:Już się umówiłam na kawkę z koleżanką :tak:Specjalnie sobie teraz trochę ogarnęłam chatkę i gulasz ugotowałam,żeby mieć trochę luzu:tak:Jak wrócę tylko podłogi pomyję.
 
reklama
Wielkie dzieki za zyczenia !
A to kawka torcik i winko dla Was:-)




Dyta cebionmulti mozesz podac.....jesli masz oczywiscie.

Maly spi a ja obiad robie,ale pomyslalam ze w miedzy czasie wskocze tutaj....
Maly mi dzis lulal do 7 a nie do 6;-) ale tylko dlatego ze dalam mu mleko o 2 a nie wode.
Chcialam pospac:-p
 

Załączniki

  • 27bbe33b6844b861med[1].jpg
    27bbe33b6844b861med[1].jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 19
Do góry