reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Aga, oni raczej nie robią, mi zrobili dwa ale tylko dlatego, że na pierwszym wyszło łozysko przodujące
moze sprobuj powiedziec ze sie denerwujesz, że dziecko sie bardzo kreci i boisz sie czy sie pepowiną nie owinelo itp poprosic, albo gdzies prywatnie

Dziewczyny no nie wierze, ze zadna z was nigdzie na wczasach nie była, pisac mi tu zaraz jakies fajne hotele dla dzieci!!!! ;-)
 
reklama
moniadan ja niegdzie nie bylam i tez chcę jechac i nie mam pojęcia gdzie:confused::baffled:

przyszedł do mnie list: parents of Kinga Król(Garlicka) to drugie moje nazwisko ale nie moje dziecko:no:zeby sie stawic na bilans:confused::dry:ale z kim:confused::dry:
 
Aga, oni raczej nie robią, mi zrobili dwa ale tylko dlatego, że na pierwszym wyszło łozysko przodujące
moze sprobuj powiedziec ze sie denerwujesz, że dziecko sie bardzo kreci i boisz sie czy sie pepowiną nie owinelo itp poprosic, albo gdzies prywatnie

Dziewczyny no nie wierze, ze zadna z was nigdzie na wczasach nie była, pisac mi tu zaraz jakies fajne hotele dla dzieci!!!! ;-)

Aga spróbuj może prywatnie jak ci bardzo zależy,bo wiesz jakie oni mają tu podejście.Powiedzą Ci,ze wszystko wygląda w porządku i nie ma takiej potrzeby...


Moniadan ja osobiście polecam wyspy Kanaryjskie.Co prawda byłam wtedy bezdzietna ,takze nie przykładałam wagi co do atrakcji dla dzieci,ale jak się rozejrzysz to na pewno znajdziesz dla nich jakis fajny hotel:tak:Tak miło wspominamy tamte wakacje,ze mamy ochote jeszcze raz tam wrócić,tylko może z kimś jeszcze,bo tak samemu to juz troche nudno:tak: Byliśmy jeszcze w Tunezji,ale nie polecam.Wogóle do krajów Arabskich powiedziałam,ze więcej już nie pojade:no:

Mój synus zasnął,ale znowu coś kurcze pod wieczór był nie spokojny:-( No i słyszę przez niańkę jak sobie od czasu do czasu pokasłuje:-(Dziwne,cały dzień było spoko:confused:

Uciekam,bo S mi mówi,ze mało poświęcam mu czasu:sorry2:
Dobrej nocki życzę wszystkim:blink:
 
przyszedł do mnie list: parents of Kinga Król(Garlicka) to drugie moje nazwisko ale nie moje dziecko:no:zeby sie stawic na bilans:confused::dry:ale z kim:confused::dry:
:-D:-D:-D

Marta to nie dobrze ze dzieci chore i ze Szym daje popalic,moze w nocy bedzie lepiej spal?

Moj Szym dzis sie darl przez pol godziny non-stop az sie bordowy robil,chcialam mu dziasla posmarowac ale sie nie dal,cudem nurofen mu wcisnelam i przeszlo.
Pozniej wkladam palca do buzi i poczulam zabka,chcialam postukac lyzeczka ale sie nie dal.
Nie wiem czy juz zab sie przebil czy tylko go tak czuc przez dziasla:confused:
<Mam nadzieje ze jutro wyczaje:tak:;-)
Moniadan my nigdzie nie bylismy:sorry2:wiec nie pomoge.
Planowalismy ale na planach sie skonczylo:baffled:.
Misia jak Al sie dzis czuje?
Lepiej juz?
 
Ciao dziewczynki!

Udalo mi sie wpasc na chwile. Nadrobilam Was no i cos skrobne. 2 dni wyciete z zyciorysu! 2 noce nieprzespane, calutkie tulilam Ala, ktory rozpalony do czerwonosci wyl!!! :-( W dzien nie lepiej- ciagle goraczka, plamy na calym ciele. Bylismy dzis u lekarza ale akurat dzis juz bylo mu lepiej! Wysypka prawie zeszla, goraczka tez spadla. Tylko maly zmeczony, nie chcial sie bawic, nie ma sily sie podnosic jak lezy na brzuszku. Lekarz powiedzial, ze to nie jest trzydniowka tylko jakis inny wirus, i ze samo przejdzie. Kazala dawac nurofen na przemian z Calpolem no i czekac...A ja jak zoombie. Naprawde straszne dni i noce! jestem wykonczona! A na dodatek dzis mialam rade pedagogiczna i dopiro wrocilam do domu. Cale szczescie, ze dzis Al juz lepiej i A. sam go polozyl spac. :tak: Z drugiej strony lepiej, ze go dopadlo teraz, niz w nastepnym tygodniu, kiedy to przyjezdzaja moi rodzice, mamy slub i chrzest! To by dopiero bylo!!:szok:

Jutro ide robic wlosy- nareszcie!!! Wczoraj robilam pazury- nareszcie moje dlonie wygladaja jak trzeba!

No i to chyba na tyle. Lece bo jeszcze chce skozystac z chwili wieczora i przygotowac cos na zajecia!
Ciaoooo!!:-)
 
aaniaa - a jak często karmisz Kacperka w nocy? bo może udałoby Ci się wyskoczyć miedzy karmieniami? mój Igor jak był w wieku Kacperka, to spał od 20.30 do 3 rano, więc miałam przerwę;-) a może wpadnicie jutro do nas na kawkę? czy tam herbatkę (bo karmisz;-))
a Mały już wstał:tak: teraz przetrzymam go z godzinkę i wtedy kąpiel i spanko:tak:

No wlasnie ostatnio zaczal wstawac co 3 godz. Wczesniej wstawal o 12 a pozniej o 6. A teraz o 10, 1, 4, 7. No ale moze cos wymysle;-)
A pewnie ze moge wpasc:-) tylko o ktorej i dokladnie musisz mi wytlumaczyc gdzie mieszkasz. Chyba ze gdzies sie umowimy na doughiska.
 
reklama
No wlasnie ostatnio zaczal wstawac co 3 godz. Wczesniej wstawal o 12 a pozniej o 6. A teraz o 10, 1, 4, 7. No ale moze cos wymysle;-)
A pewnie ze moge wpasc:-) tylko o ktorej i dokladnie musisz mi wytlumaczyc gdzie mieszkasz. Chyba ze gdzies sie umowimy na doughiska.
może coś się da wymyślić;-) wyślę ci na priv adres :tak:

MartaF - no to ciekawe z tym dzieckiem i bilansem:-D
Misia - biedny Al:-( mam nadzieję, że będzie tylko lepiej i do niedzieli będzie zdrów jak rybka:tak: coby jego mama mogła spokojnie balować;-)

a my sobie siedzimy w trójeczkę i oglądamy jakiś horror:szok: popijając drinki;-) spokojnej nocki Dziewczynki:-)
 
Do góry