reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ewelcia,dla Ciebie kochana najlepsze życzenia urodzinowe:tak:Ty młoda d**a jesteś:-DSzczęścia,zdrowia,spełnienia wszystkich marzeń.
birthday24th.gif
 
reklama
czesc Dziewczyny,
ja tak troche z innej beczki. W kwietniu mam urodzic synka w Rotundzie w Dublinie i zastanawiam sie, czy jest szansa, zeby mi jeszcze przed porodem jakies usg zrobili? bo mialam to jedno planowe (w 20tyg) ale boje sie ze moze cos byc nie tak. Poza tym, chcialabym przynajmniej mniej wiecej wiedziec ile dziecina wazy i mierzy, zeby wiedziec czego sie moge spodziewac. A tu tylko polozna z miarka krawiecka, ale to jakos do mnie nie przemawia... Mialyscie moze jakies dodatkowe usg? jesli tak, to jest jakis "sposob" zeby zrobili? nie chce przesadzac i naciagac, ze dziecka nie czuje, czy ze mnie cos boli czy cos, bo jak narazie jest w miare ok.
dzieki za info,
pozdr
Aga

Hej! Tak to niestety jest w Rotundzie, ja chodziłam do Coombe i tam za każdą wizytą było USG, krótkie bo krótkie, ale było! A potem przeniosłam się do Portlaoise i tam też było zawsze USG. Może zmień po prostu szpital?

Straszne zacofanie w tej Rotundzie, czy jak... Nie wyobrażam sobie, żeby mi mierzyli brzuch centymetrem :no:
 
Witam i ja:tak:
EWELCIA-Stu latek Ci życzę w szczęściu i dostatku,kolorowego życia i spełnienia wszyściutkich marzeń:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Marta-jak nocka:baffled:
Tichonek-oczywiście zwróć synkowi uwagę,ale niech nie pozwala innym dzieciakom na zbyt dużo:tak:Szacunek musi być:cool2:
A skoro mówiłyście o przemieszczaniou się dzieci,to też mam coś:tak:Mam braci blizniaków,którzy jako niemowlęta spali w dwóch łóżeczkach i od momentu kiedy zaczynali siadać moja mama znajdowała ich śpiących,bawiących się itp.w łóżeczku jednego z nich:szok:Nikt bladego pojęcia nie ma jak to możliwe,ponieważ łóżeczka były na najwyższym poziomie-gdyby któryś się wygramalał musiałby spaść i słychać byłoby wielkie łubudu:dry:Ech-te dzieciaczki:-).
Tymczasem mykam i miłego dzionka życzę
 
lubiczanka az sama sie zdziwiłam bo mały zjadl o 23 potem o 4:-)potem o 7 i spi dalej:-):-Dale strasznie kaszle i lece dziesiaj do GP:baffled:
 
dzien doberek:-D
Ja tez sie witam, Tichonek Ty sie wstydzisz za to ze Twoj synek sie bije w przedszkolu? Toz to chlopak dobrze ze sobie nie daje w kasze dmuchac:-). Moi rodzice non stop wysłuchiwali jaka to ja niegrzeczna, biłam wszystkich po kolei, nawet tych starszych którzy dokuczali mojej siostrze :szok: a jest o rok starsza. Moj tato palil raka w przedszkolu a jak wychodzilismy to mowil dobrze ze sobie radzisz :-D:-D:-D.
Ewelcia - STO LAT I SPEŁNIENIA MARZEN:-D:tak::-D:tak::-D:tak:
Dla wszystkich chorych dzieciaczków zdrówka, zdrówka, zdrówka. Lece bo moje dziecko juz sie domaga towarzystwa:-)
Milego dnia
 
reklama
Witam laski
wpadłam sie przywitac:)
Ewelcia stooooo lat!!!
Misia oby z Alem było lepiej.. no i badz dumna z tatusia ze tak łądnie synka usypia:)
My bylismy we Wrocku pojezdzilam po kolezankach po sklepach do kina poszlam obejrzec Nine.
Teraz juz jestesmy w domu odwiedzamy babcie i dziadkow, i kolezanki.
Olivier u dentysty łądnie lezal na fotelu dał sobie zeby zrobic, jeszcze tylko w przyszl tyg i koniec. Bylismy u dermatologa to powiedzial ze to co oli ma na plecach to atopowe zapalenie skóry przepisal kremy itp wiec oby sie poprawiło.
bylismy tez u pediatry to powiedzial że Olivier ma lekkie plaskostopie wiec kupilam wkladki ortopedyczne no i ćwiczenia trzeba robic.
Nadal jest zimno, jak sie troszke ociepli to pójde na lodowisko pojezdzic na łyzwach, i z dzieckiem na sanki bo sa takie mrozy ze nie ma mowy o spacerkach.
Miłego dnia buziaki
 
Do góry