reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

a my właśnie po obiadku :-) zaszalałyśmy dzisiaj ze współlokatorką i narobiłyśmy kopytek dla wszystkich domowników;-) do tego pyszny sosik i kapustka kiszona. mniam:-) wszystkim szczęki opadły, bo nie musieli szykować obiadu.

gastone - faktycznie dziwna sprawa z tym Twoim przemieszczeniem...:sorry2: pewnie też zawału bym dostała.

ewelcia - ja też myślę, żeby zmienić mu siedzonko, bo strasznie ruchliwy. nie chce spokojnie siedzieć, tylko skacze cały czas...

mamo ady - o tych duchach to nie pomyślałam, ale w sumie, jakby się to nie wyjaśniło, to kto wie...:sorry2:

MartaF - zdrówka dla dzieciaczków

Tichonek - brawa dla Radzia - w końcu chłopak z niego, a nie baba;-) oby tylko nie przesadzał.:tak:
 
reklama
Hallo:-)
Ciekawa sprawa z tym przemieszczaniem się dzieciaczków:-D:-D

Tichonku- Radzio Twój dobrze sobie radzi:tak::-D:-D
a co się będą z niego śmiać:cool2:

A ja szczęśliwa jestem,bo Dominik przez cały dzień nie ma gorączki ani kaszlu:tak:
Nie wiem co to wczoraj było,ale niech już nie wraca do nas:sorry2::blink:
Wogóle jest dzisiaj o wiele grzeczniejszy niż przez ost.tydzień:confused::-)
Coś go musialo męczyć:baffled:
 
heh - mój Mały też padł i śpi już ponad godzinę:szok: z reguły ma pół godzinną drzemkę, a tu proszę...:sorry2: próbowałam go obudzić, ale otworzył tylko oko, popatrzył i śpi dalej. a o 20 ma być kąpiel i nie wiem, co robić...:confused:
asieńka - ja przeczytałam 3 tomy i niestety nie zdobyłam ostatniej części... a tu nie znam nikogo, kto by miał pożyczyć...
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Ja dzisiaj poczytuje was tylko bo nie mam weny na pisanie. Ale cos tam skrobne.;-)
Andziulina jezeli tylko zdecyduje sie jechac to napewno bede chciala z wami ale caly czas sie zastanawiam bo Kacper niby juz lepiej ale ja karmie jeszcze piersia i nie wiem co robic.Na poczatku pomyslalam ze po prostu O da w nocy butle bo przeciez butle w dzien wcina ale tak sie zastanawiam:dry::confused::confused::confused:.
No a dla swojego malego zrob dzien dziecka (znaczy nie kap):-):-D:tak: ...jak tak slodko spi :-)
Tichonek no to masz prawdziwego chlopa w domu... nie da sobie w kasze dmuchac:tak::-)
Dla wszystkich chorowitych duzo zdrowka:tak:
 
aaniaa - a jak często karmisz Kacperka w nocy? bo może udałoby Ci się wyskoczyć miedzy karmieniami? mój Igor jak był w wieku Kacperka, to spał od 20.30 do 3 rano, więc miałam przerwę;-) a może wpadnicie jutro do nas na kawkę? czy tam herbatkę (bo karmisz;-))
a Mały już wstał:tak: teraz przetrzymam go z godzinkę i wtedy kąpiel i spanko:tak:
 
umnie masakra:-:)wściekła/y:Oliwka blada jak ściana:baffled:mówize boli ją glowa i brzuch:-(Szymon nie chce spac tylko sie drze:-:)wściekła/y:ahhh
 
MartaF to wirus, współczuje, spróbuj izolowac dzieci, zeby ci chociaz szymonka nie zaraziły, a moze tez juz go brzuszek boli i nie chce spac
gdyby Olwie bardzo bolało, to mozesz jej dac pół tabletki no-spy, jak Eryk miał jelitówke i az skurcze brzucha bardzo bolesne to lekarka nam tak powiedziała,

Witam w ogole! :-)
mnie cała szczena boli, na starość ósemka mi rosnie :szok::wściekła/y:

chyba zaraz spać pójde, w tv kompletnie nic ciekawego nie leci, Miś i same programy o morderstwach

Dobranoc mamuski, spokojnej nocki życze
 
reklama
czesc Dziewczyny,
ja tak troche z innej beczki. W kwietniu mam urodzic synka w Rotundzie w Dublinie i zastanawiam sie, czy jest szansa, zeby mi jeszcze przed porodem jakies usg zrobili? bo mialam to jedno planowe (w 20tyg) ale boje sie ze moze cos byc nie tak. Poza tym, chcialabym przynajmniej mniej wiecej wiedziec ile dziecina wazy i mierzy, zeby wiedziec czego sie moge spodziewac. A tu tylko polozna z miarka krawiecka, ale to jakos do mnie nie przemawia... Mialyscie moze jakies dodatkowe usg? jesli tak, to jest jakis "sposob" zeby zrobili? nie chce przesadzac i naciagac, ze dziecka nie czuje, czy ze mnie cos boli czy cos, bo jak narazie jest w miare ok.
dzieki za info,
pozdr
Aga
 
Do góry