reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Tabasia zima, snieg pada :szok:
M wyszedl z Erykiem zeby śnieżkami sie porzucać, a ten dzikus uciekł do domu, bo mu na buzie padalo
Kurcze mam nadzieję, ze do jutra to spotpnieje i nie będzie mrozu, bo ja musze na zakupy jechać
a w ogoel co to dziś za dzien, banki zamkniete, poczta tez :sorry2:

Wczoraj naoglądałam się na noc Zmierzch i poxniej mi sie snilo po nacach, ale fajny ten film i Edward i Bella ;-) no nie dziewczynki, Larcia jak tam czytanie idzie?
 
reklama
Witam sie po swietach ...

My chorzy na swieta i teraz jeszcze zostala nam kaszel.
Fi kaszle i ma katra , bylismy u lekarza ale mowi ze nic złego i ze przejdzie...
Podaje mu krople do noska i syropek na kaszel.

Podczytuje Was ale ostanio nie moge sie z niczym wyrobic po swietach ...:nerd:

**chyba jestem wyjatkiem jakis :-D bo ja jeszcze nie byłam na zadnej wyprz:sorry2: niechce mi sie :-)

Gastone oj wiem co czujesz z tymi , ja z Fi miala od 6tc do 18 tc mdlosci:baffled:

misia uwielbian twoje posty czytac :cool2:

Za dwa dni witaj Galway;-)
 
Tabasia zima, snieg pada :szok:
M wyszedl z Erykiem zeby śnieżkami sie porzucać, a ten dzikus uciekł do domu, bo mu na buzie padalo
Kurcze mam nadzieję, ze do jutra to spotpnieje i nie będzie mrozu, bo ja musze na zakupy jechać
a w ogoel co to dziś za dzien, banki zamkniete, poczta tez :sorry2:

Wczoraj naoglądałam się na noc Zmierzch i poxniej mi sie snilo po nacach, ale fajny ten film i Edward i Bella ;-) no nie dziewczynki, Larcia jak tam czytanie idzie?

Moniadan :szok::szok::szok::szok::szok::szok: niezle z ta zima :no:
Czemu banki dzis zamkniete byly?
My przylatujemy do Knock i mam nadzieje, ze lotu nie odwolaja :-D Bo jak lecielismy tydzien temu to bylo bialo. No i ciekawe czy auto odpali :-D
 
Ciao Dziewczynki!
Mialam dzis super dzien! Poszlam ok 12 do mojej sasiadki (ma syna dzien mlodszego od Ala) i tak siedzialam u nich do 17.40! Bylo tak super! Zjedlismy pierogi, potem pilismy najprawdziwsze Porto! POtem dolaczyl do nas Aaron i bylo extra! Dzieciaki swietnie sie sprawowaly:-) Dzien zaliczam do bardzo udanych! Na dworze biala zima- cudownie....ale racja- szkoda ze nie przymrozilo bo straszna plucha sie zrobila. Jak wracalismy do odmu moje ukochane rozowe futrzane buty ulegly zalaniu i przemokly mi skarpety,....:baffled: Al Padl jak kawka..zobaczymy na jak dlugo.
Jestem po slusznej porcji bigosu...bedzie sie w nocy dzialo!:-D

Dobrej nocki dziewczynki!
 
witam kobitki,
ja tez dzis wyladowalam w blanchu, ale to bardziej zakupy pod gosci;-) kupili co chcieli, nawet moj P sie zdecydowal bo ciezko mu idzie kupowanie dla siebie, ja dzis nic:-( ale dla malej wpadly bluzeczki :-D z przeceny, moze jutro sie uda wyrwac do fryzjera, zobacze, a na sylwka bedziemy w domu - goscie wylatuja 01/01 rano wiec z imprezy nici, ale szampana oczywiscie sie napijemy:-):-):-), pogoda dzis okropna:-:)-:)-(
 
witam

gastone nie wiem czy pamiętasz ale ja strasznie sie czułam przez większą połowe ciązy,co zjadłam to do kibelka:tak:od wieku to nie zależy bo z Oliwką tez tak miałam:-p

a ja cały dzień u lubiczanki(dzięki kochana) mały grzeczny był jak aniołeczek a po powrocie do domu marudny i przysypia po 5 minut:dry:chyba nocka bedzie z głowy:-(
 
Tabasia robią glukozę tu w szpitalu zapytaj się na następnej wizycie ... u mnie były podstawy do tego bo tato mój ma cukrzycę ostatnio przy zawale mu wykryli no i szybko tyję :baffled::dry:dlatego u mnie badania bankowe.
Czuję się dzisiaj jak przemielona przez maszynkę do mięsa nawet popołudniu zasnęłam na kanapie zaraz po obiedzie przez co się teraz czuję jakby mi żołądek spuchł :eek: i jest mi niedobrze. Gastone łączę się z Tobą w bólu też tak miałam na początku ciąży przez kilka tygodni później przeszło ale za to od tamtego czasu mam tak że jak za dużo zjem to jak by mi kto ołowiu do środka nasypal strasznie ciężko trawię :dry:
 
reklama
Do góry