reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ania wykapana, teraz usypianko. M robi porządki w akwa, więc zajrzałam jeszcze do Was:-). Potem kolacja, jakiś filmik może.. Do Polski powróciła zima:-), biało wszędzie, mrozu nie ma,a e tak ładnie biało jest.

Dobrego wieczoru i dobrej nocy
 
ja tez nie śpie;-)była lubiczanka u mnie i bardzo podniosła mnie na duchu za co baaaaardzo serdecznie jej dziękuje kochana ty moja:tak:

pauletta witam w klubie,ja tez niemam sie z czego cieszyc:no:

gastone myśle ze każda z dziewczyn tak sie objadła ze nie ma siły pisac:-Da i seriale powróciły:tak:
 
ja tez nie śpie;-)była lubiczanka u mnie i bardzo podniosła mnie na duchu za co baaaaardzo serdecznie jej dziękuje kochana ty moja:tak:

pauletta witam w klubie,ja tez niemam sie z czego cieszyc:no:

gastone myśle ze każda z dziewczyn tak sie objadła ze nie ma siły pisac:-Da i seriale powróciły:tak:
Martuś-nie będę ukrywać,że jesteś dla mnie jak siostra w wersji Irlandzkiej,bo choć mam 3 i strasznie mi ich brakuje,to jesteś dla mnie taką zastępczą i tu na miejscu:-).I co Ci jeszcze powiedzieć mogę-(choć mówi się łatwo)głowa do góry,byle do przodu...i cokolwiek by się nie działo my jesteśmy tutaj i możesz się zwracać ze wszystkim-jak do siostry:tak:
 
Martuś-nie będę ukrywać,że jesteś dla mnie jak siostra w wersji Irlandzkiej,bo choć mam 3 i strasznie mi ich brakuje,to jesteś dla mnie taką zastępczą i tu na miejscu:-).I co Ci jeszcze powiedzieć mogę-(choć mówi się łatwo)głowa do góry,byle do przodu...i cokolwiek by się nie działo my jesteśmy tutaj i możesz się zwracać ze wszystkim-jak do siostry:tak:
nawet nie wiesz jak mi sie cieplutko na serduszku zrobiło:tak:jeszcze raz dziękuje;-)nie wiem co bym zrobiła bez ciebie:no:
 
Jestem!:-)
A wiec- choc zdanie nie powinno sie zaczynac od 'A wiec'...

A wiec u mnie popoludniu byla Kamcia z Olim. Bylo bardzo milo:-)

Upieklam makowca ale pozal sie boze...nawet sie nie wypowiem co mi z tego wyszlo.....i nie wiem tez dlaczego....najlatwiejszy przepis pod sloncem i totalna porazka...chyba pierwszy raz mi ciasto nie wyszlo, a robilo sie trudniejsze. :-(

Wieczorem wyskoczylam do NEXTA i mialam tylko poogladac, a do kasy przytargalam kilka wieszakow z ciuchami dla Alexa. Sobie kupilam kapcie i torebke na slub za jedyne 3.50:-) To to ja lubie:-) A dopiero co z Kamcia gadalysmy o czarnych kopertowkach a tu prosze! :-):-) Najgorsze jest to, ze zurzylam polowe kasy, ktora dostalam od A. na moj sobotni schopping i teraz musze sie do niego ladnie umiechac zeby dolozyl znowu:-D

No, a teraz umylam banie i zaraz spozyje likier:-D Seriali zapomnialam obejrzec...jutro zobacze powtorke Na Wspolnej z rana:-)

No to zmywam sie narazie...byeeee:-)
 
Misia ja na swieta pieklam ten makowiec
Makowiec zawijany
wklejalam ten link juz na odpowiednim watku-wyszedl rewelacyjny,normalnie jak cukierni-moj stwierdzil ze nawet lepszy;-):-).

Marto,Lubiczanko fajnie ze jestescie tak ze soba zwiazane:tak::-).
JA tez mam tutaj jedna super kolezanke i zawsze moge na nia lioczyc...jak na siostre,(rodzonej nie ma:no:)
 
hej dziewczyny
mam pytanie o kupno biletow lotniczych. jestem w ciąży (choć to nieistotne dla mojego pytania) i wybieram sie w styczniu do irlandii. chcę lecieć ryan airem z wro do shannon około 20 stycznia na miesiąc. zastanawiam się, czy już teraz kupić bilety czy też poczekać? może być taniej za jakis czas czy raczej tendencja w drugą stronę? dajcie znaka jak to z waszej praktyki wynika!
 
reklama
Witam się z rana dziewczynki!!!
Maruśka-właściwie ciężko powiedzieć,bo za liniami lotniczymi nie nadążysz-czasem walną jakąś promocję w ostatniej chwilii,ale nie jest to regułą...Z resztą jeżeli masz określoną datę wyjazdu to nie wiem czy chcesz ryzykować,że miejsc zabraknie:dry:
Ewelcia-dobrze mieć kogoś naprawdę bliskiego,zwłaszcza tu z dala od dotychczasowych przyjaciół i rodzinki:tak:.Więc dobrze,że i Ty masz kogoś "na dobre i na złe":-)
Gastone-jak widzisz posucha wczoraj była i nie masz tak dużo do nadrabiania:-D
Misia-skąd ja to znam?Zawsze jak pojadę do jakiegoś sklepu-tak tylko się rozejrzeć ,nuie ma bata,żebym nie wyszła obładowana...Wszystko jest dobrze,kiedy J jest ze mną i widzi ile płacę...gorzej kiedy w ruch idą moje zaskórniaczki....:blink:
Martuś-czekamy
A teraz miłego dnia życzę i lecę,bo mi sie dziecię rozpłakało i Tatę zaraz obudzi:-p
 
Do góry