reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Hi mamuśki
Z naszego wspólnego oglądania filmu z M nic nie wyszło, bo jak się wziął za sprzątanie akwarium to mu 3 godziny zeszły. No ale M jak miłość obejrzałam:-D:-D:-D. Ania dzisiaj jakaś bez humoru, nie wiem może przez to, ze 3 miesiące dzisiaj kończy...
 
reklama
Dziendoberek
Melduje ze dobilam dzis do konca 40-tego tygodnia i nadal czekam do nowego roku:tak: Wczoraj myslalam ze juz bo dostalam boli wieczorem ale nic regularnego i przeszlo wiec jet szansa ze maly poslucha i wytrzyma do nowego roku:-)
Jutro mam wizyte w szpitalu i sie zastanawiam czy ustala mi termin na wywolanie?:sorry2:
A poza tym u nas tak snieg sypie ze swiata nie widac, szkoda ze troche mrozku nie ma to by polezal:tak:
Milego dzionka
 
No faktycznie zbyt duzo nadrabiania nie mam.
Ja dopiero wstalam.Tak sie zle czuje ze nawet oczu mi sie otwierac nie chcialo.Brak checi do zycia.Mdlosci mnie dobijaja..Zmaxem czulam sie swietnie,cosik mnie mdlilo ale nie bylo tak zebym z lozka nie wstawala,jeszcze cala w skowronkach do pracy lecialam.Ech stara chyba juz jestem hehe Dobrze ze maz troszke w domciu siedzi to moge.Jutro znow bede sama bo luby ma slub i to w dodatku do 23 To bedzie ciezki dzien bo wieczorem mnie tak zcina ze nie kontaktuje..buu No wyzalilam sie a teraz ide zdychac dalej..
 
Cześć dziewczynki :-):-):-) ja po wizycie w szpitalu miałam próbę glukozy i jestem mile zaskoczona bo zamiast tej ohydnej glukozy co piłam w PL było coś w rodzaju lukozade no i sprawna piguła co najważniejsze :tak::tak::tak: ale za to mój synek w nocy przeszedł samego siebie...oczywiście kiedy musiałam wcześniej wstać mój kochany synek o 2 w nocy stwierdził że się wyspał i zasnął znowu po 5 oczywiście nie dając tylko mi spać bo mój P sobie smacznie chrapał i nawet śpiewy Wiktorka mu nie przeszkadzały a do tego jeszcze spali do 11 :dry: jak wróciłam do domku to dopiero śniadanie jedli :shocked2:ehhhh
 
Hejka dziewczyny musze sie pochwalic ze zakupiony zostal wozek i krzeselko do karmienia :-) Misia mialas racje bardzo wygodny , teraz na zmiane z mezem sie zmieniamy (nawet ost wlozyl sobie buteleczke pifka i pringelsy do kieszonki ) i tak sobie siedzial :-) wiekszosc wyprawki juz mam , oczywiscie dostalam paczke od mamy z kaftanikami i spiochami ;-) wiec za niedlugo zaczne pranie i prasowanie rzeczy dla maluszka ,jeszcze musze spakowac sobie torby do szpitala no i pozostanie mi czekanie :-) papaaaa pozdrawiam
 
Witam:-)
Widze ze slaby ruch tutaj;-) chyba wszystkie sie obrzeraj pozostalosciami po swietach!!
Pauletta ja tez pilam lucozade:tak:.
Jola lepiej by bylo zebyc wytrzymala do Nowego Roku.
Niby rocznikami z moim bratem jest roznica 2 lata ale ja jestem ze stycznia a on z grudnia to wychodzi prawie 3 lata:tak:.
Moja kolezanka ma termon na 31grudnia i jak narazie czuje sie dobrze i sadzi ze urodzi w styczniu-nawet tak woli.
Gastone no to sobie pospalas:-).
 
Witam laski Ja juz po pracy ogl skoki:)
Zupka sie gotuje zaraz ja zjem i jade po dziecko moje bo jest u znajomych:)
Ale jaja pada śnieg , jechałam pod górke w jednym miejscu i normalnie auta sie tak ślizgały i mało brakowalo a kolesia by na mnie zrzuciło z tej górki. Ale tak to jest jak sie ma lipne opony:)
U misi było fajnie wczoraj i mówiłam jej ze jest duzo ciuszków w Next dla Ala ha i widze ze sie obkupiła:)
Miłego wieczorku
 
Witajcie witajcie!!!!
Wreszcie dotarłam do domu, bliśmy dziś z mężusiem na zakupach w blanchu i uwierzcie mi od 11 do teraz tam siedzieliśmy jak on biedak wytrzymał tyle z dzieckiem:szok::szok::szok: w sklepie. Mnie już nogi weszły w d---e. Obleciałam wszystkie sklepy dobrze że nie wszystkie wieszaki:tak:i co kupiłam sweterek tylko na tyle h. Najwięcej nakupiłam dla małej sukieneczki bluzeczki może to Was zszokować ale moja Agatka jak na niedługo 9 m-cy jest dużym dzieckiem i kupuje jej ubranka na 2-3 latka zawijam tam rękawki i jest elegancko w swoje rozmiarówki jakie są przypisane takim dziecią nie wchodzi :szok::szok:a może to chińskie jakieś:-D:-Dchociaż mam większy wybór tyle jest fajnych rzeczy na dzieciaczki a w penys to ho ho reklamowkami wynosic tylko. I tak minął mi dzień na sylwka nic mam nie zrobione a w lidl totalne pustki nawet kurczaka nie mogłam kupic nic nie bylo jakby jakies stado przelaecialo:baffled: Jutro cd. buszowania po sklepach i już na 100% zamierzam sobie wybrac cos fajnego jest tyle tego. Ale się rozpisałam no nic lecę coś zjeść bo głodnaaaaaaaaaa:-p:-p:-pA tak na marginesie pogode mamy paskudna:-(pada i pada ten deszcz + wiatr co za wyspa.
 
reklama
No faktycznie zbyt duzo nadrabiania nie mam.
Ja dopiero wstalam.Tak sie zle czuje ze nawet oczu mi sie otwierac nie chcialo.Brak checi do zycia.Mdlosci mnie dobijaja..Zmaxem czulam sie swietnie,cosik mnie mdlilo ale nie bylo tak zebym z lozka nie wstawala,jeszcze cala w skowronkach do pracy lecialam.Ech stara chyba juz jestem hehe Dobrze ze maz troszke w domciu siedzi to moge.Jutro znow bede sama bo luby ma slub i to w dodatku do 23 To bedzie ciezki dzien bo wieczorem mnie tak zcina ze nie kontaktuje..buu No wyzalilam sie a teraz ide zdychac dalej..
Gastone ja sie czulam najgorzej 6-8 tydzien, mialam caly dzien mdlosci, pozniej tylko wieczorami, raz sciskalam kibelek, a pozniej poscilo i do teraz czuje sie rewelacyjnie, czego i Tobie zycze ;-)

Cześć dziewczynki :-):-):-) ja po wizycie w szpitalu miałam próbę glukozy i jestem mile zaskoczona bo zamiast tej ohydnej glukozy co piłam w PL było coś w rodzaju lukozade no i sprawna piguła co najważniejsze :tak::tak::tak: ale za to mój synek w nocy przeszedł samego siebie...oczywiście kiedy musiałam wcześniej wstać mój kochany synek o 2 w nocy stwierdził że się wyspał i zasnął znowu po 5 oczywiście nie dając tylko mi spać bo mój P sobie smacznie chrapał i nawet śpiewy Wiktorka mu nie przeszkadzały a do tego jeszcze spali do 11 :dry: jak wróciłam do domku to dopiero śniadanie jedli :shocked2:ehhhh
Pauletta to tu robia glukoze w szpitalu??? Bo ja juz sie zastanawialam, zeby w Polmedzie zrobic prywatnie :sorry2:

My juz ostatni dzien w Londynie, jutro wracamy :happy2:
Zima w Galway?
 
Do góry