reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam się :tak:
Brr...zimno na dworze:szok:Ale za to jak pięknie,oszronione wszystko:tak:Mój Radek praktykuje cherlania ciąg dalszy:dry:przecież to już ponad 3 tygodnie:szok:P dzwonił do lekarza,ale jeszcze dziś mają zamknięte:dry:Chyba jutro otwierają,niech mu coś przepisze bo dziecko syropy łyka i zero poprawy:dry:
Ale i tak,pomimo kaszlu młody zadowolony,tyle prezentów to ja też bym się cieszyła:-D:polskie książeczki,w tym Franklin,którego Radek ukochywuje szczególnie:-D,buty,pidżamka,skarpetki z Thomasem,gitara,klocki,hulajnoga,wór słodyczy(mam spokój z kupowaniem na kilka miesięcy)i Playstation+6 gier.Aż krzyczał z zachwytu:to wszystko dla mnie,to moje,to nowe:-D:-D:-D
.... Fajnie, że wszystkie jesteśmy zadowolone ze swiąt
No,niestety nie wszystkie:-(I nie chodzi tu o mnie.

...pamietaj ze my dziolchy po to m.in. tu jestesmy zeby sie wspierac (mowie w swoim imieniu ale mysle ze dziewczyny sie ze mna zgodza), takze mozesz na nas liczyc.Poza tym wierze ze slusznie wybierzesz...
Tak,po to tu jesteśmymy!Szkoda tylko,że jesteśmy tak rozproszone po Irlandii bo mogłybyśmy Cię wspierać jeszcze swoją fizyczną obecnością:unsure:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ciao Dziewczynki!

No widzie, ze dobre nastroje kroluja! To dobrze!!:-):-)
Dzieci radosne! Tylko nie moje....bo mu zab drugi lezie i nocy nieprzespanych ciag dalszy! Ale w dzien jest kochany:-)
Ja wlasnie popelniam makowca Frog z jablkami. Cos nie naszlo na mak..:baffled: Swieta juz mienely a ja wlasnie teraz za pieczenie sie zabralam!!:szok:

My tez juz niedlugo chrzest bedziemy miec!:-) W 2 dni po naszym slubie:-) Ja to bym wogole tego nie robila, ale rodzina to juz by mnie maxymalnie wyklela i woda swiecona oblewala za kazym spotkaniem!:-D Takze juz odbebnie i bedzie po krzyku:tak:;-)

POgoda denna...nie chce mi sie spacerow urzadzac wcale!
W sobote ruszam na dzien schoppingu- wyprzedaze czekaja na mnie i wolaja z oddali!!:-D;-)

Larcia
- no widzisz bo magia serii 'Zmierzch' wlasnie na tym polega, ze nie ma na nia mocnych! Nawet najgorsze leniwce czytelnicze popadaja w zachwyt i oddaja sie lekturze bez reszty!
Ja to akurat bez ksiazek sobie nie wyobrazam zycia. Nie bylo nigdy takiej sytuacji zeby jakas ksiazka nie lezala przy moim lozku. Co wieczor przynajmniej ze 2 strony musze przeczytac! Jesli nie mam ksiazki to zawsze i tak mam tom poezji Wojaczka do ktorego wracam od lat lat lat...:)
 
Ostatnia edycja:
No dziewczynki ale slabiutki jednak tu ruch.Co porabiacie dzisiaj ze tu tak pusto?? Ja walnelabym sie w kimke ale ni moge bom sama z dzieciemm a jemu nie w glowie spanie..
 
Witam w ten mrozny dzionek....
Jakos sie nie moge z niczym wyrobic po tych swietach....Szymon zrobil sie bardziej absorbujacy,marudny i placzliwy.
W swieta byl m,to sie nim wiecej zajmowal,znajomi byli to tak tego nie odczuwalam a teraz zostal znow sama,a do dobrego sie czlowiek szybko przyzwyczaja:-p....
Narazie zadnych planow na sylwestra,znajomi cos tam wspominali ze wpadna ale co i jak jeszcze nie wiem...ale jakos nie martwie sie tym-najwyzej spedzimy go we dwojke bo maly po 20 idzie w kime.

Gastone spisz?:blink:
 
Jeeezu babki co z wami?? Zagladam,zagladam i cisza.Ale jak ja oczywiscie jak na porzadna mame przystalo pojde spac to wy sie rozpiszecie.Swietnie..
Nazarlam sie rosolu i mi nie dobrze.Wyslalam wiec meza po mietowki i lody owocowe chlodzace hihi No to nic uciekam i dzis juz mowie w takim razie wam dobranoc.Bo zaraz Uwaga,na wspolnej i M jak milosc.A potem kapanko i do lozeczka.paaaa
 
reklama
I ja wreszcie witam się poświątecznie:-)
MamoAdy-gratulujęz całego serca:tak::-D
Misia-oczywiście winszuję Alowi ząbka-to się zacznie podgryzanie;-)
Martuś-co prawda zawaliłam wczoaj(wyższa siła)ale gwarantuję,że na nas też liczyć możesz:sorry2:
Ze Świąt JESTEM BAAARDZO ZADOWOLONA...O prezentach nie będę się rozpisywać,bo sama byłam zaskoczona,że szanowny Mikołaj przez komin się przecisnął z taką ilością:szok:.W sobotę oczywiście wybraliśmy się na zakupki-next zaliczony.Niestety wczoraj,a właściwie w sobotę wieczorem jak mnie chwyciło,to myślałam,że umrę w ubikacji i nie wyjdę stamtąd do Nowego Roku;-):-p...Ale w szczegóły nie będę się wdawać:no:...
Sylwester-zupełnie jak u Anineczki...Od kilku latek nie wiem o co się rozchodzi:dry:Jaka zabawa Sylwestrowa;-):confused:
Brykam,bo mi się dziecię domaga bliskości maminego cycusia...Milusiego wieczorku Dziewczynki:tak:
 
Do góry