reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

madbebe dzięki za wsparcie,chrzcin nie dałam sobie zepsuć i super sie dzisiaj bawiłam mimo wszystko,mam super przyjeciół którzy zawsze są ze mną i dzisiaj tez byli:tak:;-)
 
reklama
madbebe dzięki za wsparcie,chrzcin nie dałam sobie zepsuć i super sie dzisiaj bawiłam mimo wszystko,mam super przyjeciół którzy zawsze są ze mną i dzisiaj tez byli:tak:;-)
to sie ciesze :-) Szybko sie uwinelas z tymi chrzcinami:szok:My dopiero na koniec stycznia,ale to dlatego ze chrzestnej nie pasowalo na swieta
Ja tez dzisiaj polazilam po sklepach troche ale jak zwykle zakupy glownie dla malej;sobie nigdy nie mam jak nic kupic-nie mam czasu stac w kolejce do przymierzalni..
Znalezlismy ladna chatke i nie droga,dzisiaj bylismy ogladac...Zajezdzamy tam z wlascicielem a chata zalana:szok::szok:Poszla jakas rura na strychu i woda sie normalnie lala ciurkiem z sufitu.W korytarzu stala juz na cm.Szkoda mi kolesia-mlody,widac nie mial kasy zeby ja utrzymac(jeszcze nie wykonczona)a tu taka wtopa.poplynal niezle:szok::no:Nie wspomne juz o naszym kulawym szczesciu:wściekła/y:Bedziemy gnic w tej i odkrecac wode po nocach coby podtrzymac przeplyw:wściekła/y:
 
Hey dziewczynki!

Nie bylo mnie pare dni, ale wlasciwie bez specjalnych wydarzen, Swieta minely spokojnie, tyle przygotowan i juz po nich :-) Na Sylwka zrobie Nam jakiegos torta, planow nie mamy, bo co mozna robic z malym dzieckiem :-) Napalimy w kominku,bedzie tort,szampan i... my :-D Pod choinke od mojego M dostalam kosz kosmetykow i...cala serie ksiazek Twilight, powiem Wam, ze to nowosc dla mnie, bo nienawidze czytac ksiazek, nie mam do tego cierpliwosci i wogole mnie nie wciaga. Za to jestem maniaczka gazetek babskich i ploteczek :-) Ale...normalnie Wam powiem.....ze film mi sie spodobal i z ciekawosci zaczelam czytac ksiazki i prosze...juz koncze 3czesc hehe :-) A ona w kinach bedzie dopiero w 2010. A ja juz wszystko wiem :-D Wciagnelo mnie na maxa i zaraz zaczynam czytac 4.

mama ady o rany, ale sie ciesze z Twojej nowiny!!!!!!!!Nic nie mowilas, ze planujecie :D Trzeba sie koniecznie spotkac i oblac....sokiem :-D
 
Witam swietach!
Mamo Ady gratuluje fasolki:-)
Misia gratki dla Ala z okazji pierwszego zabka.....:-);-)
My dzis bylismy w Newbridge w centrum handlowym i nic sobie nie kupilam,jedynie Szymkowi w H&M dwie pary spodenek krotkich i takie niby skarpetki ale z lekko usztywnianymi spodami do latania po domu....

Marta super ze juz humorek powrocil;-):tak:...

Moj m dzis jechal na jakis jarmark z kolegami i na moscie go zarzucilo i lekko zachaczyl w murek i rozwalil bok przy samochodzie:-:)-:)-( odpadl caly blotnik......na szczescie nic im sie nie stalo
 
madbebe ja jeste tego zdania ze dzieciątko trzeba ochrzcic jak najszybciej:tak:a ze trzeba szykować wyżerke na święta to ja sprytna załatwiłam to za jednym razem:-)z zakupami mam to samo:dry:

ewelcia od jutra problem powróci a wraz z nim mój humor zniknie,nie ukrywam ze przede mną trudne dni i trudne wybory:-(
 
Merry Christmas, Christmas Merry,były sobie renifery.
Miały bardzo śmieszne minki bo urwały się z choinki.
Wpadły w ciepły,cichy kąt
powiedziały:koniec świąt.
:blink::blink::blink:

Wpadam i zaraz spadam nynku;-)
Widzę,że frekwencja zaczyna rosnąć po świętach:tak:My też już w domku,odpoczywamy po świętach:-DJutro jakieś zakupy trza zrobić bo wszystko wywiozłam do Cork:-Di znów gotowanie bo okazało się,że będziemy mieli gości w Sylwestra.Fajnie,bo mieliśmy spędzić je sami przed tv:sorry2:Wyszła taka sytuacja,że ten kuzyn z dziewczyną,u których byliśmy na święta musieli dziś nagle lecieć do Polski,ale wracają w Sylwka i to do Dublina:tak:Mój P ich odbierze z lotniska i razem spędzimy noc sylwestrową u nas,w Nowy rok posiedzą u nas(zresztą chcieli Ikeę zwiedzić,więc jest okazja)i pojadą do Cork 2 stycznia.Super,nie będziemy sami,choć balu żadnego nie przewiduję:-DWyżerka,popitki i szklany ekran:tak:Lecę teraz,do juterka(w sumie to już dziś),więc do za kilka godzin:-D
 
Witam i ja.My swieta spedzilismy spokojnie,w trojke.Ja sie za duzo nie najadlam bo ciagle mnie mdlilo hehe.Maz sie najadl strasznie za cala rodzine,myslalam ze peknie.Dziecko z nadmiaru wrazen nie jadlo nic.Dostal kolejke na pilota,ktora jezdzila wkolo choinki puszczajac dym z komina i wydajac rozne dzwieki,samolot,autobus,i taki domek z ludzikami,meblami i dzwonkiem elektrycznym.Biedak n ie wiedzial czym sie bawic i wkolko latal raz do tego raz do tego.A mnie serce roslo ze sie tak cieszy.O ja dostalam nowy telefon,ktorego sie nie spodziewalam.
W pierwszy dzien swiat mielismy goscia.Bylo milo.No a reszte prawie przespalam bo takie super samopoczucie mialam..
Dzis troche lepiej,ale mnie bierze kolo 15 dopiero wiec musze chalupe ogarnac poki jeszcze sily mam.
Sylwestra jak wiekszosc z was spedzam w lozku hehe z mezem i dzieciem.
 
madbebe ja jeste tego zdania ze dzieciątko trzeba ochrzcic jak najszybciej:tak:a ze trzeba szykować wyżerke na święta to ja sprytna załatwiłam to za jednym razem:-)z zakupami mam to samo:dry:

ewelcia od jutra problem powróci a wraz z nim mój humor zniknie,nie ukrywam ze przede mną trudne dni i trudne wybory:-(
ja tez chcialam tak sie schytrzyć,ale nie wyszlo-chrzestna z Andlii i chciala do polandii na swieta,bo dawno nie byla i itki z moich planow..
pamietaj ze my dziolchy po to m.in. tu jestesmy zeby sie wspierac (mowie w swoim imieniu ale mysle ze dziewczyny sie ze mna zgodza), takze mozesz na nas liczyc.Poza tym wierze ze slusznie wybierzesz:tak:
ja sie smarkam ze :szok:Dobrze (odpukac) ze mi na gardlo nie siadlo bo z 3ka migdalow zawsze konczy sie antybiotykiem:blink:
milego dnia dziewczyny!
 
reklama
Cześć dziewczyny. Fajnie że znów się spotykamy w tym samym gronie po świętach. Widzę, że wszystko się udało każda z nas zadowolona niektóre nawet prezenty dostały i fajnie. Ale co dobre szybko się kończy teraz sylwester nowy rok i dalej życie się toczy. Ja dziś czekam na gościa, ma domnie wpaść nowa koleżanka z synkiem na kawke będzie o czym plotkować bo mamy dzieci w tym samym wieku:-pznajomości nigdy dość. Za oknem brrrr i nigdzie się nie wybieram ostatnio chciałam wyrżnąć jak długa koło schodów tak ślisko:baffled:. w dodatku musze wózek nowy kupić bo i hamulec mi się popsuł już całkiem ten wrak się do niczego nie nadaje a popsuł się na tych polskich drogach wszędzie jakieś nierówności. :dry::dry:
 
Do góry