reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Lubiczanko masz Pw :cool2:

Joannn pytałaś co z lustrem w razie przeprowadzki.
Zobaczymy,ja myślę by zabrac,ale mój M może znowu zrobic niespodziankę nowym lokatorom i zostawic :-D
Teraz już nie widzę tego lustra po 11 a 22 euro,ale i tak mi się wydaje dośc tanio.
A tego lustra zawsze mi tam brakowało,zresztą ma podwójną funkcję,bo jak strzygę klientelę to je ściągam i wieszam na drzwiach by klient mógł się widziec.
Dziś też mam pracę po 18:00 :happy:
Mąż poświęcił sznurówkę by zawieszac te lustro,no i ma wiertarki to raz dwa zrobił z tego wiszące lustro :-D

A ja lecę bo mnie naszło na placki po węgiersku :szok::-D
 
reklama
Dopiero co pisałam o swoim wazeliniarstwie,a tu dzwonek do drzwi-i kogo moje oczy widzą-moją szefową!!!:szok:Oczywiście z prezentem świątecznym...|Niedobra ja nie zaczekałam i otworzyłam-dostałam nowego hugo bossa:-D.Oczywiście całej rodzince coś przywiozła...Pamiętają więc o mnie;-):-)Normalnie się wzruszyłam(i jak tu do pracy nie wracać po macierzyńskim?)
Lecę,bo Dadzia bawi się zupką zamiast pochłaniać i doprowadza moją kuchnię do ruiny(choć i tak jej wiele nie brakuje i bez udziału dzieciątek moich)
MartaF-niezły pomysł,prawda?
 
Lubiczanka- to rzeczywiscie ladnie z jej strony! To chyba jednak nieczesto sie zdarza. Super! Nasz szefo nie jest taki laskawy. Mimo, ze oboje pracujemy w Smythcie, to nawet po urodzeniu sie Ala, nie dostalismy nic od firmy...Nie to zebym czekala na to jakos specjalnie ale zazwyczaj jednak szef wychodzi z jakas inicjatywa z takiej okazji! Tymbardziej, ze to sklep z zabawkami!!!;-) Niestety jako firma to jest czysto wyzyskowa...
 
Lubicznko to bardzo miłe ze strony szefów.
My mieliśmy taką kochaną landlordkę w Tuam.
Kurcze pamiętała nawet o urodzinach Antka :szok:
Na święta zawsze coś nam podrzucała,nawet gdy się dowiedziała,że jest u nas moja Mama na Boże Narodzenie to krem przeciwzmarszczkowy dostała :-D:-D
Bardzo fajna kobita.

Misia no szef mógł się postarac,nie zbiedniałby od jednej zabawki :confused2:
 
Misia,Anineczko-naprawdę na swoich szefów złego słowa nie powiem...Nie chodzi tylko o podarunki(choć na święta czy urodziny,czy chociażby pamiątkę z wakacji zawsze była)ale z nimi czuję się jak z irlandzką rodzinką.Ale macie rację,że to zależy od ich dobrej woli:-).Mimo wszystko nadal w szoku jestem:sorry:
 
to mnie dziewczynki pocieszyły hhehehhe do 7 roku życia zwariuje:tak::-Da tak ogolnie to juz sama nie nie wiem o co chodzi bo w sumie cieszy sie ze ma swoj pokoj w wogole a dalej chodzi po nocach!!!!!!a drugi temat co sadzicie o telewizorach w pokojach dzieci tzn takich starsszych koło 10 lat???mam problem czy zabrac z pokoju czy zostawic wiadomo ze wzgledow zdrowotnych to powinnam zabrać!!!a u was jak jest???moze pisze troche bez fabuły ale wszytsko mnie cos ostatnio gna na dobre hehhhee nie mam chwili czasu wczoraj nawet nie mialam czasu obejrzec moich seriali na wspolnej i m jak miłosc dzis powtorka wiec lece papaapp
 
witam drogie Panie!
ja wczoraj buszowałam po internecie szukając fotelika i wyczaiłam a dziś kupiliśmy za polowe ceny Britax - zarezerwowałam w argosie byl ostatni i dziś odebraliśmy :-D,ale jestem chwalipięta:laugh2: a od piatku zaczynam gotowanie pierwszy bedzie bigos, ryba po grecku, barszczyk i ciasta:-)
 
reklama
Witam laski
Wczoraj byłam troche busy,a tu dzisiaj wchodze i tyle czytania!!
Dzis wstałam poszlismy na spotkanie dzieciaczków i pojechalismy busem do Busy Bees było fajnie:)
Wróciłam pojezdzilismy Z olivierem jego BMW bo tak pieknie na dworze.
No i póżniej zaczęłam robic pierogi ruskie i skonczyłam po 2 godzinach.
Teraz odpoczywam Brzydula ciekawy odcinek:))
Witam nowe mamuski!
Jutro tez cosik sie porobi:)
Może krokiety na Święta.. macie jakies sprawdzone przepisy??:)
Miłego popołudnia
 
Do góry