reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam!!!
Moniak sto lat!!!
Agusik milego lotu i Wesolych swiat;-)
Joann my bylismy w Killarnej potem w Dingle na dwa dni:-) nocleg mielismy w BB w Dingle a potem jechalismy samochodem przez gory tak jak pisze Lubiczanka.
W oceanarium tez bylismy-myslalam ze bedzie wieksze:sorry::-p wyplywalismy na ocean zeby zobaczyc delfiny-warto:-) widzielismy widok super........
Na mocherach tez bylismy:-).......tylko tam musicie latem jechac bo znajomi pojechali jesienia i byla mgla i nic nie widzieli:rofl2:.

Dziewczyny z Clonmel heh glupia pi... ze mnie wczoraj gadalismy z m o naszym znajomym ktory byl kolo Golwey a my bylismy u niego na swieta 2lata temu i to bylo w Clonmel:-) .
On mieszkal na tym nowym osiedlu ..... hmmm jak sie jedzie od nas to w lewo sie skrecalo a na tym rodzie na prosto to do Golwey (chyba nic nie pokrecilam) nawet w kosciolku tam bylismy na pasterce:-).......

Co do witaminy D3 to ja karmie butla i daje co drugi dzien dwie kropelki albo jedna...jak nie zapomne:rofl2:
 
reklama
Hejka dziewczyny mam pytanko :-) zastanawiam sie nad kupnem fotelika dla mam podczas karmienia tzn. moj maz chce mi sprawic taki chyba nawet na gwiazdke ! I ja sie tak zastanawiam czy jest mi on wogole potrzebny , mam zamiar karmic piersia gdzie potrzebna jest wygoda , i nie wiem poradzcie mi prosze jak wy dawalyscie sobie rade w szczegolnosci w nocy :sorry: pozdrawiam papaaa
 
No widzę,że od rana mam co czytac :-D

Witam.
Ja chyba cierpię na bezsennośc :confused2:
Dziś się tłukłam do 3,wczoraj i przedwczoraj również :eek:

Ja tak na szybko,bo chata zarosła.

Moniak Sto Lat kochana :-):-):-)

No idę,bo się nie wyrobię :sorry:
 
Hejka dziewczyny mam pytanko :-) zastanawiam sie nad kupnem fotelika dla mam podczas karmienia tzn. moj maz chce mi sprawic taki chyba nawet na gwiazdke ! I ja sie tak zastanawiam czy jest mi on wogole potrzebny , mam zamiar karmic piersia gdzie potrzebna jest wygoda , i nie wiem poradzcie mi prosze jak wy dawalyscie sobie rade w szczegolnosci w nocy :sorry: pozdrawiam papaaa
Sama bym sobie taki kupiła ale tylko dlatego że one się bujają a ja zawsze chciałam mieć bujany fotel:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: a wygodnie może byc wszędzie już prędzej spraw sobie poduszkę do karmienia na pewno pomoże w wygodzie i ręcce odpoczną:tak: a w nocy ja karmiłam i zamierzam też i teraz karmić na leżąco tak raczej najwygodniej ;-) bo wątpię żeby za każdym razem w nocy chciałoby mi się wstawać i tarmosić w fotelu :sorry:
 
Witajcie!Dziękuje Wam wszystkim za życzonka. Miło tak wstać z rańca (a raczej w południe:-)) włączyć kompa i zastać zasypanym życzeniami z okazji 18:-D
Misia ze mnie to prawdziwa gapa, nie widziałam Cię:zawstydzona/y:
A nam od wczorajszego wieczora satka nie działa, brak sygnału:-( Dziewczynki z Galway macie może jakieś namiary do taniego fachowca zajmującego się tym? W sumie to już dziś w nocy wyjeżdzamy ale jak wrócimy 31 to w sylwestra ani w nowy rok nikt nam nie naprawi tego:-(
A propos achowców to od piątku mamy cieknący zlew w kuchni i czekamy na 'fachowca' Po kilku telefonach do agencji miał się zjawić dziś między 9 a11 No i oczywiście nikt nawet nie zadzwonił:-(
Jakie macie sprawdzone sposoby na katarek u dzidzi? Dziś rano Emilcia wstałab z okropnym katarem i ciągle kicha. Dałam jej kropelki Nasosal czy jakoś tak smaruje maścią majerankową pod noskiem. Nie wiem jak jej mogę jeszcze pomóc
 
Kinia22v-szczerze mówiąc w nocy najlepiej i najwygodniej jest karmić w łózku(tak mi się wydaje).A dobrym sposobem,gdy po porodzie nie możesz z bólu siedzieć(choć ja za każdym jednym razem wolałam siedzieć niż leżeć)wypróbowanym sposobem jest nabycie i siadanie na takim kółku do pływania(moja siostra opatentowała).A mężowi możesz sama podrzucić jakiś pomysł na wymarzony prezent:tak:
Tichonek-a i owszem,że Strzelce są wspaniałe...no i te z 18-go w szczególności...choć na głowę pobijają je koziorożce(przynajmniej męską część),zwłaszcza te z 15-go stycznie;-):-)
Moniak82-kurczę.Właściwie wszystko co mogłaś to zrobiłaś(zapodałaś)...Musisz być cierpliwa,bo chyba nie ma niestety takiego złotego środka,który działałby od razu...Oby tylko na katarku się skończyło:tak::happy:
Anineczko-u mnie chata zarosła,grzybem zaszła,tonie w brudach ,ech...szkoda słów...Ale cud się stał-zrobiłam wreszcie te piersi(kurczaka)...i w międzyczasie pieczarkową na obiad:-p
Tierney-leń w Twoim stanie jak najbardziej wskazany:tak:
 
Kinia!- a ja z calego serca polecam!! Nie wyobrazam sobie dnia bez mojego fotela!!! Dostalam go jak bylam juz w 3 mies ciazy (pod choinke w tamtym roku) i do dzis mi sluzy! Karmilam w nim od poczatku, a i teraz stoi w pokoju Ala i jak go w nocy karmie to sobie wygodnie siedze i sie bujam. Swietna sprawa!! Polecam goraco!!! Ja na lezaco nie lubie karmic, a maly dostawal wzdec jak byl tyci od karmienia na lezaco wiec ja siadalam z nim i tak jest do dzis.
 
Witajcie mamuśki :-)
Pisałam już na wątku "mamy z Galway" ale dostałam cynka że i tak wszystkie tutaj siedzicie ;-)
Tak więc, jako że jestem świeżo upieczoną mamuśką chciałam dołączyć co waszej "paczki". Zawsze to dobrze wiedzieć co w trawie piszczy i tych bardziej doświadczonych posłuchać ;-)
Sonia wczoraj skończyła równo miesiąc. Jest kochaną i mało płaczliwą dziewczynką. Przyszła na swiat przez cc z wagą 3,9kg a tydzień temu miała juz 5kg tak więc jak widać rośnie jak na drożdżach :-p
witam:-)mój dzisiaj kończy miesiąc:-):-)

MartaF napisz mi jakie SMA dajesz mam nadzieje ze nie Wysoy (tj. takie bialo zielone opakowanie) bo to mleko powinno sie podawac dopiero po 3 miesiacu choc na opakowaniu pisze 0-12 bo soya bardzo uczula, jezeli mala ma skaze bialkowa to musisz isc do lekarza po np. Nutramigen sama go urzywam bo Nataniel tez ma skaze bialkowa:-(
żółte-gold:tak:

lubiczanka dzięki za podpowiedz w sprawie zaproszeń:-);-)co do porządku w domu to zapraszam do siebie:eek::confused2:
 
reklama
Witam mamunie.Wyobrazcie sobie ja dopiero niedawno wstalam la la la.Moje dziecie obudzilo sie o 5 rano i krecilo do 8 ,A potem padl jak kawka i spalismy do 12.Ale fajnie.No ale w domu mam burdello,na obiad brak pomyslow i brak checi do myslenia :-D

Dziewczyny, czy któraś ma sprawdzony sposób na płaską główkę u niemowlaka?
Może któraś z Was miała taki problem?
Mój synek ma płaską główkę z tyłu, fakt spi na wznak, bo nawet jak go kłade na boczku to i tak się przekręca na plecki, a jak mu podkładam zwinięty kocyk, to budzi się z płaczem - chyba mu cierpnie ta strona od długiego leżenia.
Już sama nie wiem, co mam robić, opinie na ten temat sa podzielone, jedni mówią, że główka się zaokrągli jak zacznie siadać - inni, że juz nie i tak pozostanie, i trzeba dac dziecku spac w takiej pozycji w jakiej lubi.
O rany, jak nie urok to ... ;-) z tymi dziećmi.

Moj Max tez mial bardzo plaska glowke,za zadne skarby nie chcial spac na boczku.Wyrownalo sie jak zaczal siadac:tak:a potem jak byl starszy sam zienial pozycje do spania najczesciej spal na brzuchu z dupka do gory.
.

Gastone a Ty jak tam? Pytalam chyba dwa dni temu, ale moze moj krociutki poscik sie zapodzial wsrod nawalu innych i nie zauwazylas ;-) Albo odpisalas i ja przegapilam.
Agusiek udanego pobytu w PL :-) Podobno mrozy zapowiadaja, wez cieple rzeczy ;-)
Zmykam odpoczywac, jutro wizyta w szpitalu... :sorry:
Wszysto w swoim czasie\;-)

Uciekam ogarnac balagan i sniadanie wciagnac chyba..:laugh2: noo lunch niech bedzie:cool:
 
Do góry