reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hejka mamusie:-)
Lubiczanka mi tez sie prawe zrobilo zapalenie i mi pomogly cieple kapiele, moczylam pieluche i oklady robilam w miedzyczasie sciagajac mleko laktatorem (w wannie:tak:) poprostu lzej jakos bylo i mniej bolalo, no i w nocy spalam z rozbitymi liscmi w staniku i w dzien tez tak latalam;-)mam nadzieje ze bedzie ok i wykurujesz cycucha:tak:
Misia u Was w domu to prawdziwa stajenka wigilijna:-D:-D:-D ja chce zdjecie tej Waszej szopki :tak::laugh2: ps zoska ala jest u frog :)
frog dzieki :)
Tabasia tego zimna wlasnie najbardziej sie boje buuuuuu, jak Ty sie czujesz powiedz...
Pauletta no niezly prezencik na swieta, skoro taki dobrotliwy wasz landlord trzebabylo isc za ciosem i odrazu powiedziec zeby jeszcze z czynszu zjechal:laugh2:
monia ale emcia ma oczy na tej fotce ..taaakie wielkieee :-D:rofl2:
ewelcia ja mam to g...z 3pay ale tfuu tfuuu u mnie jak narazie ok jest ostatnio;-)
moniak81 bezstresowego lotu i udanego pobytu w pl
no to ja sie bede juz zegnac z wami dziewczynki do zobaczenia juz z pl;-):-)
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hejka
(...)
Joannn-hmmm.mogę polecić parę miejsc,bo jeszcze kilka miesięcy temu w każdy weekend gdzieś jezdziliśmy,ale to zależy co Was interesuje...I nie będę ukrywać,że większość miejsc jest na wolnym powietrzu,a teraz (o tej porze roku)nie jestem pewna czy chciałabyś z Patryczkiem ryzykować:sorry:przewiania jakiegoś...
(...)
Lubiczanka - ja codziennie jestem z Patrykiem na spacerku, trzeba hartować dziecko a nie kisić w domu :-p ;-) nie straszne nam wiatry i ulewy :tak: proszę - rzuć jakimiś miastami plisss.. - mieszkasz w okolicy, więc bardziej znasz teren :yes: w zamku w Cashel byliśmy..w Dungarvan i Tramore nad morzem też.. Bo dalej to nie ma się na razie co zapuszczać..zbyt szybko robi się ciemno..ale latem jak najbardziej - kusi mnie Killarney..a może gdzieś w dłuższej trasie mieliście nocleg? Gdzie najlepiej się przespać w Irl..tzn.najtaniej i w miarę przytulnie..:sorry: :confused:
Przykro mi z powodu zapalenia piersi..mnie to jak na razie ominęło, więc nie umiem pomóc..ale pamiętam jak napłyneło mleko po siarze..brr..twarde bolące piersi..myślałam, że to będzie koniec karmienia..ale mąż pomógł :tak:
A z prezentem dla Twojego J to nie miał to być telewizor w sypialni? Czy to było na Mikołaja..czy coś namieszałam? hmm..:sorry:
Hej dziewczynki.
Czy znacie się trochę na tutejszym prawie?A dokładniej przywłaszczenie mienia?
Jestem wściekła :wściekła/y:
Prostaczki,które wprowadzili się na nasz stary dom,nie chcą nam oddac naszych rzeczy.
(...)
Anineczka - współczuję przygód..ja się zniechęciłam do Polaków za granicą jak mnie koleżanka wykiwała w Anglii..która w PL była fajną laską..nie wiem co się dzieje Polakom za granicą..normalnie głupieją..:crazy:
Najlepiej chyba jednak uderzyć do tego nieszczęsnego landlorda..a nóż widelec mile Was zaskoczy..;-) ale też mam chęć takim się odwdzięczyć :wściekła/y:..aczkolwiek szkoda nerwów..złość piękności szkodzi :rofl2:
Anineczko a jak to z tym lustrem..potem w razie przeprowadzki (czego Ci nie życzę a wręcz by ta chatka służyła na dłuugie latka) to bierzesz je ze sobą? Mi właśnie ewidentnie brakuje lustra nad kominkiem a w sumie 11 euro to nawet jakby zostawić w domu to nie jest tak źle..:sorry: tylko trzeba je jakoś zamontować..pewnie wiertarka by się przydała..hmm..ale to może już by landlorda popytać..i może by zamontował...hmm...:sorry:
Dziewczyny!!!
Jaja jak berety!!
Poszlam z Alem na spacer! Daleko od domu! I jak wracalam to zobaczylam na ulicy malego szczeniaczka. (...)
Misia - fajnie :-) jak tak dalej pójdzie to na wiosnę otworzysz zoo? :-D :sorry: ale najbardziej mnie ujęło to, że Twój narzeczony zwolnił się z pracy by CI pomóc i zawiózł Was wszystkich do domku... :happy: słodko..
(...) ja ze spotkania odpadam bo juz sie pakuje do pl :cool2::-) (...)
Agusiek - kiedy lecisz?
Za rada Tichonka, przerzucam sie tutaj:tak:
Witam i dolaczam:-D
Czy jakas mamusia rodzi w czerwcu/lipcu? Ja mam termin na sam koniec czerwca i wybralam National Maternity Hospital:-)
Witamy nową foremkę :-) czyli, że z Tichonkiem znacie się na żywo?
Ja to ostatnio stwierdziłam, że laski z Galway mają najlepiej..nie dość, że ich tyle, że co chwilę jakieś spotkania organizują..to na dodatek blisko ocean mają..i wiele fajnych miejsc - jak widziałam w Google Earth..bo z Clonmel to jednak kawałek jest... :rofl2:
Fotelik Ramatti Venus 8 kolorów +2 rolety gratis (848212531) - Aukcje internetowe Allegro
ja mam ten fotelik i bardzo jestem zadowolona to fotelik polskiej firmy...jeżeli chodzi o mnie to ja wolę przedział fotelików 9-18 są one dużo wygodniejsze a dla tych maluchów które zaczynają wagowo jest to ważne bo jeszcze często zasypiają w samochodzie w Pl mam fotelik 9-36 FOTELIK SAMOCHODOWY CONECO 9-36KG _WYSYŁKA 0 ZŁ_ (840795957) - Aukcje internetowe Allegro wg Wiktora nie za bardzo ok jak go widzi już zaczyna marudzić że ma w nnim jechać i widać różnicę w wygodzie chociażby spania
jest jeszcze opcja 9-25 one też są wygodne bo tak jak 9-18 mają regulowane oparcie HIT!FOTELIK CONECO ZENITH SEA 9-25KG+CANPOL+WYS0 (821356508) - Aukcje internetowe Allegro
Pauletta - bardzo pięknie opisałaś foteliki..na pewno też skorzystam z Twoich rad..bo niestety mój szkrab wyrasta z pierwszego fotelika..:eek:
 
:no::no:Po prostu napisałam jej o tym wątku na innym wątku:tak::-D
A to takie buty...czyli, że reklamujesz nasz wątek..:-D fajnie - będzie nas więcej
gora.gif
 
Dziekuje Tichonku:-) Jak miło, pierwsze życzonka dotarły:-)I torcik mniam mniam I kolejny roczek minął:-(
hejka mamusie:-)
moniak81 bezstresowego lotu i udanego pobytu w pl
pozdrawiam
A tu jeszcze Agusiek mi więcej latek dodaje:no::-D Hej, hej a Ty już w powietrzu czy jeszcze na lądzie(IRL?/PL?)? Bezproblemowego spokojnego lotu
 
Bry wieczor :D
Monia - najlepszego :) z okazji 18 urodzin :)
jakby sobie ktoras pomyslala - czy mnie juz calkiem pogrzalo - zeby o tej porze pisac (zwykle tego nie robie) to usprawiedliwiam sie ...
zrobilam farsz do pasztecikow
i wstepnie zarobilam pierniki...( a to musialam robic sama bez pomocnikow bo gotujacym sie miodem i karmelem zalewam make i az strach pomyslec coby sie moglo stac jakby ,mi Stas (kucharz maly) chcial pomagac...)

takze jutro od rana duuuzo roboty
ja pierdziele... chyba za duzo se na lepetyne zwalilam...
ale mam pomocnika - kucharza malego :D :-D:biggrin2:damy rade :D :

teraz chyba juz pojde spac
Dobranoc.Gasze swiatlo..i oglaszam cisze nocna :cool:;-):-p
 
reklama
witam

moniak jeszcze raz sto lat!!:-)

moniadan oczka twojej córci powalające:tak:

ewelcia daje SMA i juz po nocy widze ze więce krostek nie przybywa:tak:także mam nadzieje ze będzie dobrze;-)

kemaya może podawaj chociaż 1 kropelke witaminki,ja tez małemu podaje(jak nie zapomne:zawstydzona/y:)

wczoraj byłam u Gp z małym i od razu mnie przebadał:confused2:tak mi ucisnął na rane ze aż słabo mi sie zrobiło:eek: a najlepszy był mój starszy synek,dowalił mi:sorry:powiedział: mamo ale ty masz duży brzuszek:confused2::-(dobrze ze lekarz nie rozumie polskiego:sorry::laugh2:

miłego dnia:cool2:
 
Do góry