reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Jol Dziewuszki :-)
No co wy mnie tak wychwalacie no!! Zupelnie bez falszywej skromnosci wcale nie zrobilam niczego zadziwiajacego! Chyba nikt by nie zostawil tego smyka samego na ulicy!! Nie mialam wyboru, trzeba go bylo hop siup na rece bo sie caly trzasl biedaczyna;-) Wogole to z niego niezly gagatek..hehe...zaczepia Zoe, a ta 3 razy od niego wieksza. Na koty ujada, a smieszny jest tak, ze nic tylko go obserwowac caly czas. A juz dzis oczywiscie do Pet Schopu- obroze zakupil, medalik z imieniem i telefonami, smycze, lozko, zarcia tone!! A ja mu ciagle mowie, co to bedzie jak zobaczymy w gazecie, ze ktos go jednak szuka!!?
No nic poki co jest jazda na maxa, cyrk! Ale wszyscy sie ciagle smieja, a Ali najbardziej.
Ja dzis mialam swoje pierwsze wychodne! Spedzilam kilka godzin w miescie SAMA!! HURAAA!! Kupilam prezenty, zobaczylam LUDZI! Szok! hehe..I musze powiedziec, ze A dal rade pieknie! Maly nie plakal, drzemki zostaly zaliczone. POtem odebrali mnie z miasta. No rewelacja! Powoli zaczynaja sie juz wyprzedaze ale ja bylam z ograniczonym budzetem wiec omijalam szerokim lukiem. Kupilam za to Aleimu zolte kaczuszki do wanny:-) Ale mial chlopak radoche!!!
 
reklama
Witam wieczorkiem!

Misia to super, że A dal sobie radę z Alem i ze zakupki sie udały!

Didi, no to szkoda, że ze spotkania nici, bo Pauletta by mnie zabrała ze soba
A ja zapomniałam wam powiedziec, że moja Emusia od zeszłej niedzieli tez ma dwa ząbki, o proszę oto dowód, ale malo widoczne, bo cięzko tak zrobic
100_5185.JPG
 
witam wieczorkiem

byłam u lekarza i powiedział ze to nie uczulenie a dał mi hydrocortyzon:eek:
zmieniłam mu mleko i zobaczymy co będzie:sorry:

jutro was poczytam bo mały marudny cały dzień a niania wyjechała:baffled::-(

dobranoc;-)
 
Ale mi Landlord niespodziankę zrobił :-):-):-) miał mi wymienić kuchenkę bo ta co tu była odeszła na emeryturę powiedział że kupi nową ale nie spodziewałam się kompletnie że taką fajną:tak: z płytą ceramiczną i termoobiegiem :laugh2: jestem mega szczęśliwa teraz to dopiero dobrze będzie mi się pichciło przed świętami:laugh2::laugh2::laugh2:
fajny prezen Ci Landlord zrobil:tak::tak: gtez bym sie cieszyla....

Misia fajnie ze wypad na miasto sie udal a A poradzil sobie z Alem teraz czesciej mozesz korzystac;-).....

Marta jakie mleko podajesz teraz???

Moniadan gratuluje zabkow dla corci:-)

Ooo przypomnialo mi sie ze ktoras z Was tez ma neta z 3pay.....jak Wam dziala? bo mi od paru dni slabo,strasznie dlugo mi sie strony laduja i czasami ginie zasieg i za kazdym razem jak posta napisze to kopiuje bo czesto mi wcina :(
 
A ja odkad wrocilam z karpatki u marcysi, to leze w lozku. Lamie mnie w kosciach i wogole ble. Biore paracetamol,witaminki, nasmarowalam sie wlasnie amolem i ide zaraz spac. Mam nadzieje, ze jutro obudze sie jak nowonarodzona :-D

moniak ja mam tak samo z sernikami. Uwielbiam, ale niestety moj M niezbyt.
 
Ostatnia edycja:
Boze Misia Ty to masz wesolo :-D
Dwa psy, dwa koty i Synus :-) Fajnie!
Nowy lokator jest cudowny, tez bym takiego chciala, bo kocham psiaki, ale niestety nie mamy warunkow...

Bylam wczoraj na kolejnej wizycie u dr Zulichowkiego w Polmedzie i powiem krotko - jestem zachwycona! Facet naprawde jest konkretny i kompetentny :-)
Polecam, jakby ktoras miala dylemat.

Gastone a Ty jak tam? Pytalam chyba dwa dni temu, ale moze moj krociutki poscik sie zapodzial wsrod nawalu innych i nie zauwazylas ;-) Albo odpisalas i ja przegapilam.
Agusiek udanego pobytu w PL :-) Podobno mrozy zapowiadaja, wez cieple rzeczy ;-)
Zmykam odpoczywac, jutro wizyta w szpitalu... :sorry:
 
;-)Dobry wieczór dziewczyny;
ło matko Wy to jak się rozpiszecie to nie mogę się połapać gdzie jest początek a gdzie koniec. Ja jak zwykle ostatnio mało się udzielam bo mam męża przy sobie więc tak sobie gruchamy a to zakupy itd itp, ale niedługo to dobre się skończy i co najgorsza to przed świętami mój J będzie miał zapierdziel. Dziś planowałam zrobić pierogi ;bigos a tu masz Ci los nie było kapusty kiszonej w wiaderku :wściekła/y: tylko w słoikach i niechcac przepłacać darowałam sobie cala robote czyli wigilie bede mieć nie standardową:crazy: Za to dziś poszłam na żywioł i upiekłam pierwsze w swoim życiu rogaliki drożdżowe mam nadzieje że Tichonek na nie sie załapie:-D:-D
moniadan gratulacje dla ząbków mojej jeszcze się nie wyżynają choć coś tam sie zaczyna dziać
misia83_83 z Ciebie to super babeczka imponujesz mi na każdym kroku normalnie kobieta do wszystkiego;-)
lubiczanko takie latanie po schodach to jest dobre można co nieco zrzucić a tym bardziej teraz gdy święta idą i czas obżarstwa
No to tyle na dziś pisania lecę sobie grzańca zrobić i cd, seansu filmowego z mężem :-p ;-)Dobranoc
 
Dziewczyny, czy któraś ma sprawdzony sposób na płaską główkę u niemowlaka?
Może któraś z Was miała taki problem?
Mój synek ma płaską główkę z tyłu, fakt spi na wznak, bo nawet jak go kłade na boczku to i tak się przekręca na plecki, a jak mu podkładam zwinięty kocyk, to budzi się z płaczem - chyba mu cierpnie ta strona od długiego leżenia.
Już sama nie wiem, co mam robić, opinie na ten temat sa podzielone, jedni mówią, że główka się zaokrągli jak zacznie siadać - inni, że juz nie i tak pozostanie, i trzeba dac dziecku spac w takiej pozycji w jakiej lubi.
O rany, jak nie urok to ... ;-) z tymi dziećmi.
 
reklama
kemaya mi się wydaje że w tym wieku kości są na tyle elastyczne że jeszcze się uformują i nabiora odpowiednich kształtów :tak::tak: a jeżeli maleństwo nei lubi spac na boczku nie ma co męczyć i na siłę tak kłaść... no ale specem nie jestem;-)
 
Do góry