reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

madbebe nie macie ciekawej sytuacji teraz :eek: przykro mi ale nie pomoge cos mi się wydaje że bez konfrontacji z tym kolesiem nic nie wskuracie:no::no::no:

ja już cobie znalazłam coś do roboty a mianowicie dzień piękności :-D:-D:-D wzięłam prysznic teraz zajęłam się brwiami bo muszę przyznać że trochę zarosłam więc co by się nie zmęczyć najpierw paski z zimnym woskiem no i dobijam je pensetą :tak::tak::tak: za to teraz jestem cała czerwona:laugh2: z chęcią pofarbowałabym włosy ale mam za długie żeby tak samej ehhh:-(
 
reklama
Lubiczanko my mamy Tv w sypialni.Ale ja nie kupowałam,już był.
Ale czy wy chcecie polską Tv podłączyc do niego?
Bo my nie mamy,tylko płyty chodzą bo ma wbudowane dvd.
Ja sobie chwalę choc jestem troszke w innej sytuacji,bo z nami dziecko nie śpi.
Ale rano,jak coś im odbije i wstają o 7 to załączam im bajkę i godzinkę mogę podrzemac jeszcze ;-)
 
Madbebe może podejdźcie gościa.Zadzwońcie i nic nie mówcie o mandatach.Zapytajcie jak się sprawuje autko itp. a później zapytajcie o dane bo potrzebne są np.do ubezpieczalni bo coś chcą.
Swoją drogą to tak trzeba teraz uważac bo tyle szuj :sorry:
ja mysle ze on jest zupelnie swiadomy swoich wykroczen,bo jakis mandacik za wycieraczke zapewne dostal,a moze i auto mu zaclampowali,nie wiem.najgorzej jsli on ten samochod sprzedal jeszcze komus,wole nie myslec:eek:Nie sadze zeby przeszlo z ta ubezpieczalnia bo skoro jezdzi bez taxu i dowodu na siebie to nie jest chyba zbyt odpowiedzialny i pewnie sie zczai ze cos tu nie halo i nawieje.
Konfrontacja,hmmm-tylko gdzie i jak go znalezc??:shocked2::-(
 
Witam!
Gastone...?
Monia jeszcze nic nie wiem,ale racej niee:zawstydzona/y:
:wściekła/y:dziewczyny moze Wy nam cos poradzicie:wściekła/y::wściekła/y:Otoz na pocz maja sprzedalismy samochod jakiemus kolesiowi z Kilkenny (czech z gadki).Moj A.podpisal z tylu dowod rejestracyjny,jak to sie zwykle robi i powiedzial kolesiowi zeby to sobie wyslal do Shannon w celu przerejestrowania na niego.A ten gnoj tego nie zrobil i w tym tyg.dostalismy 2mandaty -1za zle parkowanie i 2gi za nie manie taxu!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ze tez sami nie wyslalismy tego dowodu:no::wściekła/y:ale do glowy nam nie przyszlo ze koles tak bedzie robil:eek:A.byl na gardzie,gdzie oczywiscie rozlozyli rece i w councilu-tam dali mu papier ktory musi wypelnic, ze samochod sprzedal wtedy i wtedy(nie znamy dokladnej daty bo po ch..bylo to pamietac) i dla kogo(ani imienia ani nazwiska kolesia tez nie znamy).Jedyne co A.ma to nr tel do (chyba)tego kolesia,ale na razie kombinuje jak to wszystko rozegrac zeby koles sie nie wywinal..Szlag by to trafil:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jeszcze mnie A. wk.. bo czeka nie wiadomo na co do poniedzialku bo ktos mu cos tam w pracy powiedzial ze zapyta kogos ble ble.Potrzebuje tez podpis prawnika/adwokata przysieglego i oczywiscie tez dzisiaj nie pojedzie tego zalatwic bo cos tam.Moglby chociaz zadzwonic na garde do kilkenny i tam zapytac co mozna z tym zrobic.Jestem taka wk..ze szok,do tego potwornie zmeczona,jeszcze mala nie chce spac:wściekła/y::wściekła/y:a A.ma oczywiscie problem ze sie na niego dre:wściekła/y::wściekła/y::growl::growl:
ktos szukal wycinanki Lidl Online
Madebe ja mam podobna sutuacje,tylko ze my dalismy samochod do sprzedania i koles nam nie powiedzial ze juz sprzedal i tez dostalismy mandaty - 3 sztuki po 120 euro:szok: Moj maz poszedl do znajomego policjanta i ten mu poradzil zeby pojsc do kolesi zeby go nasttraszyc ze do jutra mandaty maja byc zaplacone.
Inaczej policja.Ale u nas jest inna sytuacja bo my kolesia znamy a on sprzedal auto sasiadce,a siasiadka nalapala mandatow a auto jeszcze nie zarejestrowane bo my papiery mamy bo kasy jeszzcze nie dostalismy.Ale wszystko jest do zalatwienia poprzez podpisanie odpowiednich oswiadczen.Policja nie powinna rozkladac rak.Ten nasz znajomy policjant mowi ze wszystko da sie zalatwic.
Wiec w waszymprzypadku tylkoprawnik poradzi co i jak.W naszym przypadku laska musi podpisac oswiadczeniena gardzie z data wsteczna ze uzytkowala samochod w czasie gdy mandaty zostaly wystawione,zaplacic i po sprawie.U was tez tak powinno byc ,ale niemacie nawet adresu kolesia.
Lubiczanko my mamy Tv w sypialni.Ale ja nie kupowałam,już był.
Ale czy wy chcecie polską Tv podłączyc do niego?
Bo my nie mamy,tylko płyty chodzą bo ma wbudowane dvd.
Ja sobie chwalę choc jestem troszke w innej sytuacji,bo z nami dziecko nie śpi.
Ale rano,jak coś im odbije i wstają o 7 to załączam im bajkę i godzinkę mogę podrzemac jeszcze ;-)

My tez mamy i zawsze mielismy.Maly spi w drugim pokoju a my nie wyobrazamy sobie nie ogladania do pozna filmow w lozeczku.Nie chce mi sie siedzec w salonie;-)
 
Madbebe - wspolczuje problemow, pomoc nie potrafie bo mysmy tu nie mieli samochodu.
A mam jeszcze jedno zapytanie - jakze na gwiazdke chce dostac jakas fajna prostownice do wlosow - to dostalam zadanie od Sw Mikolaja zeby sobie poszukac... Co polecacie - zastrzegam ze nie bede uzywac jej codziennie, ale chce taka zeby nie niszczyla wlosow..
 
Witam się!
My wczoraj z późnego wieczora trochę popisałyśmy,a Wy za to dziś nie próżnujecie.Chłopaki zaraz salon koleżance rozniosą,piski,wrzaski,śmiech i płacz co chwila,ale jest wesoło:tak:Ja tylko na momencik,bo muszę ich ogarną jakoś i do porządku przywołac,na łeb mi zaraz wlezą:confused2:
gastone::happy:
,tylko,że w Waszym przypadku-pewnie idziecie na całośc:-DPowodzenia życzę:tak:
madbebe:nie wiem co Ci poradzic ale nie zazdroszczę."Niezły" prezent na święta Wam skurkowaniec zafundował:crazy:
misia:tia..jak na dzień "zaklepania"daty ślubu to faktycznie macie "podrasowane"humory:sorry:
Mój P,nie powiem-często zmywa i nawet jak go pochwalę,mówi,że to przecież nic takiego,że przecież normalne:happy:Mój miś koffany:blink::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Lubiczanko my mamy Tv w sypialni.Ale ja nie kupowałam,już był.
Ale czy wy chcecie polską Tv podłączyc do niego?
Bo my nie mamy,tylko płyty chodzą bo ma wbudowane dvd.
Ja sobie chwalę choc jestem troszke w innej sytuacji,bo z nami dziecko nie śpi.
Ale rano,jak coś im odbije i wstają o 7 to załączam im bajkę i godzinkę mogę podrzemac jeszcze ;-)
Chcemy kupić router,żeby bez kabli oglądać normalną tv na górze...ale też mam wątpliwości:sorry:
 
Kasiu - obawiam sie,ze nie ma prostownicy, ktora nie niszczy wlosow..hehe...kazda jest bronia przeciwko zdrowym wlosom. No ale jesli chodzi o najlepsza to absolutnie bezkonkurencyjna jest ofcourse GHD (i najdrozsza tez). Wazne zeby byla 260 stopni i powyzej ( w sensie najlepszego prostowania).

Madbebe- nawet gadalam o tym z A. No i stwierdzil, ze skoro nie znacie adresu, ba! Nawe tego jak sie koles nazywa to generalnie macie pozamiatane...:sorry: Swoja droga gapcie, jak Wy to zrobiliscie, ze tak po prostu z rak do rak oddaliscie auto, bez wymiany danych osobowych itp...?? A jak z ubezpieczeniem? Wypisaliscie sie? Kurcze lipna sprawa no! Mam nadzieje,ze moze jakos....

No my juz date zaklepalismy na amen- kaska zaplacona itp itd...
A. mnie zapytal, czy juz dzis mam lepszy humor!!!??? JAAAAA??
No zenada normalnie...widac, ze zakumal o co chodzi....ehhh...rece mi opadly..ale coz.
 
reklama
A my bylismy dzis w centrum, kupilismy choinke i pare *******, troche zaszalelismy :-) Choinka teraz Nam pieknie pachnie, slicznie wyglada, odrazu inaczej w domu :-) Teraz jade na zakupy, juz niewiele zostalo w lodowce.

Pauletta na 80% jutro bede. Twoj dom, to ten odrazu za sklepem na lewo, tak?Dzis jak jechalam, to sie przygladnelam dokladniej :-) Na ktora godzinke?Do jutra!
 
Do góry