reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzien dobry kobietki..
Lubiczanko - ja bym tv do sypialni nie wstawiala... uwazam ze sa tam ciekawsze rzeczy do robienia...:cool2::-p:-p
I przytulam wszystkie co maja problemy z facetami...
Ja mojemu musze zjebke ze 3 razy na tydzien dac zeby mu przypomniec ze nie jest juz bezdzietnym kawalerem mieszkajacym z mama - a odpowiedzialnym mezem i ojcem :D no i jakos dajemy rade:sorry:

Mam pytanie do mam dzieci szkolnych i przedszkolnych - wymyslilam sobie ostatnio ze moglabym ze Stasiem porobic jakies proste ozdoby na choinke - i w zwiazku z tym szukalam wycinanek i nie znalazlam... tylko jakies koorowe kartki ale to nie wygladalo jak nasze wycinanki... Jest tu cos takiego? czy nie mam czego szukac?
Niby masz rację...ale tak czy siak tv może podkoloryzować,wygłuszyć(w końcu Danielek śpi w naszej sypialni)nasze"inne rzeczy":tak::-D
Są na 100%wycinanki-chyba w tesco-z tym,że formatA4(ale to chyba nawet lepiej)i my raz kupiliśmy w sklepie za 2E.Powodzenia...Ja chciałam porobić łańcuchy,ale z kolei nigdzie nie mogę bibuły dorwać:/
 
reklama
Witam się.
Tatuś zawiózł Antośka do przedszkola,a niedługo ja się zbiorę by go odebrac.

KasiaIrlandka Wczoraj w Lidlu kupiłam kolorowy papier.Właśnie na łańcuch.Jest ciut grubszy niż nasze wycinanki,ale jest elastyczny i giętki. :tak:

No,fasola mi się gotuje na zupkę,a ja dopijam kawkę i lecę po młodego :tak:
 
Witam!
Bibula tez jest w tesco,
Emma mi w koncu zasnela to idejakies obiad zrobic, Pauletta jak ty nie wiesz co ze soba zrobic, to zawsze mozesz przyjechac do mnie pomoc przy gotowaniu :-p

zartuje oczywiscie, odpocznij sobie :tak:
Gastone...?
 
Cześć:-)

To poszalałyście wieczorkiem, a raczej nocą:-D
Faceci niestety czasem muszą się pofochać, a tłumaczyć im można przez całe życie chyba;-) Ja to już czasem przymykam oczy i daruje sobie, bo szkoda tylko się wkurzać, a jak to nie działa to powiem dobitnie o co mi chodzi i z reguły skutkuje:-p
Ładna pogoda się zapowiada, więc trzeba pościel wyprać;-)

A dawno nie zaglądała MoKu,pamiętacie ją?
Ciekawe co u niej :sorry:
Ja ją pamiętam, ale faktycznie dawno tu nie zaglądała:sorry: Ciekawe co tam u niej? Chyba też miała być posiadaczką nowego czworonoga;-)

Mój J zażyczył sobie na urodziny-telewizor do sypialni...Tak więc ogromna prośba-gdzie mogę znalezć niedrogi 22calowy tv podpowiedzcie mi:sorry:
W poniedziałek mają być jakieś w Lidlu;-)
Lidl Online

Miłego dnia:-)
 
Witam laski
Widze ze jak poszlam spac to impreza tu była:)
Takto jest juz z facetami dlatego to my rzadzimy i jestesmy mózgiem rodziny hihi dobrze ze Anieczki mąz juz nas nie czyta:)
Lubicznka moja przyjacióka chce sprzedac tv 22 cale panasonic za ok 50 euro w dobrym stanie, więc jak cie inetresuje to pisz na priv:)
Ciesze sie że nie szłam dzis do pracy żoładeczek juz troche lepiej ale trzeba uwazac co sie je hihi
Pauletta nie martw sie Olivier dzis tez cienko zjadl sniadanie bo cwaniak jak wstal to poszedl do kuchni podstwail krzeslo pod szafke odczepil blokade i dorwal słodycze juz nie wiem gdzie je chowac..
Oki zmykam
Milego dnia
 
Ohla dziewczynki

My dzis z mlodym bylismy na kontroli 2latkow i mlody rozlozyl pania z przychodni na lopatki. Ekspresowo i rzeczowo z usmiechem na twarzy wykonal wszystkie jej polecenia a ona biedna w szoku:-p
Jedynie co to moglby skubaniec troche urosnac i przytyc ale coz je calymi dniami cosik zawsze ma pod raczka a on taki malutki i drobniutki


Ciao Dziewczynki!
A. sie do mnie nie odzywa..hehehe...obraza nastapila.
Wczoraj Al nie chcial zasnac i meczylam sie z nim godzine, a ten wyl jak glupi. W tym czasie moj ukochany siedzial sobie w kuchni, pil drinka i czytal gazetke:szok: Zeszlam wiec na dol i jak to zobaczylam to sie wscieklam i mu powiedzialam, ze moglby chociaz do mnie zajrzec i zobaczyc czy wszystko ok!!!
Cos mnie wzielo, zeby miec jaja na sniadanie...hehehehe
Witam :-) z rana ...właśnie czekam na kominiarza misia znam ten ból z facetami :-( mój P jak wróci z pracy zasiada przed kompa i tyle go było o domowych obowiązkach w ogóle nie myśli a jego jedynym jest pozmywanie naczyń które się wieczorem zbiorą dzisiaj zostawił mi na rano zasyfioną kuchnię bo jak stwierdził nie zdążył pozmywać :wściekła/y: najbardziej mnie wkurwia fakt że on myśli że jak cokolwiek zrobi w domu z porządków to robi to dla MNIE :crazy: jak to tylko ja bym w tym domu mieszkała:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Znam to az za dobrze w domu wszystko sie robi przeciez samo - zmywarka zmywa gary, pralka pierze, odkurzacz odkurza tylko jakos nie bierze pod uwage ze te wszystkie sprzety potrzebuja rak moich do obslugi no i czasu. A do tego twierdzi moj luby ze przeciez w domu mi wszystko wolno robic i o co mi chodzi wiec od kilku dni nic nie robie . A jesli chodzi o czas z mlodym to tv i comp a dziecko na kolanach i to juz jest przeciez poswiecenie mu maximum czasu. Nic tylko wlosy z glowy rwac

Mój J zażyczył sobie na urodziny-telewizor do sypialni...Tak więc ogromna prośba-gdzie mogę znalezć niedrogi 22calowy tv podpowiedzcie mi:sorry:
Teraz jest pelno lcd w naprawde dobrych cenach my tez polujemy na jakis ale znalazlam 26 " i 32" a roznica w cenie tylko €20 w PC world a w Currys ta sama cena wiec tylko trza zdazyc z kupieniem ktoregos.

Teraz spadamy na maly przeglad sklepow w poszukiwaniach choinki bo zostaly 2 tyg do swiat a u mnie nic jeszcze nie przystrojone a mlodemu strasznie podobaja sie ozdobki na okna i takie tam... Lubiczanka i jak zaczynamy od weekendu nasze przygotowania do swiat????:happy: Trzeba sie jakos zmobilizowac samej i nawzajem;-):-D
Milego dzionka wszystkim i lecimy bo pogoda super








 
:wściekła/y:dziewczyny moze Wy nam cos poradzicie:wściekła/y::wściekła/y:Otoz na pocz maja sprzedalismy samochod jakiemus kolesiowi z Kilkenny (czech z gadki).Moj A.podpisal z tylu dowod rejestracyjny,jak to sie zwykle robi i powiedzial kolesiowi zeby to sobie wyslal do Shannon w celu przerejestrowania na niego.A ten gnoj tego nie zrobil i w tym tyg.dostalismy 2mandaty -1za zle parkowanie i 2gi za nie manie taxu!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ze tez sami nie wyslalismy tego dowodu:no::wściekła/y:ale do glowy nam nie przyszlo ze koles tak bedzie robil:eek:A.byl na gardzie,gdzie oczywiscie rozlozyli rece i w councilu-tam dali mu papier ktory musi wypelnic, ze samochod sprzedal wtedy i wtedy(nie znamy dokladnej daty bo po ch..bylo to pamietac) i dla kogo(ani imienia ani nazwiska kolesia tez nie znamy).Jedyne co A.ma to nr tel do (chyba)tego kolesia,ale na razie kombinuje jak to wszystko rozegrac zeby koles sie nie wywinal..Szlag by to trafil:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jeszcze mnie A. wk.. bo czeka nie wiadomo na co do poniedzialku bo ktos mu cos tam w pracy powiedzial ze zapyta kogos ble ble.Potrzebuje tez podpis prawnika/adwokata przysieglego i oczywiscie tez dzisiaj nie pojedzie tego zalatwic bo cos tam.Moglby chociaz zadzwonic na garde do kilkenny i tam zapytac co mozna z tym zrobic.Jestem taka wk..ze szok,do tego potwornie zmeczona,jeszcze mala nie chce spac:wściekła/y::wściekła/y:a A.ma oczywiscie problem ze sie na niego dre:wściekła/y::wściekła/y::growl::growl:
ktos szukal wycinanki http://www.lidl.ie/ie/home.nsf/pages/c.o.20091210.p.Drawing_Pad
 
Ostatnia edycja:
Madbebe może podejdźcie gościa.Zadzwońcie i nic nie mówcie o mandatach.Zapytajcie jak się sprawuje autko itp. a później zapytajcie o dane bo potrzebne są np.do ubezpieczalni bo coś chcą.
Swoją drogą to tak trzeba teraz uważac bo tyle szuj :sorry:

oo właśnie takie kartki kupiłam wczoraj w Lidlu.
Dziś będziemy tworzyc o ile mam klej :zawstydzona/y:

Frog masz kruszynkę w domku,ale mam nadzieję,ze snu Ci to z powiek nie spędza.Nie będzie miał problemów z nadwagą ;)
 
reklama
Mój J zażyczył sobie na urodziny-telewizor do sypialni...Tak więc ogromna prośba-gdzie mogę znalezć niedrogi 22calowy tv podpowiedzcie mi:sorry:
My kupilismy z miesiac temu w Currys LG 32 cale za 375euro czy jakos tak....
ale do sypialni bym nie kupowala TV:no::no:


Niby masz rację...ale tak czy siak tv może podkoloryzować,wygłuszyć(w końcu Danielek śpi w naszej sypialni)nasze"inne rzeczy":tak::-D
Tym bardziej ze maly jest z Wam w sypialni Tv nie potrzebne-to jest moje zdanie,zrobicie jak zechcecie........
Po co maly ma sie przyzwyczajac do spania przy Tv???

Anineczka,Tichonek ale z was nocne Marki:-D:-D:-D

Tichonek postaw mezowi konkretne argumenty i moze sie wreszcie zdecyduje:tak::tak::tak: ale jestem madra......moj m tez nie chce drugiego bobasa:sorry::confused2: a ja bym chciala......nie teraz oczywiscie ale za 2-3 lata napewno;-)

Madbebe ojojo nie bylismy w takiej sytuacji:no::no::no: nie wiem jak pomoc:sorry:.
My jak sprzedawalismy ostatnio samochod tez jakos z miesiac temu albo ponad to My wysylalismy dowod,chociaz sprzedawalismy znajomemy.......lepeij samemu a tym bardziej jak sie kogos nie zna

Ooo maly sie obudzil
 
Do góry