reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Madbebe- nawet gadalam o tym z A. No i stwierdzil, ze skoro nie znacie adresu, ba! Nawe tego jak sie koles nazywa to generalnie macie pozamiatane...:sorry: Swoja droga gapcie, jak Wy to zrobiliscie, ze tak po prostu z rak do rak oddaliscie auto, bez wymiany danych osobowych itp...?? A jak z ubezpieczeniem? Wypisaliscie sie? Kurcze lipna sprawa no! Mam nadzieje,ze moze jakos....
gratulacje zaklepania daty i powrotu do normalnosci z A.:tak::happy:
Do glowy nam nie przyszlo szczerze mowiac ze tak to bedzie wygladac,tym bardziej za zawsze jak kupowalismy/sprzedawalismy samochod dostawalismy/oddawalismy dowod do reki.Tym bardziej po co nam dane kolesia - kasa do reki i tyle.Ajjj:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ubezpieczenie przenieslismy na nowy samochod,ktory zakupilismy jeszcze przed sprzedaza starego...Nie wiem jak to bedzie,w sumie na chlopski rozum kolesia nie trudno dorwac,bo samochodem jezdzi.Tylko potrzebna jest interwencja tamtejszej gardy:eek:Lipa jak ch..
 
Właśnie wstałam po dwu godzinnej drzemce z Wiktorkiem :tak: jakoś ostatnio popołudniami robi się ze mnie dętka i jak mały się kładzie to korzystam z okazji nawet nie słyszałam jak mój P wrócił do domku:zawstydzona/y:;-)
Larcia :tak: to ten po lewej za sklepem taki bladożółty :sorry:
 
Kasia Irlandka z Remingtona sa swietne i maja opcje ustawiania temperatury nie sa super tanie ale tez nie sa drogie jak znajdziesz sobie taka ok 45 eurosow to bedzie dobra bo te tansze sa takie sobie ja mam juz 2 remingtona bo pierwsza juz mi sie znudzila i powiem Ci ze jestem super zadowolona mojej friends tez kupilam taka jak ja mam i ona tez zadowolona powiedziala ze to najlepsza jaka dotychczas miala.... szukalam na stronie argosa ale juz jej nie ma niestety i nie mam jak Ci pokazac
 
Witam sie wieczorkiem z wami mamusie:O)miałam dzis strasznie zajety dzionek....uffff a was nadrobić to cieżko Kasia Irlandka te prostownice o ktorych mówi Justysia sa dobre tez taka mam:-)dziewczyny powiedzcie mi jaka mam kupić blaszke zeby upiec sernik chodzi mi o wymiary????żeby była akurat nie zaduza nie za mała!!!własnie ogladamy i czekamy na walke na polsacie Mariusza Pudzianowskiego hheheheehe zobaczymy co to bedzie!!!!!;-)miłego wieczorku wam zycze!!!!!!!!!
11.gif
 
Laski normalnie jaja jak berety:-D:-D:-D najpierw rozbroił mnie mój mąż , który z troski o mnie stwierdził że to ja powinnam jechać na zakupy to się przy okazji dotlenie a nie tak cały czas w domku siedzę:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: w podtekście czytaj przecież zaraz się walki MMA zaczną to ja się nigdzie nie ruszam:sorry::-D:-D no to pojechałam :tak: a w sklepie przeżyłam gehennę :eek: Zuzka mi się chyba jakoś zbuntowała bo co sie na półkę z żywnością spojrzałam a szczególnie z mięsem no mnie cofało no myślałam że ozdobię zawartością żołądka cały Dunnes na szczęście udało mi się powstrzymać :baffled::baffled::baffled: ale za to jak zobaczyłam deseczkę z selekcją najróżniejszych serów to aż do nich zapiałam:yes: z tym że mogłam się tylko oblizać bo większość z nich to pleśniowe które nie są wskazane w moim stanie :no: no i obeszłam się smakiem :-( ale za to w Foodlandzie nakupowałam sobie kazdego rodzaju sera żółtego po kilka plasterków :laugh2::laugh2::laugh2: teraz w piekarniku robi sie bagietka czosnkowa i będzie zagryzana żółtym serkiem :-):-) No i znowu będzie że ja nic innego tylko jem :rofl2::rolleyes:
 
My po malym rezonansie za choinka ale ciemnosc nas zastala i zakup odlozylismy na poniedzialek:happy::sorry: Za to mlody dostal choinke zastepcza ktora gra spiewa swieci i tanczy:-):-):-)

Lubiczanko my mamy tv w sypialni
Ja sobie chwalę choc jestem troszke w innej sytuacji,bo z nami dziecko nie śpi.
Ale rano,jak coś im odbije i wstają o 7 to załączam im bajkę i godzinkę mogę podrzemac jeszcze ;-)

Ja rowniez mam tv w sypialni i w sumie to ma same zalety filmik przed snem i bajka dla smyka na dzien dobry a mamusia z tatusiem jeszcze drzmia z przerwami kiedy synek po nich skacze:-)

Pauletta na 80% jutro bede. Twoj dom, to ten odrazu za sklepem na lewo, tak?Dzis jak jechalam, to sie przygladnelam dokladniej :-) Na ktora godzinke?Do jutra!

Do zobaczenia dziewczynki:-)

A teraz spadam na walke Pudzian - Adamek. Stawiam na Pudziana bo Adanek to taki kogucik co pieje i skacze i nic poza tym:-p:cool2:
 
reklama
Do góry