reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja nie śpię!
...Tichonek jak tam,masaz byl???? u mnie jeszcze nie:sorry: i chyba sie nie zapowiada......
No,właśnie był:tak:i dlatego nie śpię:-DZa to mój P padł jak kawka:-DBo to był taki masaż bardzo dogłębny:zawstydzona/y:Zaczęło się niewinnie i tak się jakoś rozkręciło
redface.gif
gwizdze.gif

pauletta hehe co wchodze i czytam, to cos jesz, a jestes taka szczuplutka, naprawde podziwiam!Ja tez uwielbiam dobre jedzonko, ale mi odrazu idzie w tylek :confused2:
Maz mi najbardziej szkodzi, bo wprost uwielbia wieczorem cos podjadac do filmu, a ja razem z nim :-p
Boszsz..to tak jak ja!Mój P to jest taki turkuć podjadek,a ja przez niego i przy nim tak się nawtykam zawsze,że wstyd!:zawstydzona/y:
Ale mam mocne postanowienie poprawy:tak:Po Nowym Roku,oczywiście bo przecież teraz nadchodzi okres samych pyszności:sorry:Oby tylko na postanowieniu się nie skończyło:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja nie śpię!

No,właśnie był:tak:i dlatego nie śpię:-DZa to mój P padł jak kawka:-DBo to był taki masaż bardzo dogłębny:zawstydzona/y:Zaczęło się niewinnie i tak się jakoś rozkręciło
redface.gif
gwizdze.gif


Boszsz..to tak jak ja!Mój P to jest taki turkuć podjadek,a ja przez niego i przy nim tak się nawtykam zawsze,że wstyd!:zawstydzona/y:
Ale mam mocne postanowienie poprawy:tak:Po Nowym Roku,oczywiście bo przecież teraz nadchodzi okres samych pyszności:sorry:Oby tylko na postanowieniu się nie skończyło:zawstydzona/y:
:-D:-D:-D
Mam nadzieję,że P się nie opamiętał by coś wcześniej zakończyc :cool2::-D

To ja też od nowego roku! Waga wskazuje sporo więcej niż przed ciążą i czas się za to wziąśc.


Agusiek czy to ty masz Nintendo WiiFit?
He he wiem idę na łatwiznę :zawstydzona/y::-D
 
Ja nie śpię!

No,właśnie był:tak:i dlatego nie śpię:-DZa to mój P padł jak kawka:-DBo to był taki masaż bardzo dogłębny:zawstydzona/y:Zaczęło się niewinnie i tak się jakoś rozkręciło
redface.gif
gwizdze.gif


Boszsz..to tak jak ja!Mój P to jest taki turkuć podjadek,a ja przez niego i przy nim tak się nawtykam zawsze,że wstyd!:zawstydzona/y:
Ale mam mocne postanowienie poprawy:tak:Po Nowym Roku,oczywiście bo przecież teraz nadchodzi okres samych pyszności:sorry:Oby tylko na postanowieniu się nie skończyło:zawstydzona/y:
:-D:-D:-D
U mnie kiszka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: m mowi ze dzis nic z tego ani z tamtego:-D:-D:-p........

Ja dzis zaczelam znow diete do 13 bylo super a pozniej,zaczelo sie probowanie pierogow,a pod wieczor jedzenie pierogow i jeszcze probowanie farszu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.....
Chyba nici z diety przed swietami:sorry:

Lece lulu bo m juz poszedl......dodranoc :)
 
:-D:-D:-D
Mam nadzieję,że P się nie opamiętał by coś wcześniej zakończyc :cool2::-D

To ja też od nowego roku! Waga wskazuje sporo więcej niż przed ciążą i czas się za to wziąśc.


Agusiek czy to ty masz Nintendo WiiFit?
He he wiem idę na łatwiznę :zawstydzona/y::-D
Nosz,właśnie niestety P tak uważa,że mnie normalnie denerwuje
zly1.gif
.Wolałabym,żeby tak nie uważał jak teraz uważa
crazy.gif

Nintendo WiiFit!Też o nim myślałam,ale trochę drogawa zabawka
zhm.gif
,oglądałam na You Tube filmiki,zarąbista sprawa:tak:
 
Nosz,właśnie niestety P tak uważa,że mnie normalnie denerwuje
zly1.gif
.Wolałabym,żeby tak nie uważał jak teraz uważa
crazy.gif

Nintendo WiiFit!Też o nim myślałam,ale trochę drogawa zabawka
zhm.gif
,oglądałam na You Tube filmiki,zarąbista sprawa:tak:
A to zbój! No na co on czeka? Na oklaski?
Może wprost zapytaj o co chodzi?

No a widziałaś na You Tube ile telewizorów poszło jak ludzie rzucali pilotami od Wii? :laugh2::laugh2:
Zaraz jeden wkleję.
Ponoc było 850 zepsutych Tv.Trochę mnie to przeraża :eek::szok:

O np.ten
[video=youtube;U6hhvvWltW]http://www.youtube.com/watch?v=U6hhvvWltWc]YouTube%20-%20Wii%20Bowling%20Accidents%20[Wypadek%20z%20Nintendo%20Wii"]http://www.youtube.com/watch?v=U6hhvvWltW[/video]

Mój chce mi kupic w lutym na urodziny....chyba zamiast psa drugiego :-D:-D
Bo coś nie widzi mu się drugie shih tzu a chce samojeda,za to ja nie chcę samojeda bo to już nie mały pies i ma tyle sierści :szok::-D:-D


Ahhh Margaritta :cool2:
Kojarzy mi się z piosenką "Monika,córka ratownika" :-D:-D Gdzie się podziewasz ?:cool2::cool2:
 
Ostatnia edycja:
No,właśnie już kiedyś wspominałaś o następnym piesku...To może zamiast Wii się bawić,będziesz na dłuuugie spacerki z psiakami chodzić?:happy:
A jakbym ja taką dziurę w telewizorze zrobiła to mój P by mi chyba w głowie podobną zrobił:eek:Niedawno kupiliśmy nowy telewizor:sorry:
A z jego oporami to jest tak,że-cytuję:"nie wiadomo co to będzie z pracą tutaj"
 
No z pracą to może byc różnie.Czy tutaj czy w Pl? Nigdy człowiek nie jest pewny.
Musisz mu wysmarowac twarde argumenty przed którymi nie będzie miał się jak bronic.

No z tymi psami to jest tak,że samojedy są piękne,ale nie dla mnie.
Często gęsto nie wyrabiam się na spacer z Milą x4 dziennie ,tylko szybkie sik pod domem ,a Samojed musi się wybiegac,wymęczyc.
Mój M to jest niezły,bo pies będzie niby jego,ale na moich barkach :-D
O nie,nie.
Poza tym on jest śnieżno biały,a ja nie będę miała czasu na pielęgnacje takiego wielkoluda,który mi z wanny ucieka.
Lepiej jeden psiak ,a zadbany niż dwa brudasy.:confused2:
A tak na serio przy takiej pogodzie Mila nie jest złoto-biała.Tylko szaro-bura bo musiałabym ją kąpac codziennie.:sorry::sorry:

Ale o moim M się nie będę tutaj wypowiadac,bo jak niektóre koleżanki wiedzą ma czynny dostęp do forum :cool2::-D:-D
 
O,to Ty musisz M też wyłożyć twarde argumenty,przed którymi się bronić nie będzie mógł,że za drugiego psiaka to Ty dziękujesz:-D
A Wii możesz sobie kupić typowo do ćwiczeń z ta podkładką pod nogi,bezpieczniejsze chyba-przynajmniej dla tv,bo z moim nie ćwiczonym zadem i zastałymi mięśniami to mogę za to,zamiast telewizorowi to sobie krzywdę zrobić:eek:
Mam nadzieję,że P się zdecyduje bo mi za parę dni 31 stuknie
boisie.gif

boje_sie.gif
jeju,kiedy to minęło?
Albo może mu się noga powinie(tudzież coś innego
naughty.gif
) i mu się to uważanie nie uda
zastanawia.gif

Ło matko!Już po 1:00!
oh.gif
Spadam do wyrka,
runaway.gif
dobrej nocy:tak:
 
witam:-)


Marta moj tez nie zabardzo chcial pic Aptamil i ulewal po nim bardzo , ale pozniej zmienilam na Aptamil Comfort i bylo ok przez chewile, pozniej Nan Ha,pozniej Nan zwykly1 pozniej 2,nastepnie Enfamil ar a teraz od tygodnia jestesmy na Cow& Gate i wszystko gra......maly juz nie puszcza pawi....chyba mu ten refluks przeszedl na dobre:-)

Pauletta a Ty znow o jedzeniu:-D:-D:-D jedz jedz niech Ci idzie na zdrowie.....

Tichonek jak tam,masaz byl???? u mnie jeszcze nie:sorry: i chyba sie nie zapowiada......

Ja dzis jakiegos powera dostalam bo chcialam jeszcze nalesniki piec na krokiety ale m mnie powstrzymal i zrobilam tylko farsz;-)
no więc nasze Szymonki nie tolerują aptamilu:tak:mój tez zwracał często,podobno te mleko jest tłuste i widocznie naszym nie pasowało:no:

pauletta naprawde jesteś chuda ale brzuszek to masz jak ja w 9 miesiącu:eek::confused2:

tichonek powiedz mężowi ze my mamy 3dzieci a poza tym nic:no:i jakoś sobie radzimy to i wy z 2 dacie rade:tak:

anineczka całe szczęście ja sie psem nie zajmuje,daje mu tylko miche jak mój zapije i zapomni o swojej córci:confused2:

jade dzisiaj do Clonmek bo podobno w jednej aptece robią preparat na kolki który sie dodaje do mleka i kolki od ręki przechodzą:tak:tylko buteleczka na tydzień 10 kosztuje:confused2:

wybieram sie do ikei na zakupy do nowego domku,ciekawe ile by policzyli za dowóz:eek::cool2:

zapomniałam: Joannn ma sie dobrze,jeździ sobie autkiem po Irlandii:-)

miłego dnia:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry!!!
Tichonek,Anineczko-poszalałyście wieczorkiem
Ewelcia-a ja wysępiłam masaż od J:tak::-D
Pauletta-no jakiś złoty środek musisz mieć na to podjadanie,bo chociaż o bioderkach mowa była,to ja nie wiem o których,bo w Twoje to chyba nic nie idzie:-)
Mój J też lubi wieczorami przed tv coś przekąsić(a ja jakbym odmówić nie mogła:zawstydzona/y::sorry:),ale od jakiegoś czasu widzę,że nic-żadnych lodów,chipsów czy innego żarełka nie ma...I wstyd się przyznać,ale czasem sama mam ochotę go namówić,zapytać-a może tak coś schrupiemy,ale się powstrzymuję...Żeby nie było na mnie:happy:
Idę i miłego dnia życzę...Maluszek(najmniejszy)produkcję w pampera zaczął,bo słyszę przez nianię jak próbując coś z siebie wydusić stęka i stęka...To do potem:tak:
 
Do góry