reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejo mamuski
a ja spędziłam bardzo miłe przed południe, południe i po południe w miłym towarzystwie :tak:

MamoAdy a czemu odprawę w buirze musiałas robic?? Jak by co to ja służe moja drukarka, jesli o to chodzi :-)
a co do mleka, to ja juz to wiedziałam i dlatego nie pijemy :eek:
Misia my z Agusiek sie piszemy na Twój panienski :tak: no nie Aga??

My też płaciliśmy depozyt w przedszkolu.
 
reklama
Dziendoberek

Ja dzis na chwilke, dopiero z socjala wrocilam,juz czwarty tydzien zwolnienia a oni mi jeszcze nic nie zaplacili, malo tego nie dostalam zednej odpowiedzi na temat maternity tez:wściekła/y: No i co? Kazali mi czekac, pan powiedzial zebym dala im jeszcze tydzien:wściekła/y:
Ide obiad robic bo T z pracy wroci i w domu za robote sie bierze:sorry:
Milego wieczoru:tak:
 
niewiarygodne,ale jestem!!!:tak::-D
Szybko muszę pisać,bo choć Duszkieterowie moi grzeczni-wszyscy jak się patrzy,to J zaraz z pracy wraca i nie chcę słuchać marudzenia,że znowu wróciłam do BB-gdyby on tylko wiedział na ile więcej mogłam sobie pozwolić przed porodem-teraz to tylko znikomy procencik:-(
MamoAdy-no ja płaciłam depozyt,ale tylko w wysokości jednej tygodniówki:tak:Czyli niezle:tak:
Jolu24-nie zazdroszczę...No ja chyba rozszarpałabym towarzystwo w socjalu za taką opierzchałość:crazy:
MartaF-a gdzie w końcu znalezliście salon(komis?)gdzie sprzedają na raty?Może i ja bym skorzystała?
Anineczko-czekam i tak na pomysł,liczę na Ciebie,z resztą na Was wszystkie Panie!!!Ważne,że jest pęd;-):tak::-D
Uciekam...Ale i tak się cieszę,że miałam chwilkę:sorry:
 
lubiczanka ja byłam u nas w banku złożyć formularz o kredyt i jutro ma być odpowiedz:tak:a samochód znalazłam w Clonmel:-)
 
jejku mojemu dziecku coś jest,wogóle nie spi,ciągle na rękach:-(kupiłam mu rumianek może coś pomoże:-(nic nowego nie jadłam:no:

ja na prezent mojemu kupie samochód jak dadzą nam kredyt:-)

:-):-):-)to będzie prezent dla nas obojga:-)
moze dzieciatko ma taki niespiacy dzien po prostu:tak:jesli nie placze to raczej nic mu nie jest.Ja to juz sie przyzwyczailam ze moje dziewcze za dnia spi sporadycznie..Widac taka natura;-)
A jaki samochodzik sobie kupujecie?Sprytnie to sobie wymyslilas...tylko jak wy sie nim podzielicie?:-)
Co do kredytow to jak dla mnie najlepsze jest credit union-maly interest i wygodna forma splaty-bierzesz na tyle,na ile chcesz tzn.po ile tyg./miesiecznie bedziesz w stanie splacac.Jedyny szkopul w tym ze na 1sza pozyczke potrzeba żyranta.My splacamy juz 3cia:eek:
 
Martysia jeszcze w szkole...Niki spi...mąż wrócił- znalazłam pęd :cool2::-D:-D poczekam jednak, moze wieczorem mnie sam dopadnie :rolleyes2::-D:-D
Ale wieczorem chcesz okna myć?:eek::-D:-D:-D
Mojego męża jeszcze nie ma,a ja pęd miałam niesamowity:sorry:A nie powiem skąd!:-D:-DOkna umyte,pranie zrobione,obiad też,ozdoby ponawieszane:tak:Tylko,że cały dzień mi to zajęło:zawstydzona/y:Widzicie,ja to lubię pęda poużywać nawet cały dzień:-p:laugh2::laugh2::laugh2:Teraz czekam na P bo mieliśmy na zakupki jechać(w weekend nie dało rady jakoś:sorry:)ale cuś go jeszcze nie ma:no:.A w lodówce światło i zimne powietrze:confused2:
 
ja na prezent mojemu kupie samochód jak dadzą nam kredyt:-)
Nie powiem... Fajnie byloby byc Twoim mezem/facetem:-D:-D:-D

MamoAdy a czemu odprawę w buirze musiałas robic?? Jak by co to ja służe moja drukarka, jesli o to chodzi :-)
a co do mleka, to ja juz to wiedziałam i dlatego nie pijemy :eek:
Misia my z Agusiek sie piszemy na Twój panienski :tak: no nie Aga??

My też płaciliśmy depozyt w przedszkolu.
W sumie nie wiem czemu w biurze robilismy odprawe. Chyba dla tego, ze tam kupowalismy bilety i pani nam kazala przyjsc 2 tyg. przed odlotem, zeby ta odprawe zrobic. Dzisiaj nas jednak poinformowala, ze mozna to tez zrobic samemu i A. juz sie sam odprawi i wyprawi:-)
A i dziekuje za propozycje skorzystania z drukarki ale my tez mamy jedna na stanie:-)

Widze, ze wszystkie placilyscie depozyty:eek: Tym bardziej sie ciesze, ze nas to ominelo:-)

Co do creche'u... Zalatwilam pozytywnie:-) Nawet nie zdazylam zaproponowac tej polowy oplaty a wlascicielka powiedziala, ze spoko, nie musimy placic:-) Spytala tylko czy na pewno Ada po powrocie wroci do nich i kazala nikomu nie mowic... wiec, jakby co, to ja nic Wam nie mowilam:-):sorry:
 
Hejka
Nie było mnie w weekend bo spędziłam je bardzo miło z rodzinką :happy::happy::happy: pogoda w miarę dopisała, więc były spacerki itp.. A najlepsze było pranie z Patrykową pieluchą..:eek: wszystko oblazło żelem z pampersa...:-p

:eek:
:tak:
mojemu malemu tez ostatnio wysypal sie ten zel z pampa i mial cale czerwone kolo klejnotow,widac bylo ze go to szczypie....smarowalam bepanthenem ale nic dopiero m siora przyslala mi Clortimazol(chyba tak to sie pisze) i alantan + i przeszlo,ale dosc dlugo to mial:-(
A no i czesto zmienialam pieluche i wietrzylam

Może jak mąż z pracy wróci to Ci pęd pokaże?:-D:-D:-D

Ha ha ha!
Nie liczy się ilośc a jakośc kochane :cool2::cool2::-D:-D
JA dzis zero pedu......na nic nie mam ochoty:-(
moze jak m zaraz z pracy wroci to jakis ped nadejdzie:-p
Jak najbardziej liczy sie jakosc:-D:-D

jejku mojemu dziecku coś jest,wogóle nie spi,ciągle na rękach:-(kupiłam mu rumianek może coś pomoże:-(nic nowego nie jadłam:no:

ja na prezent mojemu kupie samochód jak dadzą nam kredyt:-)
Heh jak ja bym mojemu m taka propozycje rzucila to by chyba z radosci popuscil;-).

Mamo Ady super ze tak pozytywnie sprawe zalatwilas.

JA mam chinke taka mala 1metrowa.
Juz 3 lata ma,kupilam w tesco,a pierdulki na choinke chyba w Diunsie wiec nic nie kupuje,jakis stroik musze kupic i moze cos na kominek....mam pare mikolaji i jakies pierdulki ale cos chcialam dokupic:tak:.
Bede szukac anpewno cos nie drogiego bo nie wiem czy na przyszle swieta tu jeszcze bedziemy,chociaz z moim to nic nie wiadomo.
:cool2:raz gada tak a za tydzien co innego!!!!

Czytalam Was i konca nie widzialam ale czytalam na raty......a w sumie tak duzo zescie nie napisaly tylko ze mij syncio dzis szaleje,mial tylko jedna drzemke....

Lece obiadek dla m nakladac bo zaraz wraca z pracy:-)
 
reklama
Co do creche'u... Zalatwilam pozytywnie:-) Nawet nie zdazylam zaproponowac tej polowy oplaty a wlascicielka powiedziala, ze spoko, nie musimy placic:-) Spytala tylko czy na pewno Ada po powrocie wroci do nich i kazala nikomu nie mowic... wiec, jakby co, to ja nic Wam nie mowilam:-):sorry:

No dobra, to my nic nie wiemy:-D:-D:-D:cool2::rofl2:

A swoją drogą, dobrze, że załatwiłaś pozytywnie:-)
 
Do góry