reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ja z dzieciakami ponaklejałam naklejki świąteczne na okna :-D
Korci mnie by choinkę wyciągnąć,widziałam na strychu,pewnie landlorda.
A później dokupić jeszcze żywą i będą dwie :-D:-D
Tylko pewnie ozdób mi nie starczy :eek:
 
Czesc laseczki.
Szalejecie widze z tymi ozdobami i choinkami:-D Korci i mnie:sorry: ale jakos tak wczesnie mi się widzi jeszcze:confused2: za to mojej Martysce pora jak najbardziej odpowiada. W sumie moi sąsiedzi juz domy poubierali i choinki w domach tez :tak:Jak ja utrzymam Niki z dala od tych błyskotek???:rolleyes2:
Moze chociaz okna "obskoczyc" jak Tichonek:-D tylko gdzie ja ten pęd znajde?:eek::-D

anineczka chwal sie co zakupiłas w Ikea?? wygrałabym zakład?:-D

agusiek serio serio lepiej kurierem- pisałam juz kiedys- korzystałam niedawno z MidlandExpress- polecic moge smialo. Do 10kg/ 25 euro. Takze w porównaniu z poczta to spoko nie;-) no i 3-4 dni i paczka pod drzwiami odbiorcy.

Ide rozejrze się za tym "pędem":eek: Obawiam się,ze nie znam gościa:-D

Tymczasem
 
Margaritta mąż pracujący na weekend był...jednak...
urzędował w Cork a ja palcem po mapie do Ikea :confused2::confused2:
Pewnie zaraz rachunki popłacę i tyle będzie z moich zakupów :-p

A ja pęd znalazłam....niewielki,ale zawsze coś :-D:-D
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Tichonek a to tak się "to" nazywa teraz "pęd":eek: a to znam znam:-D:-Dnie wpadłabym na to,ze o taki"pęd" chodzi :-D:-D i jakze pomocny przy obskakiwaniu okien bywa:shocked2::-D:-D ale widze,ze u anineczki niewielki :sorry: ale zawsze coś jak to napisala- wie co pisze przeciez :cool2::-D:-D

ehhh sie usmialam:-D
 
Witam.
Słonecznie,mroźno ale jest ok.,
Mamo_ady tylko dwa dni zostały.:-D
Ucałuj ziemię Polską ode mnie :laugh2::laugh2:
:sorry:
Ucaluje, ucaluje:-)
Tylko, ze za 3 dni a nie 2. Pisalam Wam, ze mi sie daty pomylily ale jakos suwaczka nie zmienilam. Zawsze milej sie na niego patrzy:-D

A my dzisiaj bylismy odprawe online zrobic ale wrocilismy z kwitkiem, bo madra mamusia zadzwonila do ambasady, zeby sie o date waznosci paszportu Ady zapytac a nie zapytala o bardziej istotna kwestie...:eek: Nr paszportu:eek: Dobrze, ze przynajmniej stary sie nie rzucal:-)
Bylismy tez u GP. Ada ma kaszel ale nic poza tym. Wszystko z nia ok ale w tym tyg i tak jej nie wysle do creche'u.
No a co do creche'u, to zaraz ide do wlascicielki/dyrektorki:confused2: zeby sie z nia wytargowac. Wczesniej powiedziala, ze musimy zaplacic za caly ten okres, kiedy Ady nie bedzie. No w sumie to logiczne. Ale przez te 6 tyg. robi sie prawie 300€:szok: Zaproponuje jej wiec taki uklad... Albo place polowe i nie wypisuje Ady albo wcale nie place i wypisuje Ade i jesli bedzie jeszcze miejsce, to zapisze ja znowu po powrocie. Ryzyk-fizyk. Ale mysle, ze sie zgodzi na polowe, zeby obie strony byly zadowolone...
No nic... Ja uciekam troche chatke ogarnac, bo dzisiaj kumpela w celach pozegnalnych mnie odwiedzi a ja mam taki burdel, ze tylko dz... brakuje!!!!!
 
otóz to anineczko:cool2: własnie to napisałam, tylko w inne slowa ubrałam:-D ale powiem Ci,ze nie wiem jaki ten pęd musiałby być,zebym do tych okien się przytuliła:-D

co ja pisze:eek::-D
 
reklama
Cześć Wam ja tak na chwilę. Widzę , że Anineczka , Tichonek wpadły w wir dekoracji świątecznych tylko nam tu jeszcze Margaritta się wacha:-):-):-). Ale urok musi być i popieram Was dziewczyny niech dzieci czują że zbliża się mikołaj i że święta Bożego Narodzenia sa najwspanialsze. Ja od paru dni zabiegana lampki mi się spaliły na choince i byłam załamana gdzie ja teraz takie niebieskie znajde i latałam jak wściekła mucha i wiecie co znalazłam w Dunnes Stores ale zanim się tam udałam to zlatałam całe Blanchardstown. Pozatym moja mała ma się na zęby marudzi marudzi dobrze że noce takowe są; no nic zmykam moje dziecię wzywa i szkoda pogody.
tichonek wejdz na gg masz wiadomość :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry