reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam:-)
jakoś ogarnęłam te dwa dni, co nie zaglądałam do Was:-D. Byłyśmy z Anią na szczepionce i jestem z niej bardzo dumna:-):-):-). Zapłakała tylko jak jej piguła wkłuła tę szczepionkę i po sekundzie już się do mnie śmiała:-D:-D. Moja dzielna dziewczynka. Dostała Calpol, troszkę pospała. Mamo _Ady ty masz 3 dni a ja sześć:-). Tak więc troszkę szykowania mam przed wyjazdem:-). Idę się pobawić z córcią
 
reklama
Widzę Dziewczynki,że humorki dopisują.Pomalutku świątecznie się robi i "pędowo"...
J dziś powiedział,że może w sobotę zrobi sobie dzień wolny od pracy-to choinkę na bank ubierzemy razam:-Di jeszcze trzeba na poszukiwania Mikołaja wyskoczyć:tak:.Tylko nie wiem co mojemu kochanie zakupić-jakieś pomysły?Hurtowo poproszę,bo lada dzień i urodzinki ma to moje chłopię:sorry:
Joannn-uznajmy,że mój J jest tym czwartym wymiarem(nie ukrywajmy,że z nim mam 4-ro dzieci:-D)
Anineczko-staram się jak mogę...Puki co deprecha nie daje mi do wiwatu-zrobiłam obiad,pranie,posprzątałam troszkę:sorry:Czyli nie jest tak zle,jak mogłoby być(dobrze,że Maluszek nie daje się we znaki)
Misia-my w zeszłym roku wysyłaliśmy takie kartki-z tym,że drogą elektroniczną:sorry:,ale możesz być pewna,że spodobają się wszystkim:tak::-).
Ulala...Normalnie dobry dzień(oby nie zapeszyć)...Niestety uciekać muszę,bo Dadzia bajki się domaga,a jeśli nie włączę zaraz będzie taki raban,że Danielek się obudzi(i tak musi,bo nakarmić go muszę i po Dawidka jedziemy-tak zle i tak nie dobrze).
Miłego popołudnia Paniom życzę
 
Mamo_ady oby właścicelka była ugodowa :tak::tak:
Tylko uważaj bo jeśli płaciłaś depozyt może Ci go nie oddac,bo obowiązuje miesiąc wypowiedzenia :sorry:
Przynajmniej u nas tak było :confused2:
A 300 e za nic to faktycznie spora kwota ;-)

Karolinanicola
dobrze,że mi przypomniałaś.Muszę lampki posprawdzac :eek:
Na szczęście widziałam sporo w Homebase :tak: Niebieskie tyż.

Margaritta idź znajdz ten pęd :-D:-D:-D
Ale wróc szybko bo widzę,że się w końcu rozpisałaś,a szkoda by było byś znowu zaginęła w akcji :-D

Młody położony na drzemkę.
Idę wstawic drugie pranie....
Nieprawdopodobny jest ten mój pęd....

Tichinka nie ma,pewnie też go znalazła :eek:
 
Mamo_ady oby właścicelka była ugodowa :tak::tak:
Tylko uważaj bo jeśli płaciłaś depozyt może Ci go nie oddac,bo obowiązuje miesiąc wypowiedzenia :sorry:
Przynajmniej u nas tak było :confused2:
A 300 e za nic to faktycznie spora kwota ;-)
My nie placilismy depozytu i szczerze powiem, ze pierwszy raz slysze od Ciebie, ze cos takiego jest:eek: Nie wiem czy to tylko mnie ominelo czy w "naszym" creche'u wcale sie czegos takiego nie praktykuje... Najwazniejsze, ze nic nam nie przepadnie i oby wlascicielka sie zgodzila.
Ja juz troszke ogarnelam ale i tak niewielka roznice widac:eek: Ide wiec dalej walczyc...
 
Martysia jeszcze w szkole...Niki spi...mąż wrócił- znalazłam pęd :cool2::-D:-D poczekam jednak, moze wieczorem mnie sam dopadnie :rolleyes2::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
My nie placilismy depozytu i szczerze powiem, ze pierwszy raz slysze od Ciebie, ze cos takiego jest:eek: Nie wiem czy to tylko mnie ominelo czy w "naszym" creche'u wcale sie czegos takiego nie praktykuje... Najwazniejsze, ze nic nam nie przepadnie i oby wlascicielka sie zgodzila.
Ja juz troszke ogarnelam ale i tak niewielka roznice widac:eek: Ide wiec dalej walczyc...
A no widzisz.W Kids Corner w Tuam płaciliśmy depozyt.Jak się nie mylę miesięczna równowartośc :eek:

Młody nie chce spac :confused2:
Idę na kawkę i zaraz obiad :tak:


Asieńka widzisz jaką masz małą bohaterkę :-)
Dzielna dziewczynka.

Lubiczanko głowę mam pustą jeśli chodzi o prezenty :confused2:
Sama mam wielki dylemat.Może później coś poszukam.
Ja dostanę express do kawy,już wiem :-p
Ale co dla M to nie mam zielonego pojęcia:sorry:
 
jejku mojemu dziecku coś jest,wogóle nie spi,ciągle na rękach:-(kupiłam mu rumianek może coś pomoże:-(nic nowego nie jadłam:no:

ja na prezent mojemu kupie samochód jak dadzą nam kredyt:-)
 
reklama
Do góry