reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam:-)

moje dziecię wczoraj wieczorem strasznie marudziło i 2 godziny w nocy:eek::confused2:chyba brzuszek go bolał:sorry:
teraz cała trójka ogląda "Budzik"na jedynce:-)

misia udanej zabawy panieńskiej:tak:ale ci fajnie:tak:ja to sie boje drugi raz brać ślub,chyba przynosi mi to pecha i nie będe ryzykować:no:dobrze mi tak jak jest;-)

miłego dnia,musze uciekać bo dziecię krzyczy:confused2:a ja dzisiaj sama:-(
 
reklama
Witam się i ja:-)
Wczoraj odwiozłam mamę na lotnisko,w drodze powrotnej zaliczyłam 15minutowy postój na poboczu-oczywiście z cycem na wierzchu:sorry:.A teraz to powoli w deprechę wpadam,bo mamy brak:-(.Jednak ludzie szybko się do dobrego przyzwyczajają...
Dzisiaj zapakowałam całą trójkę do auta i do szkoły!!!Całe szczęście Danielek nie chce mamy w depresji,więc był baaardzo grzeczny,tak,że jeszcze na zakupki sobie pojechaLIŚMY:tak::-D
Domu to chyba dłuższy czas nie ogarnę:no:.eeee-co tu dużo gadać(pisać)dolina;-)
mykam teraz cosik szybkiego na obiad wykombinować...A nie chce mi się:zawstydzona/y:Miłego dnia Wam wszystkim:tak:
 
Hello dziewczynki
A co Was tu dzisiaj tak malo????

Marta, ja dla odmiany mialam dzisiaj prawie idealna noc. Ale za to 4 ostatnie- lepiej nie mowic:szok:
A co do tego, ze slub przynosi pecha, to chyba raczej twoj eks Ci go przyniosl:-)
Skoro Ci tak dobrze, to sobie niczym glowy nie zawracaj. Ale... Jakbys sie kiedys zdecydowala, to daj znac... Wpadniemy tlumnie na Twoj wieczor panienski:-D:-D

Milego dnia a ja uciekam na sniadanko a pozniej w teren:-)
 
Marta- ja tez sie troche obawiam zamazpojscia bo ostatnio nie skonczylo sie to najlepiej...:sorry: Ale tym razem to jest big love:-) Pozatym naprawde bardzo chce stworzyc normalna (czytaj: zarejestrowana, pelnoprawna) rodzine dla Ala i dla nas tez:-) Jest wiele plusow, ktore ida za zamazpojsciem. Wszytskie prawne ustalenia. W razie wypadku czy innych strasznych historii....wiesz co mam na mysli. Daje to jakies zabezpieczenie na przyszlosc. Np. Tu w Irl jest tak, ze jesli ja bym np. umarla to Aaron jako nie-maz, nie ma praw do dziecka....:szok: Musielibysmy specjalne dokumenty wypelniac u adwokatow, zeby dostal prawa do Ala, a tego nie zrobilismy wiec na dzien dzisiejszy mogliby mu zabrac Alexa gdyby mi sie cos stalo...:-(

Piekna pogoda dzisiaj ale ja sie boje wyjsc z tym gagatkiem bo znowu bedzie wyl, a ja sie cala upoce niosac go i pchajac wozek...:-( Nie moge skumac dlaczego on tak nie lubi siedziec w wozku...nigdzie nie mozna z nim wyjsc...zalamka. Co chwile jakas kolezanka zaprasza na wspolny spacer, a ja wiem, ze nigdzie nie moge z nim isc bo po doslownie 15 minutach bedzie ryk i nic nie pomoze...To jest bardzo upierdliwe bo przeciez moglabym sobie i do miasta pojechac i na zakupy pojsc, a z nim to ja sie tylko odwaze naokolo domu :-(

Co do ubierania choinki to ja chce ubrac za tydzien. Nigdy tak wczesnie tego nie robilam, ale w tym roku chce zrobic kartki swiateczne ze zdjeciem naszej rodzinki w mikolajowych czapach pod choinka no i potrzebuje zajac sie tym wczesniej....stad potrzebuje miec ubrane drzewko:-)
 
Witam.
Słonecznie,mroźno ale jest ok.,
Mamo_ady tylko dwa dni zostały.:-D
Ucałuj ziemię Polską ode mnie :laugh2::laugh2:

Lubiczanko widac,że świetnie dajesz sobie radę bez mamy..
Jeszcze troszkę i będziesz nieźle wprawiona.
Ja mam burdel bez małego dzieciątka u piersi :confused2:

Idę dopóki mam jakiegoś powera wstawię pranie :sorry:
 
Hej mamuski:-)
A:-) ja nie mam niestety powera nawet od rana:zawstydzona/y::sorry:kiedy moje dziecie zacznie normalnie spac???:crazy:

Piekna pogoda dzisiaj ale ja sie boje wyjsc z tym gagatkiem bo znowu bedzie wyl, a ja sie cala upoce niosac go i pchajac wozek...:-( Nie moge skumac dlaczego on tak nie lubi siedziec w wozku...nigdzie nie mozna z nim wyjsc...zalamka. Co chwile jakas kolezanka zaprasza na wspolny spacer, a ja wiem, ze nigdzie nie moge z nim isc bo po doslownie 15 minutach bedzie ryk i nic nie pomoze...To jest bardzo upierdliwe bo przeciez moglabym sobie i do miasta pojechac i na zakupy pojsc, a z nim to ja sie tylko odwaze naokolo domu :-(
Misia ja mam to samo uwierz mi, jak sobie pomysle o ubieraniu kurtki malemu to juz mi sie odechciewa:sorry::tak: poszlabym do b&q ale wiem ze mi nie usiedzi maly szogun

Dziewczyny wiecie moze jak ksztaltuja sie koszty wyslania paczki do pl przez poczte...kiedys paczke do 2 kg mozna bylo wyslac za niecale 10e a teraz z tego co szukalam to mi jakies kosmiczne kwoty wyskakuja...czyzby tak zdrozalo????
 
Dobry!
U mnie dziś słonko,że szok:szok:Zimno,ale chyba wykorzystam łaskawość pogody i okna umyję bo chcę ozdoby świąteczne powiesić,a raczej niezbyt wiele będzie widać przez tak brudne okna:confused2:.A poza tym nie wiadomo jaka pogoda nas do świąt czeka.Umyję i będę miała spokój:tak:.Potem pozawieszam te wszystkie szpargały i będzie git:tak:
Wczoraj byliśmy w Dundrum Shopping Center.Duży,dużo sklepów i dużo ludzi:sorry:Czyli jak wszędzie:-DAle poważnie-całkiem fajny,na prawdę shopów całe mnóstwo i oczywiście nic sobie nie kupiłam:wściekła/y:Zawsze tak jest,jak jadę po coś konkretnego to wracam z pustymi rękoma:confused2:A chciałam kurtkę i kozaczki:-(
Idę te okna myć bo tak mi się che,że aż coś:eek::confused2:
 
Piekna pogoda dzisiaj ale ja sie boje wyjsc z tym gagatkiem bo znowu bedzie wyl, a ja sie cala upoce niosac go i pchajac wozek...:-( Nie moge skumac dlaczego on tak nie lubi siedziec w wozku...nigdzie nie mozna z nim wyjsc...zalamka. Co chwile jakas kolezanka zaprasza na wspolny spacer, a ja wiem, ze nigdzie nie moge z nim isc bo po doslownie 15 minutach bedzie ryk i nic nie pomoze...To jest bardzo upierdliwe bo przeciez moglabym sobie i do miasta pojechac i na zakupy pojsc, a z nim to ja sie tylko odwaze naokolo domu :-(
tak sobie czasem mysle za Al przekazal Wiktorii telepatycznie zeby sie nie dala wsadzic do wozka,bo mam dokladnie to samo:eek:jedynie spiaca uda mi sie do niego wpakowac i jest cisza dopoki sie nie obudzi.. Fajny pomysl z tymi kartkami :tak:Ja tez mam plana ubrac choinke w weekend,jesli sie uda oczywiscie:tak::-)
alez zimno:szok:dobrze ze slonce wyszlo,moze sie troche chatka zagrzeje,bo nie sadze zebym miala czas rozpalic w kominku:eek:
milego dnia!
Dziewczyny wiecie moze jak ksztaltuja sie koszty wyslania paczki do pl przez poczte...kiedys paczke do 2 kg mozna bylo wyslac za niecale 10e a teraz z tego co szukalam to mi jakies kosmiczne kwoty wyskakuja...czyzby tak zdrozalo????
2kg to koszt 30euro przez standard post:eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka
Nie było mnie w weekend bo spędziłam je bardzo miło z rodzinką :happy::happy::happy: pogoda w miarę dopisała, więc były spacerki itp.. A najlepsze było pranie z Patrykową pieluchą..:eek: wszystko oblazło żelem z pampersa...:-p
Witam się i ja:-)
Wczoraj odwiozłam mamę na lotnisko,w drodze powrotnej zaliczyłam 15minutowy postój na poboczu-oczywiście z cycem na wierzchu:sorry:.A teraz to powoli w deprechę wpadam,bo mamy brak:-(.Jednak ludzie szybko się do dobrego przyzwyczajają...
(...)
Doskonale Cię rozumiem... :-( ale pocieszę Cię, że w końcu minie smutek - szczególnie jak się ma takiego maluszka w domku a, że Ty masz 3D to tym bardziej większa radość :happy::happy::happy: potrójna..:rofl2: może jednak kiedyś zawita u was ten czwarty wymiar...heh ;-)
(...) Tu w Irl jest tak, ze jesli ja bym np. umarla to Aaron jako nie-maz, nie ma praw do dziecka....:szok: Musielibysmy specjalne dokumenty wypelniac u adwokatow, zeby dostal prawa do Ala, a tego nie zrobilismy wiec na dzien dzisiejszy mogliby mu zabrac Alexa gdyby mi sie cos stalo...:-(
(...)
Co do ubierania choinki to ja chce ubrac za tydzien. Nigdy tak wczesnie tego nie robilam, ale w tym roku chce zrobic kartki swiateczne ze zdjeciem naszej rodzinki w mikolajowych czapach pod choinka no i potrzebuje zajac sie tym wczesniej....stad potrzebuje miec ubrane drzewko:-)
Kurcze nie wiedziałam, że takie jest prawo..:szok: ale co się potem w razie X dzieje z dzieckiem? Rodzina matki ma prawo się nim zająć czy idzie do domu dziecka? :eek:
A fajny pomysł z kartkami :tak:
 
Do góry